Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Su Šv. Velykomis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Su Šv. Velykomis

    Linksma diena mums nusvito, visi troskom dziaugsmo sito - Kristus keles, mirtis krito! Aleliuja!

    Nuosirdziai sveikinu visus su pacia graziausia pavasario, gyvybes svente - sventomis Velykomis. Tai ta diena, kada Kristus Nugaletojas pakilo is kapo! Siandien dalinuosi su visais sios sventes dziaugsmu ir is sirdies linkiu palaimingo Prisikėlimo ryto!

    #2
    aš taip pat siunčiu visiems forumiečiams didelius sveikinimus Šv. Velykų proga!!! laimės, tikėjimo ir svajonių išsipildymo!!!!

    Comment


      #3
      Džiaukimės šia puikia diena ir švente, nepamirškime kitų ir svarbiausia prisiminkime ką mūsų margučiai simbolizuoja- gyvybės pradžia ir kokia trapi ji yra taigi mėgaukimės kiekviena jos akimirka.

      Su Velykomis mieli Miestiečiai sveikinu Jus .

      Comment


        #4
        Na motina gamta mus stebina nuolat. Per Kaledas sykstejusi sniego, padovanojo ji per Velykas Tad su "pirmuoju" sniegu ir su Sventomis Velykomis, forumieciai
        دائما الليتوانيه

        Comment


          #5
          Ir aš prisidedu prie sveikinimų !!! Na, kaip ir Panevėžy, Vilniuj irgi buvo trumpa pūga D

          Comment


            #6
            Mieli lietuvaiciai visame pasaulyje,
            visiems visiems jums sirdingiausi velykiniai sveikinimai is balto apipustyto Michigan'o.
            Visi pakraupe nuo tokios ziemiskos metamarfozes, o mes sypsomes - Lietuvoje tokios sv. Velykos ne naujiena...
            Visi mes esame cionai forume labai skirtingos asmenybes, bet mus vienija bendras pomegis, lietuviskas kraujas, prisirisimas prie savo mazo ir mielo krasto - Lietuvos.
            Geru jums svenciu, mielu draugu salimais, puikios sventines nuotaikos ir laukiame cionai forume lietuvisku marguciu nuotrauku.
            Asmeniniai musu linkejimai musu pasiilgtam Kaunui... Laisves Alejai, Jachtklubui, Kauno piliai , Zaliakalniui... kaip ir Vilniui, Klaipedai, Palangai, Nidai, Marijampolei, Druskininkams, Mazeikiams ...

            Pagarbiai
            BISA

            Comment


              #7
              /\ Puikiai pasakei Sveikinu ir aš visus. Noriu palinkėti, kad su atgimstančia gamta ir mes patys atgimtume tiek kūnu, tiek dūšia
              beg, borrow and steal

              Comment


                #8
                Sveikinu ir as visus su Sventomis Velykomis. Nepamirskit nulekti i baznycia ir paprasyti Viespacio auksciausiojo malones.

                Comment


                  #9
                  /\ jau buvau seniai (ryte)

                  Comment


                    #10
                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    /\ jau buvau seniai (ryte)
                    Eik dar karta, bo dievulis nepriims i roju. O ispazinties ar buvai?

                    Comment


                      #11
                      As taip pat prisidedu prie sveikinimu Su sv. Velykom visus!

                      Comment


                        #12
                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Eik dar karta, bo dievulis nepriims i roju. O ispazinties ar buvai?
                        jonai jonai siunti, kad žmonės nemėgsta homoseksualų, tačiau pats šaipaisi iš krikščionių... tai apie kokią toleranciją tu gali kalbėti, jeigu pats elgiesi netolerantiškai?..

                        Comment


                          #13
                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          kad žmonės nemėgsta homoseksualų,
                          butu gerai, kad kalbetum tik savo vardu ir savo nuomones nesubendrintum (vengti zodziu zmones, visi, o sakyti as)
                          "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                          negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                          Comment


                            #14
                            /\ tai esmės nekeičia - kaip galima ginti homoseksualus, kaip žmonių grupę, ir juoktis iš krikščionių? man tai atrodo juokinga ir absurdiška... paprasti žmonės kaltinami visokiausiomis fobijomis, nors kai kas sugeba iš jų juoktis, kad jie turi savyje amžinas vertybes, kurios man yra asmeniškai tikrai labai brangios, ir man skaudu, kai iš jų yra šaipomasi

                            Comment


                              #15
                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ tai esmės nekeičia - kaip galima ginti homoseksualus, kaip žmonių grupę, ir juoktis iš krikščionių? man tai atrodo juokinga ir absurdiška... paprasti žmonės kaltinami visokiausiomis fobijomis, nors kai kas sugeba iš jų juoktis, kad jie turi savyje amžinas vertybes, kurios man yra asmeniškai tikrai labai brangios, ir man skaudu, kai iš jų yra šaipomasi
                              amzinosios vertybes - tai toli grazu ne religines normos ar tradicijos. Butent pats sau priestarauji,nes negali sakyti , kad savyje turi kokias nors vertybes, jei niekini ar smerki , ar esi nepakantus kokiai nors zmoniu grupei.

                              kita vertus pasijuokti galima is tokiu zmoniu, kurie vaikscioja i baznycia, atlieka kitus formalizmus, nors iseje is jos elgiasi bjauriai ir slyksciai. Tai davatkizmas. daznai religingi zmones pasislepia uz formalumu, o iki vertybiu jiems toli grazu.daznai jie pirmi megsta smerkti, save iskelia, nuniekina kitus. Apie baznycia ir jos atitikti krikscionybes esmei nesiplesiu.
                              "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                              negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                              Comment


                                #16
                                /] manęs asmeniškai juk nepažįsti, todėl man tokių dalykų kaip davatkizmas negali prikaišiot o kas apie vertybes - man be galo svarbu yra tikra šeima, todėl niekada nesuprasiu nesantuokinių vaikų atvejų, o tuo labiau - tos pačios lyties žmonių santuokų... man tai visiškai nepriimtina, nes vaikas turi augti tikroje normalioje šeimoje. tokia yra mano nuostata todėl neverta pyktis tokiom temom šventą dieną

                                Comment


                                  #17
                                  daktare, as juokiuosi ne tik is krikscioniu. Juokiuosi ir is musulmonu, zydu, homoseksualu ar... is pacio saves. Pasijuokti ir nekesti yra skirtingi dalykai. Politinis korektiskumas, kuomet kai kurios sritys tycia paverciamos tabu nera tas pats, kas tolerancija.

                                  Comment


                                    #18
                                    /\ ei ei ei, ar aš kažkur sakiau, kad NEKENČIU homoseksualų? aš tiesiog jų nemėgstu už tai, kad jie reikalauja to, kas mano akimis yra nepriimtina ir pamina tas vertybes, kurios man labai brangios. kokios tai vertybės, išdėsčiau savo aukščiau esančiame pranešime

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      /\ ei ei ei, ar aš kažkur sakiau, kad NEKENČIU homoseksualų? aš tiesiog jų nemėgstu už tai, kad jie reikalauja to, kas mano akimis yra nepriimtina ir pamina tas vertybes, kurios man labai brangios. kokios tai vertybės, išdėsčiau savo aukščiau esančiame pranešime

                                      Nemegti, nekesti... nematau didelio skirtumo. As ne nemegstu ir ne nekenciu jokiu zmoniu vien del ju priklausymo kokiai nors grupei (isskyrus religiniu ar kitokiu radikaliu ir ekstremistiniu, kurios tycia kenkia kitiems), bet pasijuokti visvien is tu reiskiniu galima (ir reikia!)
                                      Juoktis is religijos negalima gal tik kai kuriose radikalumu pasizyminciose Islamo salyse, kur uz tokius dalykus galima sulukti grieztu bausmiu (pvz. ranku ar koju ar net galvos nupjovimo...).
                                      Paskutinis taisė John; 2007.04.09, 15:26.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ ei ei ei, ar aš kažkur sakiau, kad NEKENČIU homoseksualų? aš tiesiog jų nemėgstu už tai, kad jie reikalauja to, kas mano akimis yra nepriimtina ir pamina tas vertybes, kurios man labai brangios. kokios tai vertybės, išdėsčiau savo aukščiau esančiame pranešime
                                        matai , kaip cia viskas sudetinga. O as manau, kad yra nusikaltimas sitaip susiaurinti seimos savoka. Sakai vaikas turi augti "normalioje " seimoje, bet ,deje, gyvenimas yra sudetingas ir kartais atsitinka visiskai kitaip. Sakyti, kad vienas is tevu, auginantis vaika ar kt yra ne seima, yra labai nesazininga. Maza to, seima absoliuciai nelygu santuokai. Santuoka -tai formalus veiksmas, pazymintis, kad sudaroma seima, taciau jokiu budu neatspindi ir negali atspindeti seimos turinio. Seima- tai daug daugiau. Tai emociniai rysiai. Todel nesusituoke zmones, tarp kuriu santykiai bus geri, silti, gali buti net tikresne seima uz susituokusius, kurie viens kito nekes ir nesirupins ar pan. Sakyti, kad seima, (ne)auginanti vaikus, bet esanti nesusituokusi yra ne seima, tai ypatingu budu nuvertinti seima ir ja prilyginti formaliam veiksmui.

                                        Sakyti, kad suteiktus formalu pripazinima gejams, bus paneigta seima yra vienas absurdiskiausiu teiginiu, kuriu niekas niekaip negali pagristi. As manau atvirksciai,- toks veiksmas sustipintu seima
                                        Paskutinis taisė Andrew; 2007.04.09, 15:35.
                                        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                        Comment

                                        Working...
                                        X