Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spaudos kavinė

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Dėl nykstančio kultūros paveldo – apsisprendimo metas

  http://verslas.delfi.lt/realestate/d....d?id=58801611
  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

  Comment


   Keistai tas aplinkelis eis. Kaip matau iš žemėlapio tai geriau būtų jei jis eitų prie Griežtos ežero,bet čia kaip supratau ir buvo planuojamas tik gyventojai nesutiko..

   --------------------   Vendita Occhiali Da Sole

   Comment


    Kur tema Olimpinėms?

    Vakar mačiau reportažą trumpą, kad Heatrow keleivių padidėjo ženkliai, nes didžioji dalis dalyvių per jį ir skris. Jaučiu lietuvaičiai pigiau keliaus

    Bandžiau greitai prisiminti, kas čia kokį medalį gali padovanoti ir kokių startų laukiu, tai eiliškumas mano toks būtų:
    Krepšinis, laukiu žiauriai varžybų, bet medalių per daug nesitikiu;
    Dviračiai, čia Simona, manau pora medalių padovanos, bet ir vienas auksinis ne prošal, o žiauriai man bus įdomu pažiūrėti ką Navardauskas individualiose varžybose padarys, nes tikrai į 10 gali įšokti, o gal ir gerai bus pasiruošęs ir bronzą kokią nuskins;
    Alekna, paskutinį kartą ką padovanos įdomu;
    Irkluotojus įdomu pastebėti, bet tikiuosi ir medalio;
    Plaukimas, jauniklė mums gal padovanos ką nors;

    Toliau net nežinau iš ko reikia tikėtis. Ko jūs laukiat iš lietuvių?
    You've got one life! Live it!

    Comment


     Man dėl Navardausko ir tuo labiau Bagdono vilčių nelabai kyla. Krupeckaitė - pakankamai realu.

     Aš asmeniškai tikiuosi - 1-2 medalių. Tai dviratininkė ir galbūt Alekna. Daugiau nėra kam.
     N N N

     Comment


      Na Navardauskas nedalyvavo Tour de France, todėl labai ramiai gali ruoštis olimpinėms. Ir ne kartą parodė, kad ITT jis labai stiprus. Aišku viskas priklausys nuo trasos, bei vėlgi oro sąlygų, bei starto numerio.
      You've got one life! Live it!

      Comment


       Lietuvos studentų bendrabučių ateitis: transformeriai iš modulinių konstrukcijų

       Straipsnyje, yra video.

       Comment


        „Open House Vilnius“: ką slepia Vilniaus pastatai?

        Vilniuje balandžio 25-26 dienomis pirmą kartą vyks atviros architektūros festivalis "Open House Vilnius". Jo metu duris atvers sostinės pastatai, kurie įprastai yra neprieinami arba sunkiai prieinami plačiajai visuomenei.

        Comment


         Turu toki klausimą. Ar yra Lietuvoje svėtainė kur butų visa informacija apie planuojamas, vykdomas statybas? Kitosia valstybėsia dažniausia tai buna mokamos svėtainės kur reikia išsipirkt abonamenta norin gauti tikslia informacija.

         Comment


          Ant prekystalio – nekilnojamojo turto visoje Lietuvoje už 2,6 mln. eurų

          Skaityti daugiau: http://www.ivilnius.lt/naujienos/ver...69643d33393838

          Comment


           Miesto vizija – detalus planavimas ir realus įgyvendinimas
           http://www.veidas.lt/miesto-vizija-%...gyvendinimas-2

           Vakarų Europos miestai, jau seniai išsikėlę ambicingus urbanistinius planus, juos nuosekliai ir planingai įgyvendina, svajones paversdami realybe. Deja, Lietuvoje, architektų teigimu, iki šiol dar nė vienas miestas nėra parengęs tikros vizijos, miestai turi tik jų užuomazgas. Lietuvoje miesto plėtros perspektyva – dar gana naujas dalykas.

           Comment


            Unikalūs statybų projektai
            http://vz.lt/premium/verslo-klase/20...tybu-projektai

            Comment


             Baltijos NT projektų konkursas: gyvenamieji projektai finalininkai
             http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasi...i-finalininkai

             „Verslo žinių“ rengiamame Baltijos šalių nekilnojamojo turto (NT) konkurse dėl geriausio gyvenamojo projekto titulo varžosi penki finalininkai. Kviečiame pasižvalgyti po vienus geriausių būsto projektų Baltijos šalyse.
             TOP 5 gyvenamieji projektai Baltijos šalyse:

             Bendrovės „Merko“ išplėtotas projektas Taline „Kentmanni 6“             Bendrovės „Metro Capital“ išplėtotas projektas Taline „Meerhof“
             Bendrovės „Merks“ išplėtotas projektas Rygoje „Skanstes majas“


             Bendrovės „Veikmė“ išplėtotas projektas Vilniuje „Miško namai“ (A korpusas)
             Bendrovės „YIT Kausta“ išplėtotas projektas Vilniuje „Upės rezidencija“


             Paskutinis taisė bato_usai; 2016.05.01, 23:21.

             Comment


              Prie Upės rezidencijos nuotraukų tyčia įdėta foje nuotrauka iš estiško Meerhof projekto, kad nereikėtų rodyti elementarios ir neišskirtinės laiptinės ?

              Comment


               Valgomasis irgi, nors vz pažymėjo kaip kaip Upės darinius.

               Comment


                Parašė bato_usai Rodyti pranešimą
                Valgomasis irgi, nors vz pažymėjo kaip kaip Upės darinius.
                Prie miško namų irgi įdėta vaikų žaidimų aikštelės ir lauko treniruoklių nuotrauka tikrai ne iš šio projekto. Veikiausiai tai vidinis kiemas Sugicharos g. 2 projekto. Akivaizdu, kad kaip konkursui svarbu pateikti nuotraukų, o ar jos iš to objekto, ar iš kito, juk dauguma tikrai neatseks

                Comment


                 Parašė sleader Rodyti pranešimą
                 Prie miško namų irgi įdėta vaikų žaidimų aikštelės ir lauko treniruoklių nuotrauka tikrai ne iš šio projekto. Veikiausiai tai vidinis kiemas Sugicharos g. 2 projekto. Akivaizdu, kad kaip konkursui svarbu pateikti nuotraukų, o ar jos iš to objekto, ar iš kito, juk dauguma tikrai neatseks
                 Beje žvelgiant komiškai sakyčiau, kad ta drabužių spinta paskutinėje nuotrauka irgi nelabai atitinka pastato architektūrinio stiliaus ir labiau pritiktų estų projektų(ypatingai atsižvelgus į grindų stilių), nors šiaip jau mane labiausiai stulbina dėl kokios priežasties ji apskritai atsirado nuotraukų galerijoje
                 Paskutinis taisė bato_usai; 2016.05.01, 23:21.

                 Comment


                  Projektuotojai atrinko geriausius metų projektus Lietuvoje
                  Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                  Comment


                   Naujai statomiems namams nuo lapkričio 1 d. – A klasės energinio naudingumo reikalavimai

                   http://www.ivilnius.lt/naujienos/sta...69643d34353733

                   Comment


                    Nauja „Maxima“ parduotuvė – pirmųjų „Vilniaus prekybos“ sandėlių vietoje

                    Ketvirtadienį vienoje judriausių Vilniaus Naujamiesčio rajono vietų atidarytas naujausias „Maxima XX“ prekybos centras. Jis iškilo toje pačioje vietoje, kur prieš beveik ketvirtį amžiaus atidaryti pirmieji „Vilniaus prekybos“ prekių sandėliai, vėliau įkurta ir pirmoji šalyje savitarnos parduotuvė, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
                    Kitų metų pradžioje šalia prekybos centro bus užbaigtas ir naujas bendrovės „Maxima LT“ administracijos biuras, kuriame dirbs daugiau nei 400 darbuotojų. Į pastatų komplekso statybą „Maxima“ grupės įmonės investavo 2,1 mln. Eur. Skelbiama, kad buvo šios lėšos buvo skirtos Naugarduko ir Žemaitės bei Kauno ir Smolensko gatvių sankryžų tvarkymui, viešojo transporto sustojimo juostų, saugumo salelių, reguliuojamų pėsčiųjų perėjų įrengimui.
                    Vietoje buvusio troleibusų žiedo Naugarduko gatvėje įrengta žalioji zona, nutiesta beveik 650 metrų dviračių tako. Tai ir pirmoji parduotuvė šalyje, iki kurios nutiestas akliesiems ir silpnaregiams pritaikytas apie 150 metrų ilgio kelias. Įrengtos ir dvi vietos pirkėjų elektromobiliams krauti. „Simboliška, kad naujausią tinklo parduotuvę atidarome kaip tik toje vietoje, nuo kurios prasidėjo „Maxima“ prekybos tinklo istorija“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.
                    Naujas Naugarduko gatvės pastatų kompleksas – prekybos centras „Maxima XX“ ir bendrovės administracinis „Maxima LT“ pastatas – pareikalaus 15,5 mln. Eur investicijų, tarp kurių – ir minėti 2,1 mln. Eur, skirti infrastruktūros sukūrimui ir pirkėjų saugumo užtikrinimui. Daugiau kaip 8 mln. Eur pareikalavo „Maxima XX“ prekybos centras, į kurias įeina ir žemės sklypo pirkimas, statybos, prekybos, IT, apsaugos įrangos.
                    Naujajame prekybos centre įrengta tvari energijos perdirbimo sistema, kuri leis efektyviai išnaudoti parduotuvėje šaldymo procesų metu susidarančią energiją, šią panaudojant karšto vandens gamybai, patalpų šildymui bei vėdinimui.
                    Nuo šių metų pradžios „Maxima LT“ atidarė 5 naujas ir 4 atnaujintas parduotuves. Aktyviausias tinklo plėtros etapas prasideda šį rudenį – iki metų pabaigos planuojama atidaryti dar 11 atnaujintų ir 5 naujas „Maxima“ parduotuves, taip pat naują administracijos biurą. Planuojama, kad plėtrai skirtos investicijos šiemet sieks iš viso 34 mln. Eur. Šiuo metu Lietuvoje veikia 237 „Maxima“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

                    Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena...oje-663-686849

                    Comment


                     Pasipiktino, kas darosi reprezentacinėje Vilniaus vietoje: kliūčių ruožas ir sąvartynas

                     Skveras priešais Aušros Vartus (Aušros Vartų g. ir Bazilijonų g. kampe), taip pat Bazilionų gatvė iki Halės turgaus bei Aušros Vartų gatvė tarp pačių Vartų ir geležinkelio yra vietinių gyventojų praeinama ir itin dažnai užsienio turistų lankoma (reprezentacinė) vieta.
                     Bet šaligatvio (nuo skvero einant link Halės turgaus) danga - plytelės - išklypusios, palijus apsemtos vandens, borteliai nudaužyti, automobiliai, netelpantys skvero stovėjimo aikštelėje prie viešbučio „City Gate“, statomi ant tų pačių išklypusių šaligatvių, praeiti pėstiesiems tampa sudėtinga. Rytais į A. Vienuolio mokyklą vaikus suvežantys automobiliai „apgula“ autobusų stotelę, kurdami papildomas spūstis... Be to, ten pat, prie A. Vienuolio mokyklos, esantys šiukšlių konteineriai paversti sąvartynu. Norint prieiti ir neduok dieve parūšiuoti šiukšles - misija neįmanoma. Taigi, nekalbant apie kompleksinių sprendimų reikalaujančius sprendimus šioje aktyvioje bei reprezentatyvioje vietoje, būtina bent šaligatvius sutvarkyti ir panaikinti sąlygas sąvartynui atsirasti.
                     Savivaldybės pareigūnai reaguodami į situaciją informavo, kad planuojami minimalūs šaligatvių tvarkymo darbai. Kas irgi yra puiku. Šį pavasarį perklausiau savivaldybės pareigūnų pakartotinai - kada visgi tiksliai planuojami tie minimalūs šaligatvių sutvarkymo darbai. Jau rugsėjo mėnuo eina į pabaigą, nei atsakymas gautas, nei minimalūs šaligatvių tvarkymo darbai padaryti.
                     Dėl sąvartyno situacijos - pareigūnai pakartojo jau žinomas klišes, kurios tarsi turėtų būti „saugūs“ atsakymai - šiukšlių vežimas užtikrinamas reguliariai, didžiagabaričių šiukšlių aikštelės veikia, patys gyventojai yra netvarkingi. Bet šitas atsakymas tiesiog nesprendžia problemos. Šitie „sprendimai“ tiesiog nesprendžia problemos. Ar tai reiškia, kad pareigūnai gali ramiai manyti kad situacija nesprendžiama? DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė! DELFI kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę, kurios Miesto ūkio ir transporto departamento Susisiekimų komunikacijų vadovas Arūnas Visockas pakomentavo skaitytojo išdėstytą situaciją dėl netvarkomų šaligatvių. Pasak A. Visocko, šiemet sostinėje planuojama suremontuoti apie 2 km senų šaligatvių, kitąmet - kilometru daugiau. „Savivaldybė jau pradėjo tvarkyti šaligatvius Stoties gatvėje bei transporto žiede prie Geležinkelio stoties. Netrukus darbai persikels į Geležinkelio, Aušros vartų, Bazilijonų bei Sodų gatves. Darbus planuojama baigti spalio-lapkričio mėnesį. Taip pat dar šiemet Pylimo gatvėje bus sutvarkyti šaligatviai ir važiuojamoji kelio dalis, nuo Geležinkelio g. iki Halės turgaus. Kitais metais planuojama sutvarkyti ir šaligatvius prieš Aušros vartus“, - apie tai, kada bus pradėti tvarkymo darbai, sakė jis. A. Visockas nurodė, kad savivaldybė užsiima ir naujų šaligatvių tiesimu – šiemet jų paklota 4,5 km ten, kur gyvena daugiausiai žmonių, kur jų labiausiai trūko ir keliukai jau seniai buvo išminti pačių gyventojų, taip pat prie viešojo transporto stotelių, mokyklų, perėjų. „Dar tiek pat šaligatvių bus paklota iki metų pabaigos. Gyvenamosios aplinkos gerinimo programa bus įgyvendinama ir kitąmet, tad šaligatvių, kiemų ir gatvių bus sutvarkyta dar daugiau“, - nurodoma A. Visocko komentare. Pasak Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento laikinojo Atliekų tvarkymo programos įgyvendinimo skyriaus vedėjo Valdo Juodžio, skaitytojo įvardintoje vietoje esantys konteineriai yra nuolat tikrinimi, o po vilniečio nusiskundimo patikra buvo atlikta dar kartą. „Savivaldybės atliekų tvarkymo operatoriai privalo užtikrinti, kad išvežimo metu visos atliekos iš mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių (ir esančios šalia konteinerių) būtų supiltos į šiukšliavežius ir išvežtos, paliekant tvarkingą aplinką, o laikotarpiu tarp atliekų išvežimo už tvarką ir švarą prie mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių atsako teritorijų tvarkytojai, kurie jas privalo surinkti ne rečiau kaip 3 kartus per mėnesį (kiekvieno mėnesio 5, 15 ir 25 dieną). Tiek ši, tiek kitos Vilniaus senamiesčio reprezentacinės vietos yra nuolat tikrinamos, o nustačius netvarką nedelsiant informuojami atliekų vežėjai ir teritorijų tvarkytojai. Ir šį kartą, gavę signalą, patikrinome situaciją vietoje, perdavėme informaciją teritorijų tvarkytojui bendrovei „Mano aplinka“, kurios darbuotojai privalo surinkti ir išvežti žaliąsias atliekas (šakas), o aikštelę iššluoti ir sutvarkyti“, - nurodė V. Juodis. Savivaldybės atstovo teigimu, komunalinių atliekų išvežimas vykdomas sutartiniais pagrindais už tam tikrą mokestį, kurį moka konteinerių naudotojai, todėl padidinti išvežimų skaičių ar pastatyti daugiau konteinerių mišrioms atliekoms įmanoma tik atliekų turėtojams, naudojantiems šiuos konteinerius, susitarus su paslaugos teikėju, šiuo atveju UAB „VSA Vilnius“.

                     Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/pilietis/naujien....d?id=72362452

                     Comment

                     Working...
                     X