Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Palangoje ir Šventojoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vizualizacijoj matosi numatytas krovininis terminalas - aš jį turėjau omeny. Bet kad jo nestatys - sutinku. Tik nesuprantu, kam jį į vizualizacijas kišti reikia.

    Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Vizualizacijoj matosi numatytas krovininis terminalas - aš jį turėjau omeny. Bet kad jo nestatys - sutinku. Tik nesuprantu, kam jį į vizualizacijas kišti reikia.
      Sunku pasakyti kas ten tiksliai turėta omenyje. Galbūt tai būtų vieta mažųjų laivelių dirbtuvėms ar pan.? Neteko matyti konkrtesnio detalizavimo kas ten turėtų būti.

      Čia dar galima pasižiūrėti vizualizaciją-filmuką viso uosto: http://www.portofklaipeda.lt/uploads/Sventoji16.mp4

      Comment


        Neaišku ir ar tai mažų laivelių dirbtuvės. Apskritai mažiems laiveliams nėra labai jau būtina prieiga prie jūros, juos lengva transportuoti, dėl to didžiausia laivelių gamykla Lietuvoje stovi ne pajury, o Tauragėj. Aš tiesiog norėjau pasakyti, kad pramoninei zonai, kokia matosi ir šitoje vizualizacijoje, ten yra ne vieta, nes ekonomiškai jinai nėra atsiperkanti, subsidijas į tai mesti neapsimoka, o jos lokacija išvis sugadina Šventosios, kaip turistinio miestelio, įvaizdį.

        Comment


          Savivaldybėje gludinami paskutiniai miesto baseino projekto štrichai

          Palangiškių ilgai lauktas objektas duris visuomenei atvers jau kitąmet.

          Laukti liko nebedaug – Palangoje modernaus miesto baseino su pirčių kompleksu ir vandens pramogų zona statybos prasidės jau netrukus. Statybos bus baigtos kitų metų gruodį.

          Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė teigė, kad leidimas statybos darbams turėtų būti gautas maždaug po mėnesio. „O kol kas dar tiksliname, koreguojame gautą miesto baseino pastato projektinį pasiūlymą. Tačiau korekcijos – nedidelės, orientuotos į pastato vidaus patalpų išdėstymą, jų plotus. Taip pat projektuotojai detalizuoja pastato, išaugsiančio tarp Kretingos gatvės ir Virbališkės tako, fasado klausimus, – rodydama gauto projektinio pasiūlymo vizualizacijas, pasakojo V. Staskonienė. – Kiek žinau, daugumai atsakingų specialistų projektinis pasiūlymas patinka. Baseino fasadui bus naudojama daug stiklo, tad, būnant pastato viduje, prieš akis atsivers daug gamtos vaizdų. Patinka ir projektuotojų sumanymas dalį fasado uždengti perforuotu metalu bei įrengti modernų apšvietimą. Toks pastatas puikiai atrodytų tiek dieną, tiek naktį“.

          ...

          Skaičiuojama, kad iki 4 tūkstančių kvadratinių metrų ploto baseino pastatas vienu metu galės aptarnauti apie 250 lankytojų. Pastato rūsyje projektuojamos inžinerinės sistemos, įrengimai, jų aptarnavimo patalpos. Pačiomis naujausiomis technologijomis aprūpintas statinys pasižymės ne tik efektyvia vėdinimo sistema, bet ir šiuolaikiniais vandens atnaujinimo įrenginiais.

          Šiųmečiams darbams iš Savivaldybės biudžeto numatyta skirti apie 200 tūkstančius eurų, dar 750 tūkstančių Palangos baseinui praėjusią savaitę skyrė Lietuvos Respublikos Vyriausybė.

          ...

          Comment


            Kurortinį sezoną Palanga pasitiks pagražėjusi ir atsinaujinusi

            Comment


              Teismas padėjo tašką – neregistruoti poilsio nameliai Šventojoje bus nukelti
              http://bustas.lrytas.lt/nekilnojamas...ukelti-593670/

              Palangos miesto savivaldybė, ne vienerius metus aktyviai kėlusi klausimą dėl Šventojoje, valstybinėje žemėse ar valstybiniame miške stovinčių teisinės registracijos neturinčių medinių poilsio namelių nukėlimo, pagaliau laimėjo – Lietuvos aukščiausiasis teismas neskundžiama nutartimi konstatavo, kad nuosavybės teisės į tokius statinius negali būti įregistruotos.

              Teismų praktiką suformavo Lietuvos aukščiausiojo teismo nutartis dėl nuosavybės teisių pripažinimo į Šventojoje esančių teisinės registracijos neturinčius 11 medinių poilsio namelių bei virtuvės-prausyklos, priklausančių Mažeikių rajono savivaldybei, įregistravimo.

              Palangos savivaldybei atsisakius suteikti adresą I grupės nesudėtingam statiniui, buvo siekiama teisminiu keliu įregistruoti 1968 m. statytus statinius ir teises į juos. Tačiau tiek pirmosios, tiek ir apeliacinės instancijos teismai Mažeikių rajono savivaldybei palankūs nebuvo. Galiausiai, išnagrinėjęs visus argumentus, ir Lietuvos aukščiausiais teismas neskundžiama nutartimi konstatavo, jog nėra pagrindo registruoti nuosavybės teisių į teisių teisinės registracijos neturinčius statinius.

              Comment


                Palangos paplūdimiuose – neįprasta naujovė
                http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...aujove-723708/

                Palangos valdžia nusprendė vasaros sezono metu prie poilsiautojų priartinti konteinerinius tualetus – jie statomi paplūdimiuose ties kopomis.

                Kas 150–200 metrų pliaže prie kopų bus pastatyti smėlio spalva nudažyta ažūrine medine širma pridengti konteineriniai tualetai. Jie paplūdimiuose veiks iki rugsėjo vidurio.

                Iš viso bus pastatyta dešimt tualetų: aštuoni Palangos ir Kunigiškių paplūdimyje, du – Šventojoje. Tualetuose yra po tris vietas moterims, vyrams ir neįgaliesiems.

                Konteineriniai tualetai bus statomi ant pliaže padėtų pamatinių blokų. Į tualetus bus atvestas vandentiekis, o nuotekos bus prijungtos prie miesto nuotekų tinklo.

                Nuo poilsiautojų akių tualetai bus užmaskuoti aukšta ažūrine medine tvorele, kuria bus apdailinti ir konteinerių šonai.

                Comment


                  Palangoje – naujiena automobilių vairuotojams
                  http://auto.lrytas.lt/autosportas/20...ygoje-1044509/

                  Vasarą į Palangą automobiliais atvykę poilsiautojai susidurs su kurorto centre dar nematyta naujove – automobilių eismas bus gerokai apribotas, o didelė gatvės dalis atiteks dviratininkams.

                  Pagrindinės Vytauto gatvės 2,1 kilometro ilgio atkarpoje bus vienos krypties eismas. Eismo schema Vytauto gatvėje keičiama nuo posūkio į Druskininkų gatvę šiaurinėje kurorto dalyje iki S.Dariaus ir S.Girėno gatvės prie Birutės parko pietuose. Šioje Vytauto gatvės atkarpoje bus galima važiuoti tik pietų kryptimi – nuo Šventosios link Klaipėdos.

                  Comment


                    Palangos koncertų salės koncesijos konkursas sulaukė susidomėjimo
                    https://www.15min.lt/verslas/naujien...imo-663-791144

                    Sušvelninusi konkurso sąlygas, kempingui ir koncertų salei valdytojų ieškanti Palangos savivaldybė sulaukė dar neregėto verslo įmonių susidomėjimo – dalyvauti kempingo koncesijos konkurse norą pareiškė trys įmonės, o 20 metų šeimininkauti naujojoje Palangos koncertų salėje pageidauja net 4 bendrovės.

                    Comment


                      Palangoje pradėtos 10 mln. eurų vertės prabangių apartamentų statybos
                      https://www.15min.lt/verslas/naujien...oje-973-791794

                      Palangoje, tarp Kęstučio ir S.Daukanto gatvių, pradėtos prabangių apartamentų statybos. Planuojama, kad iki kitų metų antro ketvirčio čia iškils 73 poilsiui skirti butai. Bendros investicijos į projektą turėtų siekti virš 10 mln. eurų, rašoma pranešime spaudai.

                      Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Turto valdymo ir Investicijų grupė“ pasirašė rangos darbų sutartį su generalinės rangos ir statybos paslaugas teikiančia įmone „Conresta“. Sandorio vertė – daugiau nei 7 mln. eurų.

                      Pastate bus įrengti 73, 2-4 kambarių, 40-127 kv. m ploto apartamentai su terasomis arba lodžijomis.

                      Pirmame aukšte numatomas 108 kv.m. sporto klubas ir poilsio kompleksas, planuojama įrengti lauko dušus.

                      Požeminiame aukšte suprojektuotos pagrindinės pastato techninės patalpos, čia taip pat bus įrengta požeminė automobilių aikštelė 68 automobiliams.

                      Planuojama B energinės klasės pastato statybas baigti kitų metų II ketvirtį.

                      Comment


                        /\ Puikios naujienos dėl visko! Vytauto g. labai reikėjo tokio dvirtakio, nebereikės važiuoti šaligatviais.

                        O naujas daugiabutis irgi puiku, ypač toks. Kažin tik kur tiksliai jį statys. Jeigu vietoje dabar esančių griūvenų ir aptverto šiukšlyno - tai net labai gerai.

                        Comment


                          Aišku reikėtų žiūrėti, bet aš irgi supratau kad toje vietoje, tuo labiau, kad prieš n mėnesių buvo straipsnis, kad ten sutvarkyti dokumentai.

                          Dėl Vytauto gatvės, tai aš leisiu sau su tavimi nesutikti, nemanau, kad ten buvo kažkokia problema. Realiai didžioji dalis pėsčiųjų vis tiek naudojasi kelio puse arčiau jūros, o kitoje pusėje yra tikrai platus šaligatvis, kuris leidžia ramiai važiuoti tikrai nesijaudinant dėl niekieno užkliudymo. Turbūt nebent velomobiliai būtų galėtų kažkam užkliūti, bet kad jie ir taip važiuodavo pačia gatve ir realiai visi su tuo susitaikydavo, greičių skirtumo ar kažko tokio vis tiek tokioje vietoje nebūdavo, o ir pats ruožas pakankamai trumpas.

                          O dabar kažką nei šiokio nei tokio padarė, plius dar įtariu vasarą vis tiek atsiras kažkiek kvailelių, kurie užblokuos tą taką...

                          P.S. O šiaip bus įdomu pasekti kokios bus kvadrato kainos, nes vieta ten tai tiesiog superinė.
                          Paskutinis taisė bato_usai; 2017.05.06, 00:44.

                          Comment


                            Beje truputėli daugiau info ir vizualizacijų galima rasti čia
                            http://bustas.lrytas.lt/architektura...liais-1022375/

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              /\

                              O naujas daugiabutis irgi puiku, ypač toks. Kažin tik kur tiksliai jį statys. Jeigu vietoje dabar esančių griūvenų ir aptverto šiukšlyno - tai net labai gerai.
                              Pagal http://palangosegle.lt/ tai čia: https://www.google.lt/maps/@55.91421...7i13312!8i6656
                              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                              Comment


                                Tai mes apie tą vietą ir kalbėjome

                                Comment


                                  Peržiūrėjus vizualizacijas, tai man viskas labai 70-ųjų stiliuje pasirodė Gal dėl spalvų derinių, kažkiek ir lenktų formų. Savotiškas toks.

                                  Comment


                                    gal ir sumanymas toks buvo.. man vos ne i bauhause berlyne..
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Trumpas pasivaikščiojimas pro naujus projektus Palangoje:































                                      Flickr

                                      Comment


                                        /\ O kaip prie koncertų salės ten ta Tiškevičių alėja? Vyksta kas nors?

                                        Comment


                                          Kas ten duobėj bus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X