Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Utenoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    girdejau utenoje stato kasio arena...gal yra foto kokiu?...

    Comment


      Parašė LeBronius23 Rodyti pranešimą
      girdejau utenoje stato kasio arena...gal yra foto kokiu?...
      Atsiversk praeitą puslapį.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Dziugu girdeti jog arenos statybos jau prasidejo. Eisime paziureti kaip zaidzia Uteniskiai krepsini.

        Beje mano nuomone pavadinimas tai isties neoriginalus: Utenos Juventus. (Cia is operos Spartakas, Lokomotyvas, Dinamo, Torpeda ir t.t.)
        Stay a while and listen !

        Comment


          sveiki ko cia tokie visi apmire ? a ? argi jau nieko doro Utenoj nebevyxta ? beje rytoj 5tadieni 2007 gruodzio 8 diena Eglutes iziebimas tikiuosi kas pafotkins kaip atrodo papuosta Utena

          Comment


            Parašė iLve Rodyti pranešimą
            sveiki ko cia tokie visi apmire ? a ? argi jau nieko doro Utenoj nebevyxta ? beje rytoj 5tadieni 2007 gruodzio 8 diena Eglutes iziebimas tikiuosi kas pafotkins kaip atrodo papuosta Utena
            Labas ir sveika atvykusi O pačiai pafotkint neišeina?

            Beje, dėl "x" ir "5dienių", būtų naudinga paskaityt taisykles
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              seip ash ne pana nu nesvarbu ;D nei kas tas taisykles skaito

              Comment


                o ka galiu pasakyt apie siumetine utenio aikshte tai tik tiek kad š.. bo pernai graziau buvo siemet tik vienas tox baltai melynai svieciantis medis atrodo o egle tai patylesiu DDDDDDDDDDDd beje zvaigzde durnai nusukta ;D
                Paskutinis taisė Mantas; 2007.12.07, 19:09.

                Comment


                  Beje važiavau šiandien kupiškio keliu, mačiau kad to trigubo namo statybos jau pasistūmėjo
                  Paskutinis taisė Mantas; 2007.12.08, 19:42.

                  Comment


                    Kelios gruodžio mėnesio nuotraukos iš Utenos statybų:





                    ::Utenos fotogalerija::

                    Comment


                      Šaunu, dėkui už papildymą
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Džiugu matyti.
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          Šiandien buvau pasižiūrėti sporto komplekso statybų, tai manau ten per 10 metų, nebaigs... atsisėdę statybininkai kranus plauna, alutį geria, o darbai ten vyksta tokie, kaip vienos plokštės perkėlimas į kitą vietą, per vieną dieną...

                          Comment


                            Parašė iLve Rodyti pranešimą
                            sveiki ko cia tokie visi apmire ? a ? argi jau nieko doro Utenoj nebevyxta ? beje rytoj 5tadieni 2007 gruodzio 8 diena Eglutes iziebimas tikiuosi kas pafotkins kaip atrodo papuosta Utena


                            Taip atrodė gruodžio 7 d.

                            Comment


                              Pala kaip čia išeina, du daugiabučiai Krašuonoje ir du Aukštakalnyje? Jei netaip supratau pataisykite. Beje teisingai daro kad stato Krašuonoj ir Aukštakalnį, juk geriausi turbūt mikrorajonai, na neskaitant visų centrų ir t.t.

                              Comment


                                Vakar dienos foto. Nors lauke buvo -15 šalčio, bet ryžausi aplėkti Utenos statybas:











                                ::Utenos fotogalerija::

                                Comment


                                  Smagu, labai ačiū
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Na dekui uz foto! Matau arenos statybose jau prasidejo antzemine dalis, kiek matos jau kolonu keletas stovi. Taigi nereiktu kalbeti kad arenos per 10 metu nepastatis. Visdelto betonavimas ziema, tai nera surenkamos konstrukcijos. Manyciau turetu suspeti iki gruozio pastatyti ta arena, jei nebus kokiu pasaliniu trukdziu.

                                    Comment


                                      Labai ačiū s@V@s!!!
                                      O ką reiškia tas NIC paskutinėje nuotraukoje?
                                      Aš manau Penktadienį padarysiu jau įsibėgejusios Norfa (Gandai, vis dar) statybos darbus. Ten kur ankščiau buvo Leader Price (Dar Ikiukas kažkada). Ten prie dauniškio ežero netoli.

                                      Comment


                                        Parašė Andriux46 Rodyti pranešimą
                                        Labai ačiū s@V@s!!!
                                        O ką reiškia tas NIC paskutinėje nuotraukoje?
                                        Aš manau Penktadienį padarysiu jau įsibėgejusios Norfa (Gandai, vis dar) statybos darbus. Ten kur ankščiau buvo Leader Price (Dar Ikiukas kažkada). Ten prie dauniškio ežero netoli.
                                        NIC - namo inžinerijos ir interjero centras Vilniaus plento ir Molėtų gatvės kampe. Centro statybos pabaiga 2008 metų ruduo. Plačiau apie tai http://www.nicentras.lt/nicentras/Content/View/32/Utena.
                                        ::Utenos fotogalerija::

                                        Comment


                                          Parašė Vilmys Rodyti pranešimą
                                          Na dekui uz foto! Matau arenos statybose jau prasidejo antzemine dalis, kiek matos jau kolonu keletas stovi. Taigi nereiktu kalbeti kad arenos per 10 metu nepastatis. Visdelto betonavimas ziema, tai nera surenkamos konstrukcijos. Manyciau turetu suspeti iki gruozio pastatyti ta arena, jei nebus kokiu pasaliniu trukdziu.
                                          Man atrodo, kad darbai sporto komplekse vyksta ir sekmadieniais. Šeštadienį kai fotografavau darbininkai vyrino armatūrą kolonoms, nors lauke nemažas šaltukas spaudė. Tikėkimės, kad šiais metais švesime atidarymą .
                                          ::Utenos fotogalerija::

                                          Comment

                                          Working...
                                          X