Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SK. Žemieji Tatrai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    SK. Žemieji Tatrai

    Šią savaitę praleidau slidinėdamas Jasnos kurorte, tai pirmoji mano kelionė į užsienį ir, manau, neapsirikau vykdamas į Slovakiją. Likau sužavėtas aplinkos, taip pat ten yra gerai išvystyta slidinėjimo infrastruktūra. Neturiu su kuo lyginti, bet ten slidinėjimas vienas malonumas, nauji keltuvai daug restoranų ir kitų paslaugų. Yra daug įvairaus lygio trasų, tai buvo ypač svarbu man, nes aš ten pirmą kartą išbandžiau slides. Išmokti slidinėti nėra sunku ir patarčiau bent jau pabandyti- labai smagu.

    Su orų sąlygomis mums labai pasisekė, trasos grasino ištirpti, bet vis dėlto išsilaikė. Tikrai nepavydžiu tiems kurie atvyks šią ar sekančią savatę, jiems teks ieškoti kitų pramogų.

    Čia vadinamasis "varlynėlis" kuriame mokiausi slidinėti, šiame kurorte gana daug lietuvių, todėl trasoms ir keltuvams prilipo lietuviški pavadinimai: "ponių laimė", "mersedesai", "cepelinai"...


    Laukiant eilėje į raudonąsias trasas


    Ir kylant į jas










    Ruošiantis prmajam leidimuisi galima pasigrožėti kalnų panoramomis


































    Vaizdas beveik iš viršūnės, nuotraukų bus ir iš paties viršaus, tik nusėdo mano fotoaparato baterijos, todėl teko naudotis pasiskolintomis kameromis. Tų nuotraukų ir kokybė turėtų būti geresnė.




    Nuotraukų bus ir daugiau, fotografavau ir technikos, pastatų, žmonių, tik negalvokit, kad aš ten tik fotkinau, slidinėjimas užkabinau labiau nei vaizdai.
    Paskutinis taisė syle; 2008.03.02, 14:04.

    #2
    Gražu. Tik patarčiau ištaisyti klaidą temos pavadinime.

    Comment


      #3
      Tikraj.Cia juk Aukstieji Tatrai o ne Zemieji.

      Comment


        #4
        tai vat kad cia zemieji, pats ten buvau pries menesi. uzeikit www.jasna.sk ir pamatysi kad cia zemieji.

        Comment


          #5
          Taip ir aš patvirtinsiu, kad slidinėjimo kurortas Jasna yra žemuosiuose Tatruose, nes taipogi buvau.

          Comment

          Working...
          X