Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Už ką?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Už ką?

    Taigi, už ką balsuosit/-umėt ?



    Aš pats dabar renkuosi tarp Petro Auštrevičiaus ir Valdo Adamkaus
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Ar čia vieta tokioms diskusijoms?

    Comment


      #3
      Sutinku su Mantu, - Adamkus arba Auštrevičius..



      @Meier: vieta turbūt .. dar ne tokių nesamonių priblevyzgojam "Prospekte" :cheers:

      Comment


        #4
        Mantas pamirso Jursena. Ir superheroju Veselka.

        Comment


          #5
          Parašė Meier
          Ar čia vieta tokioms diskusijoms?
          Juk ne apie Paksą
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Mano pasirinkimas turbut nestebins nieko - Valdas, alternatyviu atveju - Petras. Tik sitie du gali buti normaliu prezidentu is pateiktu kandidatu (yra ir kitu geru politiku, kurie puikiai butu Prezidentu, bet apie juos turbut nera tikslo kalbeti). Cesius yra geras ir labai gudrus politikas ("lape") bei velniskai patyres (vienintelis kitas zmogus Lietuvoje, kuris jam prilygsta protu ir intelektu - V.Landsbergis), bet prezidenturoje jam ne vieta, jis grynas parlamento zmogus ir siela.

            Comment


              #7
              be jokiu abejonu uz Valda Adamku. Vienitele kita alternatyva - Austrevicius.

              Jokiu kitu prezidentu as cionai nematau

              Comment


                #8
                ...butu mano valia balsuociau uz Serena

                Comment


                  #9
                  Parašė Meier
                  Ar čia vieta tokioms diskusijoms?


                  Pritariu....

                  Siaip Austrevicius labai teigiamas atrodo...dar nespejo prisidirbti. Bet Adamkus atrodo ir elgesi taip kaip ir turi atrodyti ir elgtis salies rezidentas.

                  As uz Adamku

                  Comment


                    #10
                    Rinkaus tarp Adamkaus ir Aushtrvichiaus ir pasirinkau Austrevichiu vien del to, kad jis jaunesnis. Kazkaip galbut nelabai teisinga, bet manau, kad labai senas amzhius gali trukdyti eiti tinkamai pareigas. Del to mano balas persisveria pas Austrevichiu

                    Comment


                      #11
                      Velniava! Negalėsiu balsuot, nes nebūsiu Lietuvoj
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Taigi paštu galima...

                        Comment


                          #13
                          Parašė Meier
                          Taigi paštu galima...
                          Hm, dėl pirmo tai tiksliai, bet dėl antro tai abejoju
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            O kur būsi, jei nepaslaptis?

                            Comment


                              #15
                              Parašė Meier
                              O kur būsi, jei nepaslaptis?
                              Birželio 13d. turėčiau būti Atlantoj, Džorždijos valstijoj B-)
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Na ka?

                                Siandien suzinojau, kad Rolandas Paksas atmestas.

                                Priimtas istatymas, kad pasisudine negales kandidatuoti 5 metus, tai dabar paduos i teisma ...... oi matysim mes ji dar per zinias

                                Comment


                                  #17
                                  Nors ir netikėčiau, kad jį vūtų perrinkę, bet Seimas pasielgė teisingai. Tokie politikai negali eit kandidatuot antrą kart
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Ta istatyma dar galima apskusti teismui, todel nera galutinai aisku del Paxiaus. Taciau jeigu jis tikrai atkris, tuomet tikiuosi, kad Adamkus neis ir balsuosiu uz Austreviciu . Kiek suprantu, Adamkus ir pats laukia tokio scenarijaus. O Austrevicius butu labai geras prezidentas (geras amzius, kalbu mokejimas, patirtis, charizmatiskumas etc.)

                                    Comment


                                      #19
                                      Siuo atveju as irgi buciau uz Austreviciu. O del Paxo,tai labai bijau,kad bus perrinktas. Pasnekejau, su kai kuriais pazystamais ir susidare ispudis kad uz ji eitu balsuoti, nes jo gaila, ji vargsa pakiso, todel isrinksim dar karta.......nekokia zmoniu logika, jei remiasi tuo, kad gaila, o ne tuo kaip sneka ir kaip elgesi

                                      Comment


                                        #20
                                        Man tai atrodo, kad rinkimuose yra dvi alternatyvos, uzh paksa arba priesh ji. Jeigu Paksas patektu i antra tura, tai nemanau, jog jis gautu labai jau daugiau, nei pirmam ture. Nes visi, kurie balsuotu ishsibarschiusiai uzh kitus kandidatus, susivienitu ir balsuotu uzh pakso konkurenta. Tagi manau, kad Paksas antram ture maximum gali gauti 20-25 %. Bet jeigu jo neprileidzhia ir Adamkus uzleistu savo vieta Austrevichiui, jy paremdamas, tai manau yra daug shansu, kad ishrinks Austrevichiu nu.. bet chia dar visko gali buti

                                        Comment

                                        Working...
                                        X