Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    šiauliuise Lidl darbuotoju ieško, antrai parduotuvei?

    Comment


      Parašė rroomask Rodyti pranešimą
      šiauliuise Lidl darbuotoju ieško, antrai parduotuvei?
      Taip, antrai. Išorė jau po truputį link pabaigos. Liko vidus. Pavasario pabaigoje, manau, atsidarys.

      Comment


        aš vistiek Lietuviu nesuprantu atidare Lidl sake visi ten pirks, vistiek grietines tualetininio popieriaus bega per gatve į MA. čia iš savo tėvu patirties, iš Lidl tualet popieriaus nėra pirke
        Paskutinis taisė rroomask; 2017.02.25, 09:05.

        Comment


          Parašė rroomask Rodyti pranešimą
          aš visiek Lietuviu nesuprantu atydare Lidl sake visi ten pirks, vistiek gretines tuoletininio popieriaus bega per gatve į MA. čia iš savo tėvu patirties, iš Lidl tuolet bpopieriaus nėra pike
          Tai paklausk, kodėl. Kodėl grietinė netiko?

          Comment


            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
            Tai paklausk, kodėl. Kodėl grietinė netiko?
            Man irgi netiko, ir žmonai taip pat

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Man irgi netiko, ir žmonai taip pat
              Lidle yra dvi grietinės rūšys. Lenkiška ir Rokiškio. Lenkiška ir man nepatiko, nes ten greičiau jogurtas. Gal ją ir bandėte?

              Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Lidle yra dvi grietinės rūšys. Lenkiška ir Rokiškio. Lenkiška ir man nepatiko, nes ten greičiau jogurtas. Gal ją ir bandėte?
                30% Pilos turbūt Rokiškio, kur tai yra pažymėta?

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  30% Pilos turbūt Rokiškio, kur tai yra pažymėta?
                  Parašyta, kas gamintojas iš galo. 30% man rodos yra tik Rokiškio.

                  Comment


                    Lidle laikinai kaip Pasiūlymas asortimente atsirado varškės spurgos po 0,31 €. Galėtų jos būti ir nuolatiniame asortimente, nes labai jau skanios

                    Comment


                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                      Lidle laikinai kaip Pasiūlymas asortimente atsirado varškės spurgos po 0,31 €. Galėtų jos būti ir nuolatiniame asortimente, nes labai jau skanios
                      Sustorėsi, saugo tave nuo nesveikų pagundų
                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                      Comment


                        Ačiū, kad rūpinatės Beje, Kauno Savanorių pr. Lidle tos pačios nepatogios kasos kaip ir Veiverių g.

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Ačiū, kad rūpinatės Beje, Kauno Savanorių pr. Lidle tos pačios nepatogios kasos kaip ir Veiverių g.
                          Kaip eiles Lidluose?
                          Ar is tikruju dirba dauguma (5+ kasu) ir daznai buna siokios tokios eiles?

                          As Lidl tik viena karta buvau, nelabai pakeliui.
                          Girdejau kad Lidl pastoviai didesni zmoniu srautai nei kitur, idomu ar tiesa.

                          Comment


                            Parašė Kaunietis+ Rodyti pranešimą
                            Kaip eiles Lidluose?
                            Ar is tikruju dirba dauguma (5+ kasu) ir daznai buna siokios tokios eiles?

                            As Lidl tik viena karta buvau, nelabai pakeliui.
                            Girdejau kad Lidl pastoviai didesni zmoniu srautai nei kitur, idomu ar tiesa.
                            Jau antra mano bendradarbė, kuri anksčiau būdavo Maximos klientė, perėjo į Lidl, nes pamatė, kad galima sutaupyti. Ji vertina lietuvišką maistą, tai jai labai patiko, kad daug lietuviškų maisto produktų. Vien vytintai dešrai per savaitę sutaupys 5 € Sakė vakar popiet Veiverių g. Maxima Kaune buvo tuščia, o Lidlas apypilnis, nors iškart po Lidl atidarymo Maxima dar nebuvo taip ištuštėjusi.

                            Šiaurės pr. Lidlas pilnas žmonių, nors ir atidarė naują Lidlą Savanorių pr.

                            Comment


                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Jau antra mano bendradarbė, kuri anksčiau būdavo Maximos klientė, perėjo į Lidl, nes pamatė, kad galima sutaupyti. Ji vertina lietuvišką maistą, tai jai labai patiko, kad daug lietuviškų maisto produktų. Vien vytintai dešrai per savaitę sutaupys 5 € Sakė vakar popiet Veiverių g. Maxima Kaune buvo tuščia, o Lidlas apypilnis, nors iškart po Lidl atidarymo Maxima dar nebuvo taip ištuštėjusi.

                              Šiaurės pr. Lidlas pilnas žmonių, nors ir atidarė naują Lidlą Savanorių pr.
                              Nors ir pilnas, bet jau truputį srautai susireguliavo. Vakar važiavau po 15h, žmonių buvo pakankamai nedaug (dar darbas nesibaigęs, normalu), dirbo gal 4 kasos, jose eilėse po ~3-4 žmones. Kas man labiausiai patiko, kad tų visų prekių, kaip drabužiai ir panašiai dar buvo visų dydžių, ir nebuvo problemų nusipirkti, ką nori. Nes pradžioje, jei neatvažiuoji 8 ryto, tai tinkamo dydžio drabužių negausi. Galbūt įtakos turėjo tai, kad dabar Pasiūlymuose sportiniai drabužiai ir jų populiarumas ne toks didelis

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Ačiū, kad rūpinatės Beje, Kauno Savanorių pr. Lidle tos pačios nepatogios kasos kaip ir Veiverių g.
                                Lidl gi išaiškino, kad tos kasos yra patogios ir vakarietiškos. Reiktų jau persiorientuoti prie naujų apsipirkimo įpročių.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Lidl gi išaiškino, kad tos kasos yra patogios ir vakarietiškos. Reiktų jau persiorientuoti prie naujų apsipirkimo įpročių.
                                  Jos nepatogios dėl to kad skrendančias iš kasininkės prekes labai greitai į krepšius nesudėsi.
                                  Būtų patogu, jei prekes supakuotų koks nors robotas.

                                  Comment


                                    Jūs nemokate apsipirkinėti lidliškai, spartuoliškai. Lidl gi davė išaiškinimą, kad į terbas ne prie kasų prekes krautis reikia.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                      Jūs nemokate apsipirkinėti lidliškai, spartuoliškai. Lidl gi davė išaiškinimą, kad į terbas ne prie kasų prekes krautis reikia.
                                      Obettačiau aš sutinku su LIDL filosofija. Meti prekes atgal vežimėlin, nusistumi iki automobilio ir permeti bagažinėn. Jau antro apsilankymo metu adaptavausi prie naujovės. Bėda ta, kad mūsuose parduotuvės statomos gyvenamųjų rajonų kiemuose, kur didelė dalis pirkėjų net neratuoti ir jiems tokia sistema neįprasta. Jiems patinka viską pačiupinėti, perskaičiuoti grąžą, peržiūrėti čekį, kasininkę pakalbinti, na ir aišku prekes susidėlioti terbosna pagal svorį ir trapumą - mėsą dugnan, pieną ant viršaus. Ir neduokdiev kas nors per likusį nugyventi laiką pasikeistų.

                                      Comment


                                        Būtent taip. Tikras Lidl pirkėjas nesibodi -20 šalčio ar +30 karščio, lietaus, vėjo ar sniego. Jis valingai rūšiuojasi prekes po atviru dangumi ir jaučiasi dėkingas vokiečiui už apšviestą protą.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Būtent taip. Tikras Lidl pirkėjas nesibodi -20 šalčio ar +30 karščio, lietaus, vėjo ar sniego. Jis valingai rūšiuojasi prekes po atviru dangumi ir jaučiasi dėkingas vokiečiui už apšviestą protą.
                                          Jei jau sninga, galima ramiai susidėti nuėjus nuo kasos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X