Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Architektūrinės idėjos Lietuvos architektams ir vystytojams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Architektūrinės idėjos Lietuvos architektams ir vystytojams

    Norėjau paskirti šia temą Lietuvos architektamas ir projektų vystytojams. Šioje temoje siūlau dalintis daugiaukščių,butų ir nuosavų namų idėjomis is viso pasaulio. Gal šiektiek ši tema paskatins Lietuvos architektus ir vystytojus pagražinti mūsų miestus kažkuo įdomiau.Nes ko man regis trūksta šiuo metu lietuvos architektūroje ,kad ir statant naujus butus tai ,kažkokio iskirtinumo.Dauguma lietuvos projektų labai vienodi. Kaip ir būtai Perkūnkiemyje visi vienodi,pigus ir atsibode. Įkeliu kelis projektus.










    Paskutinis taisė newyork90; 2018.08.04, 12:33.

    #2

    Comment


      #3
      Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
      Norėjau paskirti šia temą Lietuvos architektamas ir projektų vystytojams. Šioje temoje siūlau dalintis daugiaukščių,butų ir nuosavų namų idėjomis is viso pasaulio. Gal šiektiek ši tema paskatins Lietuvos architektus ir vystytojus pagražinti mūsų miestus kažkuo įdomiau.Nes ko man regis trūksta šiuo metu lietuvos architektūroje ,kad ir statant naujus butus tai ,kažkokio iskirtinumo.Dauguma lietuvos projektų labai vienodi. Kaip ir būtai Perkūnkiemyje visi vienodi,pigus ir atsibode. Įkeliu kelis projektus.

      ...
      Panašu kad jau pasinaudojo. Naujo pastato fasadas Gedimino pr. netoli Seimo yra panašus į šį.

      Comment


        #4
        Mano senas postas.
        Paėmiau stiliuką, kuris tiktų KAU tarpukario kontekstui, visgi, nemaža dalis aplinkinių pastatų statyta tuo laikotarpiu. Be to, būtu puiku, jei atgytų smetoninių "dangoraižių" dvasia.



        Paskutinis taisė RokasLT; 2018.09.26, 14:54.

        Comment

        Working...
        X