Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rūkymas (taip ar ne?)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rūkymas (taip ar ne?)

    Vyriausybė siūlo drausti rūkyti baruose, restoranuose ir diskotekose nuo 2008 metų. Pritariate tam ar ne?
    Taip pat galit pasisakyt ar patys rūkot.

    Aš iškart pasisakau- draust nereikėtų. Būkim iš tų liberalių valstybių, kur galima atipalaiduot, pašvęst ne tik namie, bet ir baruose. Juk laisvai galima barų restoranų savininkams uždraust rūkyt(dabar), bet jie to nedaro, kodėl?
    155
    Taip
    76,77%
    119
    Ne
    21,29%
    33
    Nežinau
    1,94%
    3

    #2
    Uždraust velniop.

    Pats rūkiau ~6 metus. Paskutiniais metais sutraukdavau po 25-30 cigarečių per dieną. Kaip man pavyko mesti- ligi šiol neįsivaizduoju, antrą kartą matyt neišeitų.
    Dabar sutaupau ~2000 Lt per metus ir, išskyrus slogą, jokiomis su kvėpavimo takais susijusiomis ligomis jau 3 metus nesergu.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      na kadangi esu nusistates pries rukyma tai manau reiktu negaliu pakest kai kursiokai kasdien kavinese salia trauke viena cigarete po kitos laukiu tos dienos kai tai baigsis nes po tokios koncentracijos kartais ir galva paskausta na klubuose galetu ir isimtina tvarka nedraust, nes retsykiais ir pats ten uztraukiu viena cigarete
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        #4
        Aš parūkau retai, bet tikrai už draudima rūkyti uždarose patalpose. Nori parūkt, išeik į lauką ir nuodykis į sveikatą

        Comment


          #5
          Aš tai rūkau tik porą metų, surūkau pakelį per savaitę, ir tikrai nemanau, kad pradėsiu rūkyt daugiau. Pinigų, išleistų ant rūkalų negaila, vis tiek tą dalį vėjais praleiščiau, tad nesu iš tų, kurie rūko, po to litus skaičiuoja ir svaiščioja, jok būtų nusiprkęs naują mašiną.
          Šiaip jokiais būdais neagituoju rūkyt, tačiau aš mest rūkyt nenoriu, nes tai man suteikia šiokį tokį malonumą(tik nepradėkit sakyt, kad tuoj neteiks, pereisių prie stipresnių), ypatingai patinka užsitraukt dumelį po valgio. Cigaretė mane nuramina, padeda susikaupt, tiesa neiilgam.Šūdo ir stiprių cigarečių nerūkau.

          Comment


            #6
            Parašė Dzipas
            Aš parūkau retai, bet tikrai už draudima rūkyti uždarose patalpose. Nori parūkt, išeik į lauką ir nuodykis į sveikatą
            sutinku 100%. nes žmonės rūkydami uždarose patalpose nuodija ne tik save, bet ir tuos, kurie nerūko
            Westside is the best ! :jura:

            Comment


              #7
              Parašė Uspaspsichas
              Aš tai rūkau tik porą metų, surūkau pakelį per savaitę, ir tikrai nemanau, kad pradėsiu rūkyt daugiau. Pinigų, išleistų ant rūkalų negaila, vis tiek tą dalį vėjais praleiščiau, tad nesu iš tų, kurie rūko, po to litus skaičiuoja ir svaiščioja, jok būtų nusiprkęs naują mašiną.
              Šiaip jokiais būdais neagituoju rūkyt, tačiau aš mest rūkyt nenoriu, nes tai man suteikia šiokį tokį malonumą(tik nepradėkit sakyt, kad tuoj neteiks, pereisių prie stipresnių), ypatingai patinka užsitraukt dumelį po valgio. Cigaretė mane nuramina, padeda susikaupt, tiesa neiilgam.Šūdo ir stiprių cigarečių nerūkau.
              tai tiesiog įvyks palaipsniui.. po biški po biški ir jau po poros metų rašysi, kad į diena sutrauki po pakelį. Dabar, žinoma, linksma, bet jau dabar gali perspėk gimines, kad nenustebtų, jei po 20-30 metų rūkimo tave ištiks infarktras ar dar koks biesas Žinoma, gal nusišnekėjau, bet vistiek rukymas kenkia !
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                #8
                Pats rūkau.
                Vienas pažystamas tam laikotarpiui jau ruošiasi - atidarys rūkalių klubą
                Žada įspėti lankytojus, kad nerūkantys nepageidaujami...
                Senoji Klaipėda
                F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                Comment


                  #9
                  Uždraust.

                  Comment


                    #10
                    Teisė kvėpuoti svarbesnė už teisę rūkyti

                    Comment


                      #11
                      Parašė Uspaspsichas
                      Aš iškart pasisakau- draust nereikėtų. Būkim iš tų liberalių valstybių, kur galima atipalaiduot, pašvęst ne tik namie, bet ir baruose. Juk laisvai galima barų restoranų savininkams uždraust rūkyt(dabar), bet jie to nedaro, kodėl?
                      Jo, neribokime rūkymo ir dar leiskime narkomanams vaikščioti su švirkštais ir badyti aplinkiniam į venas .

                      O jei rimčiau, tai vienareikšmiškai taip. Nežinau ar teko jums girdėti tokią frazę kaip "rūkymas kenkia jūsų ir aplinkinių sveikatai", bet ji apibendrina situacija gana neblogai. Dėl ko žmonės turi kentėti ir rizikuoti savo sveikata vien tam, kad rūkantys galėtų "atsipalaiduoti". Jei negalite atsipalaiduoti nekenkdamas kitiems tai jums reikia eiti atsipalaiduoti į specialias, tam skirtas įstaigas.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #12
                        Neesu grieztas uzdraudimo salininkas, bet is esmes sutinku, kad rukymas yra visuomenes liga, kuria reikia isgyvendinti. Jeigu toks draudimas tai pades padryti (o daugelis pavyziu rodo, kad taip tikriausiai ir bus), sakau taip.

                        Comment


                          #13
                          As pas retkarciais uztraukiu,bet manau kad kavinese ir baruose reiketu uzdrausti ,o naktinuose klubuose reiktu palikti taip kaip yra nes juk tam ir einama i naktinius klubus kad atsipalaiduoti,pasilinksminti.

                          Comment


                            #14
                            Parašė UMBAS
                            Pats rūkau.
                            Vienas pažystamas tam laikotarpiui jau ruošiasi - atidarys rūkalių klubą
                            Žada įspėti lankytojus, kad nerūkantys nepageidaujami...
                            Ne iš pirmo šią mintį girdžiu, bet LEGALIAI tokia įstaiga negalėtų veikti.
                            P.

                            Comment


                              #15
                              Pabandykim įsivaizduoti situacija.

                              Mergina dirba padavėja ar barmene kokiame bare, kur yra nedraudžiama rukyti.Pati ji nerūko.Bet praleidžia 12 valandų savaitinės pamainos per diena tokioje patalpoje kur kiekvieną minute sukurenama mažiausiai 5 cig.
                              Turbūt galima drąsiai teigti kad ji yra kur kas didesnis rūkalius už bet kuriuos 2 ar 3 kartu paėmus.
                              Ir tai dar ne viskas.
                              Ta pati mergina po kokių 25 metų, suserga, na kuom čia,
                              nu kad ir plaučių vėžiu ar kokia letinę kraujagyslių užtukimo liga.Nelabai ir kas supras iš kur visa tai.
                              Ir čia dar nepaskutinė bėda.
                              Vargšelę prieš atiduodama galus, bus gydoma ir gan nepigiais būdais.
                              Tai gaunasi, kad mokėsiu ir aš ir tu ir Petras Ir Antanas už jos gydima.

                              Gal ir kiek perlenkiau su palyginimų, bet niekas negali paneigti , kad taip nenutiko ar nenutiks.

                              Tai noriu jūsų paklausti ponai rūkaliai, prie ko čia ta vargšė mergina, ir pagaliau prie ko čia aš, kuris vadinkim
                              net ir nesilanko tokiuose bariūkščiuose.
                              Ir kodėl aš turiu mokėti už kažkieno atsipalaidavimą po maisto ar panašiai.?

                              Comment


                                #16
                                visiskai pritariu tomui! kavinese ir baruose reikia uzdraust o klubuose padaryt tam tikras rukaliu zonas nes juk reikia pripazint kad ir klubuose ne visi juk rukantys renkasi

                                Comment


                                  #17
                                  Nerūkau ir labai, labai nemėgtu kai tai daro kas nors šalia manęs. Ar uždraust? TAIP! Tiesiog pasišlykštėtina kai nueini pavalgyt kur nors, atsisėdi ten kur neva nerūkoma, nors rūkoma kitoje salės pusėje ir jokiu pertvarų ar pan. nėra... Pavalgai, grįžti namo, atsisėdi, įsijungi televizorių ir jauti tą rūkalų smarvę, persirengi dvokiančius, rūkalais persigėrusius rūbus, sumeti juos į skalbenkę ir eini toliau žiūrėti televizoriaus. Sėdi ir toliau jauti tą smarvę... Ai tiesa gi plaukai irgi prisigėre tos smarvės, eini maudytis... Gerai jeigu dar taip... O jeigu tu per pietų pertrauką nueini pavalgyt ir po to dar visą dieną turėsi kęst tą smarvę... Žinoma to neprireiktų jeigu būtų kavinėse, diskotekose ir pan. įrengtos normalios rūkimo zonos, o ne virtualios kažkokios, tačiau ir taip aišku, kad to nebus, todėl aš visom devyniom už draudimą rūkyti viešose vietose...

                                  Comment


                                    #18
                                    Tomasl, tai ta mergaitė, kokia durnelė, nemąstanti?Tegu nedirba, jei mato, kad tai atsilieps jos sveikatai.
                                    Ir kodėl mes pastoviai turim dayt, kaip daro kiti? Būkim kitokie, būkim šalis kurioj galima šauniai pasilinksmint ir gal tada britai bernvakarių važiuos švęst ne pas estus, o pas mus...
                                    Dėl sveikatos žalojimo, aišku, kad žala yra, bet kai žiūrėsi viskas, kas kenkia sveikatai, tai net į gatvę išeit negalėsi, nes smogas ir išmetamosios dujos ne ką mažiau žalingos plaučiams.
                                    Kadangi nerūkančių yra dauguma, siūlyčiau tarpinį variantą: tarkim barų savininkai, norintys, kad pas juos būtų rūkoma, turėtų mokėt nemažą mokestį už tai, be abejo pas juos viskas būtų brangiau, bet galėtų rinktis rūkoriai.Bet draust...

                                    Comment


                                      #19
                                      Katik rodė labai įdomia popietę su Algimantu Čekuoliu. Laida buvo apie gražia, bei ilgą senatvę. Kaip tokia susikurti. Daug labai įdomių dalyku papasakojo, pradedant elgsena, įpročiais ir baigiant maistu... Apie rūkymą beveik nieko nesakė, nes ir taip apię jį daug šnekėta, tiesiog paminejo jog tai didžiausias kirvis kurį žmogus gali pasikabinti sau virš galvos (kitais žodžiais jis tai pasakė, bet nesvarbu ). Iš bendro išprūsimo žinau, kad tas 'atsipalaidavimas' tai tik dirbtinis savęs apglušinimas (domėjausi truputi tuo). Jei gerai pamenu tai nikotinas priverčia susitraukti kraujagysles ir taip į smegenis patenka mažiau kraujo, pats kraujas taip pat perneša mažiau deguonies, nes deguonies vietą užima nikotino atnešamas blogis. Esme, kad smegenys negauna pakankamai joms reikalingų medžiagų ir nebegali normaliai dirbti. Todėl parūkęs žmogus 'padurnėja' ir taip 'atsipalaiduoja'.

                                      P.S. Mergaitė dirba, nes jai reikia pinigų, nenori knistis ji po konteinerius, o apie žalą sau nesusimąsto, arba tiesiog galvoja "taigi nerūkau, o smarve pakentėt dėl arbatpinigių galiu".

                                      P.P.S.S. Nereikia užmiršti, kad kiekviena mergina yra potenciali mama ir galbūt tavo žmona. Įdomu ką tu sakytum jei jin tau pagimdytų vaiką su dviem galvom ir trim kojom... Spėju griebtum dalgį ir eitum į artimiausią kavinę rukoriu šienaut

                                      Comment


                                        #20
                                        P.P.P.S.S.S. Legalizuokim visus narkotikus, tai pamatysit kiek chebros iš viso pasaulio atvyks bernvakarių pas mus švęst...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X