Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [quote=digital;812775]Nepaaiškėja. Nes medžiai nekrenta kas antrą dieną.[/

    Tokie atvejai nera dazni, taciau del musu klimato ypatumu siuo atveju elektrinis transportas pralaimi.

    Comment


      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
      Tokie atvejai nera dazni, taciau del musu klimato ypatumu siuo atveju elektrinis transportas pralaimi.
      Todėl Europoje ir plėtojamas kaip tik elektrinis transportas. Taip pat nereikia pamiršti, kad žiemos sąlygomis elektrinis transportas turi savų privalumų.
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Jei tai būtų normalūs šiuolaikiški troleibusai, problemos nė nebūtų buvę - apvažiuotų su akumuliatorių energija tą medį ir viskas būtų gerai (net škodos, man rodos, gali keliolika metrų pavažiuoti). Problema yra ne troleibuse kaip tokiame, o pasenusiame troleibusų parke.
        Lietuva visiems.

        Comment


          Kad ir naujausi ir geriausi troleibusai pasaulyje važinėtu Vilniaus ir Kauno gatvėmis greičio tikrai nepakeistu, nes viską lemia kontaktinis tinklas, jei pakeitus kreives , kryžmes ir iešmus modesnesnėm , tai ir Škodos laksytu gatvėmis.

          Comment


            Parašė abruo Rodyti pranešimą
            Jei tai būtų normalūs šiuolaikiški troleibusai, problemos nė nebūtų buvę - apvažiuotų su akumuliatorių energija tą medį ir viskas būtų gerai (net škodos, man rodos, gali keliolika metrų pavažiuoti). Problema yra ne troleibuse kaip tokiame, o pasenusiame troleibusų parke.
            Kažkuriam vaizdo įraše kurį paskelbė ,,Kas Vyksta Kaune" mačiau, kad Kauno Škodos 14Tr važiavo be "ūsų".
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Tai tave įraše troleibusai be ūsų važiavo nuleistom štangom nes riedėjo nuo kalno.

              Comment


                Supratau.
                My Flickr
                My Trainpix

                Comment


                  Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                  Kažkuriam vaizdo įraše kurį paskelbė ,,Kas Vyksta Kaune" mačiau, kad Kauno Škodos 14Tr važiavo be "ūsų".
                  Aš tokį vaizdą esu matęs gyvai Konstitucijos prospekte.

                  Comment


                    2014 07 09
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                      2014 07 07
                      apie 12.02h kęstučio gatvės stotelėje (parko pusėje) sugedo 301 škoda važiavo 14 maršrutu
                      gedimo nežinau
                      tas pats sugedes troleibusas (tos dienos foto)
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                        Ačiū už reportažą. Štai per tokius įvykius ir paaiškėja kas ištikro geriau: autobusas ar troleibusas.
                        Bert visą laiką nemisim vien dyzeliu ar benzinu.

                        Comment


                          Parašė El Dorado Rodyti pranešimą
                          Bert visą laiką nemisim vien dyzeliu ar benzinu.
                          Tokiu atvėjiu praverstu troleibusai kurie gali truputi pavažiuoti be "usu"
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Vos nesutraiškytas dviratininkas Vilniuje ėmė taisyklių mokyti autobuso vairuotoją.
                            http://www.zinios.lt/lietuva/zinia/2...so-vairuotoja/

                            Comment


                              Šiandien važiavau 6 troleibusu 1708 nuo Ūmėdžių st. iki Pramogų arenos. Per visą tą laiką troleibusui gal 10 kartų nukrito ūsai ir svarbiausia, kad tai įvykdavo jam tiesiog stovint prie šviesoforų ar spūstyse. Iš pradžių dar skaičiavau kiek kartų tai kartojosi, bet vėliau net pamečiau skaičių . Vargšas vairuotojas vaikščiojo pirmyn atgal dėliodamas tuos ūsus, kol man išlipus Pramogų arenoje pasigirdo tarsi sprogimo garsas ir troleibusas jau daugiau nevažiavo. Įdomu, koks tai buvo gedimas.

                              Comment


                                Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                                Šiandien važiavau 6 troleibusu 1708 nuo Ūmėdžių st. iki Pramogų arenos. Per visą tą laiką troleibusui gal 10 kartų nukrito ūsai ir svarbiausia, kad tai įvykdavo jam tiesiog stovint prie šviesoforų ar spūstyse. Iš pradžių dar skaičiavau kiek kartų tai kartojosi, bet vėliau net pamečiau skaičių . Vargšas vairuotojas vaikščiojo pirmyn atgal dėliodamas tuos ūsus, kol man išlipus Pramogų arenoje pasigirdo tarsi sprogimo garsas ir troleibusas jau daugiau nevažiavo. Įdomu, koks tai buvo gedimas.
                                Arba vairuotojas netinkamai sumontavo ''angliuką'', arba remonto metu buvo nepakeistos/pažeistos spyruoklės ir galų gale jos lužo.

                                Comment


                                  Pirmoji masinė autobuso ir automobilių avarija prie Gariūnų

                                  Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...#ixzz37k8j9dJb
                                  Follow us: @15minlt on Twitter | 15min on Facebook


                                  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...9-441108?cf=df

                                  Comment


                                    http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=65336104

                                    Penktadienio vakarą sostinėje užsidegė prailgintas miesto maršrutinis autobusas. Tai įvyko Ukmergės gatvėje, kylant į Šeškinės kalną.
                                    Autobusas užsidegė šalia sankryžos su Ozo gatve. 20.55 val. apie tai gavę pranešimą ugniagesiai gaisrą lokalizavo 21.06 val. Dar po šešių minučių gaisras buvo likviduotas. Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo.

                                    Comment


                                      Buvusi 27 autobuso stotele Kalniečiu g. prie express market

                                      nu sukalė
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Parašė Peizazas
                                        Net stotelės rėmą sulankstė Tikrai, kad pykčio negailėjo. Šiuolaikinis jaunimas, ką padarysi...
                                        Jaunimas tai jaunimas bet man tai panašu į mašinos darba
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė Peizazas
                                          Iš tiesų, nes stiklai išdaušti tik 2, t.y. mašinos dydžio, o jaunimas galėjo visus 3 išdaužti. Matyt girtas vairuotojas buvo.
                                          Turbut pro ten dažnai einu ten buna tokiu "ykalusiu"
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X