Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vairavimo mokyklos Kaune.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vairavimo mokyklos Kaune.

    Sveiki visi,

    Šiuo metu man abitūros egzaminų sesija. Tačiau po jos turiu skubiai išsilaikyt teises. Taigi ir norėčiau sulaukt patarimų iš visų laikiusių teises įvairiose vairavimo mokyklose Kaune. Taip pat jei nepaslaptis, paminekit kainas.

    p.s. Šiaip būtų geriau rast toki variantą, kur nereik laikyt mokyklinio teorijos egzo ir vaikščiot į nuobodžias paskaitas

    Taigi laukiu patarimų

    #2
    Pats laikiau Auto ABC, savanoriu gale kur yra. Laikiau jau pries 1.5 metu, mokejau gal ~600 lt, net nebeprisimenu gerai. Siaip i teorija nejau. Viska is pirmo karto issilaikiau.

    Comment


      #3
      /\ Jei neklystu, kai gausi diplomą, galėsi nevaikščiot į teorijos paskaitas (t.y., turint vidurinį išsilavinimą, galima teorijos mokytis pačiam). Jei nenori laukt papildomą mėnesį, teks vaikščioti į teoriją Tiesa, dėl šito aš nesu visiškai tikras (gali būti, kad reikia aukštojo išsilavinimo )

      Comment


        #4
        Parašė Vaidas
        /\ Jei neklystu, kai gausi diplomą, galėsi nevaikščiot į teorijos paskaitas (t.y., turint vidurinį išsilavinimą, galima teorijos mokytis pačiam). Jei nenori laukt papildomą mėnesį, teks vaikščioti į teoriją Tiesa, dėl šito aš nesu visiškai tikras (gali būti, kad reikia aukštojo išsilavinimo )
        Betkuriuo atveju dabar nesiregistruosiu, manau po egzu Ba jie biski pripjauna Ačiū!

        Laukiu daugiau pastabų

        Comment


          #5
          Norėčiau ir aš panašiu klausimu pasiteiraut, man dabar yra 17m. už 6 mėn. bus 18. Nuo kada galiu prtadėt eiti į vairavimo kursus (T.y vairavimo mokyklą). Iš anksto dėkui už ats.
          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

          Comment


            #6
            Kiek pamenu aš lankiau dar būdamas 17, ten kažkaip egzamino metu turi būti 18 jau, ar kažkas panašaus, bet tikrai galima eit mokytis anksčiau.
            O dėl mokymosi savarankišaki, tai reik turėti aukštąjį, tada galima pačiam teorija mokytis ir eit laikyt.
            O Nedui galiu patart Rigvedą (randasi LA netoli fontano?), ten lankiau, mokiaus ir visai patiko

            Comment


              #7
              Parašė Dzipas
              Kiek pamenu aš lankiau dar būdamas 17, ten kažkaip egzamino metu turi būti 18 jau, ar kažkas panašaus, bet tikrai galima eit mokytis anksčiau.
              O dėl mokymosi savarankišaki, tai reik turėti aukštąjį, tada galima pačiam teorija mokytis ir eit laikyt.
              O Nedui galiu patart Rigvedą (randasi LA netoli fontano?), ten lankiau, mokiaus ir visai patiko
              Kazkur girdėjau, kad ten svarbiausia įnešt pinigus, o į paskaitas eini/neini, jie ten temom desto iš knygelės

              Comment


                #8
                Na taip, į paskaitas pas juos nelabai eidavau

                Comment


                  #9
                  Prieš du metus lankiau Mobilius žmones, Mickevičiaus gatvėje priešais Sodra. Teorijos galima nelankyt, nėra jokių mokyklinių egzaminų. Mokaisi kiek nori ir laikyt egzaminų į Regitrą eini kada tik panorėjęs. Ta mokykla man labai patiko.

                  Praktikos egzaminą Regitroje galima laikyti ir tada, kai iki 18-to gimadienio yra likęs vienas mėnesis. Pažymėjimą gamins 4-5 savaites, tad vistiek vairuoti galėsi tik sulaukęs 18-os.

                  Comment


                    #10
                    aišku galima į paskaitas neit, bet tuomet patariu susirinkt kuo daugiau info, nes vien tik iš knygelės jeigu laikyt, tai tada yra labai didelė rizika neišlaikyt.

                    Pažymėjimą gamins 4-5 savaites, tad vistiek vairuoti galėsi tik sulaukęs 18-os.
                    kažkokia nesamonė man vilniui per savaitę padarė...

                    Comment


                      #11
                      Teoriją mokytis reikia iš kompo, t.y. tuos pačius klausimus, kuriuos gausi Regitroj. Geriausia yra vieną ar du kartus perskaityti knygelę, sėsti prie kompo ir tol laikyti egzą, kol nebedarysi klaidų. Taip pasimokius ir nuėjus į Regitrą, kokie 90% egzamino klausimų jau būna matyti, tad išlaikyti labai lengva.

                      Comment


                        #12
                        na aš teises, jau turiu 3,5 metų ir pradėjau lankyti 17 metų būdamas, ir laikiau dvi dienos po gimtadienio. Laikiau, tai 6 vidurinėj prie III ligoninės, nes man ten netoli gan buvo ir kiek klausinėjau pigiausiai Kaune. Šiaip dėl paskaitų, tai jų nelankiau, turėjau bilietus namuose (davė atsišviesti), ir išlaikiau su nuliu klaidų
                        o dabar teises daro ilgiau, nei anksčiau, o man šiaip padarė ta pačią dieną.

                        Comment


                          #13
                          Taigi orientacinė kaina būtų apie 900 LT ?

                          Comment


                            #14
                            Jei nori kuo pigiau - 500 Lt, ne daugiau. Man atrodo, Dzipo minėta kompanija tiek ima.

                            Comment


                              #15
                              Parašė sanomiz
                              Jei nori kuo pigiau - 500 Lt, ne daugiau. Man atrodo, Dzipo minėta kompanija tiek ima.
                              Jie už praktiką tiek ima, paskui prisideda visos sveikatos pažymos, ir t.t.
                              Aišku norėčiau kuo pigiau išsilaikyt, todel ir sukūriau šitą temą

                              Comment


                                #16
                                sveiks Nedai, teises laikiausi jau daugiau negu pries trejus metus, taciau iki dabar prisimenu mokykla kurioje mokiausi - "Mobilus zmones". Labai patiko viskas - ir instruktoriai, ir mokyklos vadovai, ir tai, kokiu budu mokomasi teorijos. O jos mokaisi taip: eini kada tau patogu (nors ir metus gali lankyti kursus), atsisedi prie kompo, ir sprendi KET klausimus. Issprendes, pasisauki viena is mokykleles vadovu (jie buvo du - vyras su zmona) ir jie tau paaiskina klaidas. Instruktoriai taip pat labai malonus, masinos jau tada nebuvo suluze, o dabar kiek maciau vaziuoja su visiskai naujom (aisku dauguma mokyklu jau vaziuoja su naujom).
                                Seniau ta mokyklele buvo isikurusi Mickeviciaus gatveje, dabar persikelusi i Baltu prospekta. Rudas namas prie pat gatves, tiesiai pries buvusius silainiu Senukus. Tikrai rekomenduoju ten apsidairyti

                                Sorry, buvau praleides joker post'a. Tikiuosi jo pateikta informacija papildziau kuo nors...
                                Paskutinis taisė aMariux; 2006.05.22, 16:30.

                                Comment


                                  #17
                                  Aukštojo nereikia. REIKIA VIDURINIO išsilavinimo.
                                  P.

                                  Comment


                                    #18
                                    Apie vairuotojo pažymėjimo gavimą.

                                    Pasiruošti laikyti egzaminą "Regitroje" galima bet kurioje vairavimo mokykloje. Viskas priklauso nuo mokinio. Tačiau už 500 Lt. praktiškai galima mokytis tik "Mato Šalčiaus sporto klube" Daukanto g. 12. (Nuo fontano prie "Merkurijau" einant link Kęstučio g. reikia sukti dešinėn į bromą.)

                                    Comment


                                      #19
                                      na dėl teroijos tai viskas nuo mokyklos priklauso manojoje, Augstaičio, Savanorių prospekte buvo privaloma 3 kartus iš eilės išlaikyti visisškai be klaidų!! tiesiog nenori gadintis savo vardo su krūva perlaikymų ir žinoma taip apsaugo žmones nuo perlaikymų priverčia iškalt viską kitur yra teke girdėt užtenka vieną kartą su 5 klaidom
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        #20
                                        na man užteko vieno karto su nuliu klaidų ir prileido laikyti valstybinį, kitus su dviem, bet jau reikėjo įkalbinėti, kad leistų. Viskas priklausys nuo tavo mokyklos vairavimo (beje vienas iš tų ir neišlaikė po to)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X