Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CN. Hangzhou. Paryžiaus miesto replika Kinijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    CN. Hangzhou. Paryžiaus miesto replika Kinijoje

    Sveiki, šiuo metu gyvenu Kinijoje, o dar prieš vykstant ten, internete buvau radęs, jog Kinijoje yra Paryžiaus miesto replika su beveik tikro dydžio Eifelio bokštu... tačiau kai atvykau ir sužinojau, kad tai yra vos 70km nuo manęs, Hangzhou mieste,nutariau, kad būtinai reikia aplankyti, ypač kai buvau tikrame Paryžiuje pora kartų, įdomu palyginti

    Prieš pradedant turą, šiek tiek istorijos... ši replika buvo pabaigta statyti prieš keletą metų, bet jau dabar yra apleista, pusiau vaiduoklis rajonas, kadangi apartamentai kainuoja labai daug, Hangzhou miesto pakraštyje (o mieste su priemiesčiais gyvena apie 8mln gyventojų). Tiesa, nutiesus metro iki Limping rajono, susisiekimas pagerėjo. Replikos dalis su pastatais, netoli Eifelio bokšto yra gyvenamosios paskirties, o kita dalis yra kaip parkas, į kurį reikia pirkti bilietus (38 RMB).

    Atvykus į Hangzhou šiaurinę autobusų stotį, pasiekti Limping rajoną, kuriame yra Paryžius, nebuvo taip lengva kaip tikėjomės, bet laimei buvau su drauge kiniete, tad ji galėjo paklausti kur ir kaip reikia važiuoti... Pirmiausiai iš autobusų stoties teko apie 40min važiuoti miesto autobusu iki metro, tada apie 50min su metro, ir tada dar apie 20min su autobusu. Ir pagaliau pasiekėme Paryžių.
    1.

    2.

    3.

    4. Įeiname į parko teritoriją. Bilietas vienam žmogui 38 RMB. (12-13 LT). Žmonių visai nėra, nes oras labai prastas, lyja, ir dar nesezono metas.

    5.

    6. Kadangi buvo rūkas, matomumas irgi nekoks, bet geriau jau rūkas nei smogas. Kadangi visada būna vienas iš tų dviejų, dar gana pasisekė )

    7.

    8. Jachtikė

    9. Bažnyčia

    10.

    11. Paplūdimys

    12. Jauki Paryžiaus gatvelė

    13.

    14. Fontanas, kai supykęs Jupiteris pavertė varlėmis žmones

    15.

    16. Amfiteatras nelabai prancūzų... bet vistiek

    17.

    18. Gražus parkelis

    19.

    20.

    21.

    22. Paryžius

    23.

    24.

    25. Paryžius susimaišęs su kinų kultūra. Kadangi vietovė nelabai apgyvendinta, pastatų būklė greitai blogėja, turėklai rudija, tinkas skilinėja, patalpos apleistos, ten kur turėtų būti parduotuvių gausybė...

    26.

    27. Vieta prie Eifelio bokšto aptverta (prakišau telefoną pro skylę, padaryti nuotraukai). Dar nebaigta tvarkyti, ir neaišku kada bus baigta...

    28. iš Paryžiaus grįžtame į tikrą Kiniją
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    #2
    Only in China

    Comment


      #3
      Lauksime siužetų iš kitų vietų

      Comment


        #4
        Kinija...
        Show must go von!

        Comment


          #5
          Nu ir kaip tau šitas kičas? Ar bend kruopelė jaukumo jame yra?
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            #6
            Geras. Nebuvau apie šitą girdėjęs. Atrodo gana įtikinamai . Nors vien Šanchajuje yra ne vienas pseudoistorinis Europietiškas kvartalas, replikuojantis Anglijos ir Švedijos miestelius.
            O ar bus daugiau įspūdžių iš Hangzhou ir/ar kitų miestų?

            Comment


              #7
              idomu kaip ta vieta pries tai atrode ir kiek ten pinigu sukista
              .

              Comment


                #8
                bus ir daugiau nuotraukų iš Hangzhou, Šanchajaus bei Anji - miestelio ir jo apylinkių (Kinijos mąstu mažas miestukas - 450k gyventojų), kuriame gyvenu dabar
                Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                Comment


                  #9
                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Nu ir kaip tau šitas kičas? Ar bend kruopelė jaukumo jame yra?
                  tiesą sakant, prieš vykdamas tikėjaus, kad bus tikras kičas, bet turiu pasakyti, kad ši replika yra gana gerai padaryta, pasijaučiau bent akimirkai grįžęs į gimntąją Europą.... bent parko teritorijoje, jei nežinočiau, kad esu Kinijoje, ir nebūčiau buvęs Prancūzijoje, nelabai ir pastebėčiau skirtumų daug tarp tikros ir nukopijuotos versijos bet kitose vietose viskas padaryta tik išorei, o pro langus matosi, kad pastatai pavirtę lyg sandeliais, laikyti daiktams. aišku dabar ne sezono metas...
                  Ši replika populiari vestuvių vieta (kas gi nenorėtų susituokti Paryžiuje ) tiesa čia vyksta vakarietiškos vestuvės, tad taip, ir jos nukopijuotos iš Europos
                  Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                  Comment


                    #10
                    Truputį į temą:

                    Japonai irgi turi kažką panašaus:

                    http://en.wikipedia.org/wiki/Huis_Te...8theme_park%29

                    Comment

                    Working...
                    X