Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras

    VU biblioteka Saulėtekio studentų miestelyje, 2004
    ARCHITEKTAI: R.Palekas A.Palekienė M.Zemlickaitė J.Garšvaitė V.Bavarskis
    SITUACIJA: Projektuojamas Saulėtekio Proveržio slėnis, sklypas gamtinėje aplinkoje, šalia pėsčiųjų tako.
    IDĖJA: Akmenys pamiškėje.
    APDAILA: Siauros akmens plokštės
    BENDRAS PLOTAS: 17 000 kv.m.














    www.palekas.lt
    Paskutinis taisė deep'as; 2006.11.14, 10:10.

    #2
    Kauno IX forto memorialas

    Comment


      #3
      Tiesiog nepatinka.

      Comment


        #4
        O man netgi labai patinka. . Teko žiūrėti per televizorių apie šį projektėlį, tai statyba jau ne už kalnų.

        Comment


          #5
          Man irgi patinka- netradiciškai atrodo ir prie miško turėtų neblogai žiūrėtis
          Kiek atsimenu- tai vienas iš Lietuvos 1000-mečiui skirtų projektų, tai reikia tikėtis, kad 2009 jau stovės.
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #6
            Man irgi IX forto memoriala primena....bet siaip tai nieko.

            Comment


              #7
              Kai pastatys, turėtų gražiai atrodyti, dar jei apšvies...

              Comment


                #8
                Žiūriu tame saulėtekyje vystosi idėjos, kurios visai gerai atrodytų ir miesto centre
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  #9
                  O kuo jum nepatinka IX forto memorialas? Nežiūrint tuometinės ideologijos, kaip kūrinys/skulptūra tai gan modernus. Vat dabar tai nelabai sugebame tokių apimčių ir tokio sudėtingumo skulptūrų statyt

                  Comment


                    #10
                    Projektas neblogas, ir realybėj, manau, bus dar gražesnis. Tikrai dėmesį patraukė ir man, kažkodėl, dvelkia ne '70-aisiais, o 2007-aisiais Gal mes modernumą skirtingai suprantam
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      #11
                      Man tai puse velnio tas bibliotekos projektas. Bet niekaip nesulaukiu, kada prades statyti viska galeciau per langa stebet dar atenancius pusantru metu na, siaip Saulėtekio slėnio vizija realiai pradėjo įgyvendinti VGTU, bo jau vieno pastato pamatus lieja. Kiek žinau, ten VGTU administracija apsistos ir tipo su verslininkais bendraus...

                      Comment


                        #12
                        Teko truputi man prie sito projekto pasikrapstyti, ta pastato geometrija daug nervu suede man, bet tikiuosiu, kad pastatys, o tada tai

                        Comment


                          #13
                          Neblogai. Man labai patinka Lauksim statybu
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            #14
                            Siaip man labai patinka. Futuristinis high-tech stilius. Malonu matyti siokias tokias 'inovacijas'(vietoje eiliniu visiems priimtinu stikliniu dezuciu...)! As tik tikiuosi, kad viska pastacius mano nuomone nepasikeis...(del manes paties! - juk nesu joks ekspertas) Bet kuriuo atveju tai bus didelis + VU

                            Comment


                              #15
                              Per laidą "Negali būti" pasakojo apie šitą biblioteką, jos tikslus tapti modernia, kiek kitokia, ateities biblioteka . Asmeniškai man patinka, laukiam statybų pradžios

                              Comment


                                #16
                                Man patinka

                                Comment


                                  #17
                                  Man irgi patinka! Tikiuosi, Deep'as laikis mus informuotus apie si projekta

                                  Comment


                                    #18
                                    Praėjo beveik 2 metai nuo paskutinių žinių apie šį projektą

                                    Citata iš straipsnio "Lietuvos Ryte"
                                    „Saulėtekio slėnyje“ – pirmasis verslo centras
                                    http://lrytas.lt/?data=20080821&id=s...p080821&view=2

                                    Artimiausiu metu Saulėtekio alėjoje turėtų iškilti ir kiti projekto „Saulėtekio slėnis“ objektai – VU biblioteka ir VGTU mokslo ir administracijos centras.

                                    Iš viso planuojamą teritoriją sudaro apie 157 hektarus, tačiau pirmiausia bus užstatyta į pietus nuo Saulėtekio alėjos esančios dykvietės.

                                    Netolimoje ateityje VU planuoja iš miesto centro į Saulėtekį perkelti Informatikos ir matematikos, Chemijos, Gamtos mokslų, o VGTU – Elektronikos, Mechanikos fakultetus, kitus padalinius.

                                    Comment


                                      #19
                                      Man asmeniskai vienas graziausiu projektu Vilniuje, idomu kada prasides statybos?

                                      Comment


                                        #20
                                        Tai kad Informatikos ir matematikos fakultetas (VU) bus perkeltas į Visorius, o ne į Saulėtekį.
                                        Vilnius yra nuostabus!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X