Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Svarbiausia kiekvieno mūsų būsto vieta - virtuvė !!!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Svarbiausia kiekvieno mūsų būsto vieta - virtuvė !!!

    Gal kai kam gali pasirodyti juokinga, bet i sia tema dekite visas savo virtuves nuotraukas... Gal kam pasirodys idomu ;] as virtuvemis susidomejau, kai musu seima ja nusrendem isirengti... Va tada ir prasidejo...

    #2
    Virtuvomanas

    Comment


      #3
      )) uj... Toks nesu... Bet su tom lietuviskom firmelem kurios uzsakyma ivykdyt pazada per men. o padaro per puse metu, tai tikrai gali Virtuvomanas tapt :p

      p.s. puse metu praejo o virtuves kaipo ir nera... baigtos iki galo ..
      Tokia liudna tiesa ;D

      Comment


        #4
        Mano virtuveje vienintelis demesio vertas dalykas - saldytuvas (Snaige A+ klases, labai taupus ir veikia puikiai), visa kita - is tarybiniu laiku, todel nerodysiu

        Comment


          #5
          nu apie bendrabuciu virtuves tai tikriausiai isviso baisu kalbes konstlageriu lygio mazdaug

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Štai maniškė, nors iš tikro ji ne mano, o tik nuomoju. Šiaip remontuota, bet baldai ir dauguma viso kito tarybiniai

            Beje, gyvenu analogiškam 16-aukšty, kaip ir tas, kur pro langą matosi

            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Mantai, galetum nakti uzsikabaroti ant stogo ir padaryti nuotrauku, visi komibloku rajonai nakti atrodo , daugybe sviesu, labai grazu.

              Comment


                #8
                Parašė John
                Mantai, galetum nakti uzsikabaroti ant stogo ir padaryti nuotrauku, visi komibloku rajonai nakti atrodo , daugybe sviesu, labai grazu.
                Abejoju, ar įleistų, nes šiame name vien paranojikai gyvena (iki savų durų turi atrakint dar 2 duris, be to nuolat sargas budi). Bet reiks pasidomėt
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Parašė John
                  Mantai, galetum nakti uzsikabaroti ant stogo ir padaryti nuotrauku, visi komibloku rajonai nakti atrodo , daugybe sviesu, labai grazu.
                  Abejoju, ar įleistų, nes šiame name vien paranojikai gyvena (iki savų durų turi atrakint dar 2 duris, be to nuolat sargas budi). Bet reiks pasidomėt
                  Turetu buti tik dar idomiau. Naktinis fotografavimas+adrenalinas=labai geros nuotraukos

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    Parašė John
                    Mantai, galetum nakti uzsikabaroti ant stogo ir padaryti nuotrauku, visi komibloku rajonai nakti atrodo , daugybe sviesu, labai grazu.
                    Abejoju, ar įleistų, nes šiame name vien paranojikai gyvena (iki savų durų turi atrakint dar 2 duris, be to nuolat sargas budi). Bet reiks pasidomėt
                    Mantai,
                    tai pasirodo tu mano name gyveni, pamaciau is pradziu tavo vaizda per langa kur kompas stovi pagalvojau kad gyveni priesais, bet po tavo virtuves lango vaizdu supratau kad tame name ir as gyvenu, na mano vaizdas pro virtuves langa truputi geresnis ,as siek tiek auksciau gyvenu
                    bet turbut tu cia gyveni ne daugiau kaip kokius 7-8 menesius nes anksciau taves nemaciau

                    ir tiesa gyventojai tai tikrai neparanojiski na gal kai kurie...

                    o del stogo tai kai busiu LT galesim kada ir nueti

                    Comment


                      #11
                      Hehe, smagu Šiaip šitam name tik mėnesį kol kas sukiojuos, bet manau ir užsiliksiu Dėl stogo tai šaunu, kai grįši, būtinai parašyk man žinutę į forumą, užlipsim. Pats gyvenu vienuoliktam aukšte, o vaizdai vis tiek neblogi

                      Dėl paranoizmo tai nors ir taip gyvenu už 3 užraktų, šeiminkai pataria dar ir savo kambarį užsirakint išeinant (ką, beje, ir patys daro), nes atseit šiais laikais visko gali pasitaikyt Aišku ne visi taip bijo
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Ziuriu linksmai gyvenat
                        Po 3 spynas ant duru
                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          #13
                          Parašė ArTuRAs
                          Ziuriu linksmai gyvenat
                          Po 3 spynas ant duru
                          Turiu omeny 3 durys (lauko, tarpinės ir namų)
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Vot cia mano valgykla + motina
                            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                            Comment


                              #15

                              Comment

                              Working...
                              X