Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lidl plėtra Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    dar vienas Lidl į Vilniaus sąrašą:

    https://madeinvilnius.lt/verslas/sta...cUF4FvwOZfK1xk
    projektavimo paslaugos:
    www.rokmas.lt

    Comment


      Parašė Zorro Rodyti pranešimą
      Trakų Vokės LIDL.

      Įdomiai Lidlas ir Hesburger sutarė statyti vieną ženklą

      Comment


        Jeigu būtų nuotraukų konkursas "Globalizacija", tikrai atiduočiau balsą už šitą gerą kadrą.
        Show must go von!

        Comment


          Parašė arturiux Rodyti pranešimą

          Daugiau niekur ir nepradėjo.
          Prie Megos pradėjo.

          Comment


            Parašė thomcius Rodyti pranešimą

            Prie Megos pradėjo.
            Ot bus Romukui džiaugsmo...

            Comment


              Parašė arturiux Rodyti pranešimą

              Ot bus Romukui džiaugsmo...
              čia man? prie ko čia aš. aš gyvenu vakaru Liet. man įdomu kur vyksta plėtra iškirus vilnių ir vilniaus apskriti

              Comment


                Parašė rroomask Rodyti pranešimą

                čia man? prie ko čia aš. aš gyvenu vakaru Liet. man įdomu kur vyksta plėtra iškirus vilnių ir vilniaus apskriti
                Mega prie Kauno

                Comment


                  Tai kuri parduotuvė iš šio sąrašo dabar yra arčiausiai atidarymo? -

                  Vilnius:
                  Erfurto g. 62 - statoma
                  Justiniškių g. 119D
                  Pramonės g. 15 / Pergalės g. 4
                  Nemenčinės pl. 15
                  Gariūnų g. 48 / 66, Paneriai
                  Kalnėnai, Juodojo kelio g. 34

                  Kaunas:
                  Islandijos pl. 30
                  Europos pr.
                  Prie PC Mega

                  Klaipėda:
                  Šiaurės pr. 13
                  Liepojos g. 3

                  Panevėžys:
                  Smėlynės g. 112 A - statoma
                  Ateities g. 5
                  Klaipėdos g. 109
                  Klaipėdos g. 142B

                  Alytus:
                  Statybininkų 56

                  Šilutė:
                  Gluosnių g. 4A

                  Rokiškis:
                  Respublikos ir Pramonės gatvių kampas

                  Comment


                    Vilniuje kiti operatoriai dar bando atidaryt naujas parduotuves?
                    Show must go von!

                    Comment


                      Erfurto g. 62 dar nestatomas LIDL, planuojamas.

                      ---

                      Gilužio g. statoma Maxima XX. Dar planuojamas PC Šiltnamių g. 21, bet neaišku kokio tinklo. Man įdomu, kad Šnipiškėse nėra planų nieko statyt. Darau statymą, kad įsikurs koks nors PC viename iš statomų ar planuojamų pastatų, pirmame aukšte. Būtų labai logiška.

                      Comment


                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                        Vilniuje kiti operatoriai dar bando atidaryt naujas parduotuves?
                        Norfa pabaigta stovi prie Trakų pl. už Lentvario.

                        Comment


                          Panašu kad Vilkaviškis irgi turės Lidl
                          Kažkada seniai vietiniame leidinyje buvo publikuotas straipsnis kad parduotuvėje bus adresu Vytauto g. 77 http://www.santaka.info/?sidx=52001

                          Pats Lidl tuo tarpu ieško parduotuvės vadodo Vilkaviškyje https://www.cvonline.lt/darbo-skelbi...fE4102908.html

                          Comment


                            Google maps tame sklype Vilkaviškio jau rašo kad Supermarket Lidl

                            Comment


                              Panevėžyje atidaroma trečioji „Lidl“ parduotuvė
                              https://www.15min.lt/verslas/naujien...ve-973-1284072

                              Prekybos tinklas „Lidl“ atidaro dar vieną naują parduotuvę. Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvers kovo 9 dieną Panevėžyje, Smėlynės g. 112A. Ši „Lidl“ parduotuvė – jau trečioji Panevėžyje. Pagal parduotuvių skaičių mieste Panevėžys nuo šiol susilygins su Klaipėda ir Šiauliais, kur šiuo metu veikia jau po tris tinklo parduotuves, rašoma pranešime žiniasklaidai.

                              Comment


                                Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                                Panevėžyje atidaroma trečioji „Lidl“ parduotuvė
                                https://www.15min.lt/verslas/naujien...ve-973-1284072

                                Prekybos tinklas „Lidl“ atidaro dar vieną naują parduotuvę. Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvers kovo 9 dieną Panevėžyje, Smėlynės g. 112A. Ši „Lidl“ parduotuvė – jau trečioji Panevėžyje. Pagal parduotuvių skaičių mieste Panevėžys nuo šiol susilygins su Klaipėda ir Šiauliais, kur šiuo metu veikia jau po tris tinklo parduotuves, rašoma pranešime žiniasklaidai.
                                Click image for larger version

Name:	IMG_20200102_101014.jpg
Views:	589
Size:	263,1 kB
ID:	1786877

                                Comment


                                  Atrodo vokiečiai, super duper reikalavimai rangovams, bet fasade tinkas: baltas (cokolis nuo lietaus nutaškomas, apsineša nešvarumais, ištepamas praeivių), neilgaamžis, neremontuojamas (suremontavus spalvos skirtumas garantuotas)...
                                  Paskutinis taisė Panevezietis; 2020.03.03, 08:36.

                                  Comment


                                    Radviliškyje, atlaisvintos patalpos Lidlo įrengimui. Išsikraustė Gedimino g 31B lig šiol veikusi IKI. O portale cvbankas.lt Lidl jau skelbia ir parduotuvės vadovo Radviliškyje paiešką. O ir pačių puslapyje yra pareigybės skelbimas Nuoroda
                                    Paskutinis taisė doncius; 2020.03.03, 08:47. Priežastis: Patikslinta
                                    RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                                    Comment


                                      Lidl Vilniuje šiemet ir kitąmet po dvi parduotuves planuoja atidaryt, o šiemet Lietuvoje iš viso 4.

                                      Comment


                                        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                        Lidl Vilniuje šiemet ir kitąmet po dvi parduotuves planuoja atidaryt, o šiemet Lietuvoje iš viso 4.
                                        Tai kad šiuo metu kol kas niekur Vilniuje berods parduotuvės nestato jie...

                                        Comment


                                          Parašė adomazzz Rodyti pranešimą

                                          Tai kad šiuo metu kol kas niekur Vilniuje berods parduotuvės nestato jie...
                                          Bet planuoja bent 5 vietose. Tokio tipo statinio statyba neturi ilgai trukti.

                                          IMHO Lazdynuose turėtų būti didžiausia paklausa.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X