Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Marijampolėje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Opozo Rodyti pranešimą
  Na ka, Marijampole vel tuos pacius issirinko, kurie arena zadejo jau per praeitus rinkimus... Geda. Jau Vilkaviskis ir tas pradejo statybas naujos sales... Vaiku mokyklos lygio sale rimciausia sale suvalkijos sostineje...
  Jei nebus visuomenės spaudimo, darbai gali ir nejudėti.
  Aviate, navigate, communicate

  Comment


   Iš interviu su LKL prezidentu pletkų lygio informacija. Įdomu kaip su viešais pirkimais dėl statybų, kur galima būtų pasižiūrėti.


   Interviu ištrauka:

   – Kaip tuomet Lietuvoje galima dar labiau išauginti LKL?

   – Idėja paprasta – mūsų tikslas yra žinomumas. Šį klausimą bandysime artimiausiu metu išspręsti. Augimas iki 12 komandų. Šiai dienai Jonava turi puikią areną, vieną geresnių arenų, lyginant su mūsų klubais. O komandą ten tikrai yra galimybių suformuoti ir salė bus pilna žiūrovų – miestas turi virš 30 tūkst. gyventojų, myli krepšinį, ir kai žais LKL, bus žiūrovai. Kitas miestas – Marijampolė. Ji tikrai yra priaugusi iki to. Kiek turiu informacijos, šį pavasarį jie turi pradėti statyti areną, bus kažkas panašaus į Kėdainių salę.

   – Bet kalbos, kad Marijampolėje jau prasideda arenos statybos, girdimos ne vienus metus.
   – Ten buvo tam tikrų problemų, apie kurias nenorėčiau diskutuoti, bet ten yra iniciatyvūs žmonės, buvau su jais susitikęs ir jie mano, kad 2020-2021 m. sezonui turėtų turėti naują salę. Taigi turime potencialą dvylikai komandų. Galbūt galime tą komandų skaičių surinkti kitam sezonui. Kai turėsime tiek komandų, galime galvoti ir apie didesnį LKL biudžetą.


   Pilnas interviu

   Comment


    Konkursas kaip ir yra Daugiafunkcinio sporto ir laisvalaikio centro projekto konkurso organizavimo paslaugų pirkimas

    Comment


     Tai kaip jau ir baigės pasiūlymų ar prašymų dalyvauti priėmimo terminas?

     Data: 2018-10-25

     Comment


      Na ką,eilinį kartą Marijampolė laimėjo NKL, dalyvauja tinklinio finaluose, bet arenos dar nė nematyti ....

      Comment


       Truputis naujienų dėl arenos.
       Kaip supratau, tai dabar paskelbtas višiškai naujas konkursas ir viskas vėl nuo nulio. Konkursas iki Gruodžio mėn.

       Info iš Marijampolės TV žinių nuo 4 min 40 sec
       https://youtu.be/Y9eCHXJJIqc

       Comment        Žengtas svarbus žingsnis link daugiafunkcinės sporto arenos tapimo realybe​​​​​​

        https://www.marijampole.lt/go.php/li...tapimo-realybe

        Comment


         Senesne naujiena, bet naujiena.

         2019-09-05
         Investicijos Marijampolėje: UAB „Juodeliai“ stato pasaulinio lygio pakavimo elementų gamyklą

         Sėkmingą, nuolat augančią ir efektyviai dirbančią įmonę įsikurti kvietė Molėtų rajono savivaldybė, tačiau UAB „Juodeliai“ apsisprendė investuoti ir plėstis savame mieste – Marijampolėje.

         Įsigijusi 20 ha sklypą šalia Marijampolės laisvosios ekonominės zonos (LEZ), bendrovė investuoja apie 40 mln. Eurų ir stato modernią gamyklą su greičiausia pasaulyje pakavimo elementų gamybos linija. Pasak UAB „Juodeliai“ savininko ir generalinio direktoriaus Andriaus Zimnicko, naujoje gamykloje bus sukurta apie 100 naujų darbų vietų. Gamybos pradžioje darbas vyks 2 pamainomis, taip bus siekiama išvengti ilgų darbų valandų, darbo savaitgaliais, siekiama būti patraukliu darbdaviu darbuotojams ir lygiuotis į Vakarų Europos šalių bendroves.

         Šiandien būsimos gamyklos teritorijoje buvo įkasta simbolinė kapsulė, kurioje esantį dokumentą pasirašė atvykę garbūs svečiai: LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo narys Dainius Gaižauskas, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, UAB „Juodeliai“ savininkas ir generalinis direktorius Andrius Zimnickas bei UAB „Juodeliai“ direktorius Ignas Stasiukonis.

         UAB „Juodeliai“ kolektyvui sėkmės linkėjo ir kapsulės įkasimo ceremonijoje dalyvavo Savivaldybės vadovai: meras Povilas Isoda, vicemeras Paulius Marozas, administracijos direktorius Karolis Podolskis ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

         Savivaldybės meras sveikino įmonės vadovus su reikšmingu žingsniu ne tik pačiai įmonei, bet ir savivaldybei. „LEZ teritorija plečiasi priimdama stambius ir vertingus investuotojus, kurie ne tik garsina mūsų miesto vardą visame pasaulyje, bet rūpinasi ir vietinių gyventojų darbo vietų užtikrinimu. Marijampolė atvira įvairiems pasiūlymams ir laukia bei yra pasiruošusi priimti dar daugiau investuotojų!”,- pakiliai kalbėjo meras. Jis taip pat pasidžiaugė į gamyklą vedančio kelio statybomis, kurias asmeniškai pats kuravo. „Džiugu, kad įveikus įvairias biurokratines kliūtis, buvo nutiestas kelias, kuris užtikrins tolimesnį šios pramoninės teritorijos vystymąsi. Tikiuosi, kad ateityje šioje teritorijoje matysime dar daugiau statybų ir dar daugiau kuriamų naujų darbo vietų.“,- sakė meras Povilas Isoda.


         Comment

         Working...
         X