Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neprošal lenteles Rokiškiui atsinaujinti. Nes ne kaip atrodo sovietų laikų lentelė Isuzu autobuse /\
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Neprošal lenteles Rokiškiui atsinaujinti. Nes ne kaip atrodo sovietų laikų lentelė Isuzu autobuse /\
      Sovietų laikų lentelėje būtų parašyta РОКИШКИС - Камаяй - Утяна - Молятай - ВИЛЬНЮС Na, ir šalia dar ROKIŠKIS - VILNIUS.

      O jei rimtai, kuom ta lentelė užkliuvo? Kad ne lipdukai ant balto blizgaus paviršiaus, kaip, pavyzdžiui, pas "tvarkingą" Zajezdnia autobusowa rejonu Wileńskiego ?

      Comment


        Parašė aRa Rodyti pranešimą
        Sovietų laikų lentelėje būtų parašyta РОКИШКИС - Камаяй - Утяна - Молятай - ВИЛЬНЮС Na, ir šalia dar ROKIŠKIS - VILNIUS.

        O jei rimtai, kuom ta lentelė užkliuvo? Kad ne lipdukai ant balto blizgaus paviršiaus, kaip, pavyzdžiui, pas "tvarkingą" Zajezdnia autobusowa rejonu Wileńskiego ?
        Kaimo transportas su kaimiškomis TP ir nutriušusiomis lentelėmis. Kam tas įvaizdis. Išvis, tokio dydžio VT parkams kartais net nesuprantama, kas yra įvaizdis. Netaikau konkrečiai Rokiškiui - tik sakau, kad Lietuvoje VT parkų yra per daug, jie turi būti jungiami, administracija mažinama, na ir pagaliau reikėtų pradėti rūpintis įvaizdžiu, keleivių pritraukimu. Baigėsi laikai kai į VT buvo žiūrima "pasikrauti (keleiviais) ir išvežti". Deja, tokio mąstymo sovietinių direktorių parkuose dar turime.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė aRa Rodyti pranešimą
          <..>
          O jei rimtai, kuom ta lentelė užkliuvo? Kad ne lipdukai ant balto blizgaus paviršiaus, kaip, pavyzdžiui, pas "tvarkingą" Zajezdnia autobusowa rejonu Wileńskiego ?
          Taip, būtent dėl šios priežasties ir atnaujinčiau lenteles. Kad ir Busturas tas pačias naudoja, kaip VRAP'as
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Rokiškio AP GN-445 HDB 720 filme "Dėdė, Rokas ir Nida"

            Comment


              Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
              Rokiškio AP GN-445 HDB 720 filme "Dėdė, Rokas ir Nida"

              Atvaizdas
              Tokio maršruto net nėra...
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Juk tai aiškiai parašyta,kad filme

                Comment


                  Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
                  Juk tai aiškiai parašyta,kad filme
                  Aš tik pastėbėjima parašiau. O gal kažkada buvo?
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                    Įdomu, o iš/pro Rokiškį kada nors važiavo bent vienas tarptautinis maršrutas?
                    Iš 1972-1973 m. tvarkaraščio.













                    Rokiškio ATĮ aptarnauti maršrutai.





                    Comment


                      Tarpmiestinių autobusų tvarkaraštis nuo 1989-06-01 iki 1990-06-01. Labai stora "knygelė" - 370 psl.









                      Už šito paveikslėlio plotį atsiprašau - labai jau smulkus tekstas ten.


                      1991-11-12 tvarkaraščiai - temoje [LT] Tolimojo ir priemiesčio susisiekimo autobusais istorija
                      Paskutinis taisė Mettal; 2015.11.08, 13:48.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Neradau Biržu tad talpinu čia. Biržu autobusu parkas su "paz" autobusais žiūrėti nuo 34 min. http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/8...tnqiI.facebook

                        Comment


                          Rokiškio AP pirks nauja autobusą TEMSA MD-7
                          http://www.grokiskis.lt/temos/aktual...busa-temsa-md7

                          Comment


                            Kur straipsnyje apie pirkimą parašytą?

                            Comment


                              Naujesnius nei 15 metų aš suskaičiavau visus 2

                              Comment


                                Turkų aukos...
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  Turkų aukos...
                                  Nebeteršk forumo

                                  Comment


                                    BIRŽAI

                                    Nesuklysiu sakydamas, kad tai pats skurdžiausias parkas Lietuvoje.

                                    Autobusų stotis


                                    Miesto maršrute dirbęs vienintelis autobusas. Biržuose yra vienas autobuso maršrutas (1) kursuojantis tarp Astravo/autobusų parko - Ligoninės, tačiau keleta reisų važiuoja ir dalinai pakeistomis trasomis.


                                    Nusipirkus keletą naujesnių autobusų į tarpmiestį, parke dabar stovi nemažai "antrų" Setrų, kurios kažkodėl neleidžiamos į priemiestį, nors tikrai būtų patogesnės už dabar važinėjančius PAZ. Taigi, tądien priemiestyje važinėjęs transportas.

                                    Iveco į Panevėžį. Dauguma Biržų AP maršruto lentelės tvirtamos tik autobusų šone (durų pusėje).


                                    Anksčiau važinėjusi tarpmiesyje Setra.




                                    KAvZ-3270


                                    Iš privatau vežėjo įsigytas PAZ-3205-110 atrodo dar visai padoriai.


                                    Na ir PAZ-672M - suskaičiavau kad tądien jų važinėjo net septyni. Neįsivaizduoju kokiais būdais jie pereina techninę apžiūrą, nes net vizualiai matomi dideli trūkumai.














                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Oho.....

                                      Comment


                                        Pazikai važinėja, nes jų eksplotacija pigesnė nei tų Setrų. Nors man šie Pazikai ir labai patinka, bet panašu, kad laužai visiški.

                                        Comment


                                          Toks kaip KAvZ-3270 Lietuvoje turbūt jau ir prieš 20 metų nebuvo laikomas priimtina transporto priemone... Ant tiek antikvarinis, kad net noras yra su tokiu pasivažinėti
                                          Sugalvojau turistinį dalyką - šio parko mašnas palikti tokias kaip yra ir kviesti lietuvius bei užsieniečius į autobusų Rumšiškes. Tik jos būtų ne tik eksponuojamos, bet dar ir veikiančios įprastu režimu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X