Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Alytuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O gal galima tiksliai koks, kiek aukstu viesbutis bus?

    Comment


      Kaip tik diena taip naujiena kad po gamykla nauja stato arba persikelia, super xD

      Comment


        "Coca-Cola" Estiją keičia į Lietuvą ir Lenkiją

        Bendrovė numato išsikraustyti iš Estijos ir gaiviųjų gėrimų plastikiniuose buteliuose gamybą perkelti į Lietuvą, o gėrimų stikliniuose buteliuose – į Lenkiją, praneša Estijos žiniasklaida.

        http://vz.lt/2/straipsnis/2009/12/04...ment=1#comment

        Comment


          Alytuje gera naujiena po naujienos, kaip krizės nei nebūta
          DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

          Comment


            Pasitarime dėl 2011 m. Europos krepšinio čempionato Alytaus miesto atstovai informavo, kad
            arenos rekonstrukcijos darbai atliekami tik šiek tiek vėluojant, tačiau
            pridūrė, kad jei tik leis oro sąlygos, statybininkai turėtų pasivyti
            grafiką. Jų nuomone, artimiausiu metu turėtų pajudėti ir šalia arenos
            numatyto viešbučio projektavimo darbai.

            Comment


              Visiškai ne. Alytui tikrai neseniai buvau ir gerai mačiau sanatoriją ir kas ten vyksta. O ar aš kilęs iš Varėnos ar kitur, tai nesudaro esmės, nes ne tuo remiuosi.

              Comment


                Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                Visiškai ne. Alytui tikrai neseniai buvau ir gerai mačiau sanatoriją ir kas ten vyksta. O ar aš kilęs iš Varėnos ar kitur, tai nesudaro esmės, nes ne tuo remiuosi.
                Gal tik ir tematei ta viena sanatorija, o daugiau nieko, kad taip juokingai bandai cia kazka irodinet? Galima suprast mazdaug taip: va cia buvau Alytuj maciau sanatorija negrazia, man ji nepatiko, miestas negrazus, nieko daugiau nezinau ir nenoriu zinot. Is sono tai keistokai atrodai, kad staiga pradejai rasyt savo nepasitenkinimus apie miesta
                www.msound.lt - Muzika kuri taško!

                Comment


                  Beje, norėjau paklausti, gal kas turite žinių apie pramonės parką?

                  Comment


                    Forumas tampa kažkokių diskusijų lauku. Neišsiaiškinsit jūs nieko, vienas gins savo miestą kitas savo. Nuomones reikia priimt, nes čia tas pats kaip Vilnius ir Kaunas neišsiaiškina kas geresnis. Visi mes gražus, bet trūkumų turim ir manau juos pašalins visi miestai per keletą metų. Na, o aš šitam forume nieko nepeiksiu ir negirsiu, jei ką domina Alytaus visi projektai spauskite ant nuorodos mano antraštėje ir būkite aktyvūs.
                    -----
                    Beje kažkas rašė dėl pramonės parko, tai noriu patikslint, kad darbai vyksta pagal grafiką, Pievų gatvė yra tiesiama, kovo mėnesį pradės statyti pirmą fabriką (aliuminio), kiek žinau dar yra derinama su 2 investuotojais. KG group vienas iš jų - 3 ha, sklypas paskirtas. Be pramonės parko dar tvarkoma prie skydinių teritorija ir Kepyklos gatvę prie sandelių pradės rekonstruoti 2010 pradžioje su gatvės tęsiniu iki Naujosios g. apie 500 m. Jei bus klausimų klauskit aš daug žinau :-)
                    --
                    Beje Naujają g. jau ruošia rekonstrukcijai prie IKI jau kertami želdiniai, o ryt ir poryt neveiks viena Naujosios g. pusė dėl sporto rūmų plėtros.
                    Paskutinis taisė studentaz; 2009.12.07, 00:08.
                    Alytaus jaunimo draugas
                    http://www.jaunimo.lt

                    Comment


                      P.S. pastebejau kad pastatytas naujas sviesaforas (turbut laikinai) prie turgaus sankryzos (nepraziopsokit).

                      Comment


                        Beje studentaz galetum labiau informuoti apie Lucky Shot ir Night Paradise atidarymus alytuje! Kiek zinau lucky shot bus naktinis kokteiliu baras,o tas paradise bus naktinis klubas. Speju,kad tikriausiai cikagos patalpose, nors noretusi nauju.

                        Comment


                          Sveiki. Gal ka girdejot placiau apie prekybos ir pramogu centro projekta, kaip atrodys, ir t.t. Ir gal zinot koks ir kur viesbutis stoves salia sporto rumu?

                          Comment


                            Cia apie tuos sviesoforus: http://www.alytausgidas.lt/lt/naujie...uotojams-foto/

                            Comment


                              dėl

                              Parašė emas22 Rodyti pranešimą
                              Sveiki. Gal ka girdejot placiau apie prekybos ir pramogu centro projekta, kaip atrodys, ir t.t. Ir gal zinot koks ir kur viesbutis stoves salia sporto rumu?

                              Dėl pramogų centro ir kt. info galima rast čia --->> http://www.facebook.com/pages/JEMI/190156976866?ref=mf

                              Prasidės statybos 2010 kai kelio tiesimas eis į pabaigą, vienur rašo, kad rugsėjį, kitur anksčiau, bet vasarą prasidės, nes nori iki 2011 krepšinio čempo turėt pilnai baigtą pramogų centrą.
                              O dėl viešbučio tai planuojama vieta vietoj šilumos tinklų boilerinės (toks raudonas namelis parko pusėj), viešbutis planuojamas iki 4 aukštų, beje pavasarį bus statomas 180 vietų kempingas Ulonų g.
                              Alytaus jaunimo draugas
                              http://www.jaunimo.lt

                              Comment


                                Parašė studentaz Rodyti pranešimą
                                Dėl pramogų centro ir kt. info galima rast čia --->> http://www.facebook.com/pages/JEMI/190156976866?ref=mf

                                Prasidės statybos 2010 kai kelio tiesimas eis į pabaigą, vienur rašo, kad rugsėjį, kitur anksčiau, bet vasarą prasidės, nes nori iki 2011 krepšinio čempo turėt pilnai baigtą pramogų centrą.
                                O dėl viešbučio tai planuojama vieta vietoj šilumos tinklų boilerinės (toks raudonas namelis parko pusėj), viešbutis planuojamas iki 4 aukštų, beje pavasarį bus statomas 180 vietų kempingas Ulonų g.
                                Nu va kiek naujienu. Jau net nebeatsirenku kur kas greitu laiku vyks. Panasu, kad miestas pavirs i viena didele statybu aikstele.

                                Comment


                                  Kas per kempingas ten kam jis

                                  Comment


                                    Kempingas bus ten kur buvo tie skardiniai garazai Man reikejo is ten viena iskeldinti,nes vis grasino grasino Ten juk jau atvestas dviraciu pesciuju takas su apsvietimu. Turetu buti jauki vieta,bet gaila,kad netoli kapines.

                                    Comment


                                      O kas girdet apie sena autobusu stoti? Griaus - negriaus - remontuos?

                                      Comment


                                        Kiek pamenu buvo kalba,kad jau projektavo paprasta maxima. Nebus ten jokiu aukstu ir jokiu pramogu. Studentas gal tu ka zinai?

                                        Comment


                                          Kiek skaiciau seniau tai MAXIMA pabego is alytaus ir paliko sena stoti likimo valiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X