Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestai.net - 5 metai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Sveikinu forumo įkūrėjus , o Mantui linkiu nepamiršti fotografijos.

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #42
      Na, tokia proga sveikinimai

      Šaunus ir miestai.net, ir pats forumas. Tikrai labai naudinga ir įdomi vieta urbanistikos, infrastruktūros, politinio gyvenimo ir fotografijos temų atžvilgiu. Kogero unikalus reiškinys Lietuvos interneto platybėse, o ir svetur . Smagu tai, kad miestai.net nebuvo kažkoks vienadienis projektėlis (o tokių tikrai ne vienetai) ir sulaukė, kaip čia pavadint įdomiau, mini jubiliejaus - 5 metų Ir pats žiūriu, kad forumo nariu esu pusę viso forumo gyvavimo metų, t.y. visus 29mėn na, pabaigai ką galima palinkėti - stabilaus sistemos veikimo, administracijai - kantrybės ir noro, taip pat naujovių vystant toliau šį projektą, bendruomenei - toliau bendrauti ir naudingai leisti laiką ČIA
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        #43
        Sveikinimai ir nuo manęs .

        Negaliu patikėti, kad pati aš jau čia trys metai .

        Comment


          #44
          Prisidedu ir aš prie sveikinimų Nors esu ne itin aktyvus forumietis, bet nuo šio forumo pirmų dienų gyvavimo esu jo fanas ILGIAUSIŲ METŲ, ILGIAUSIŲ....

          Comment


            #45
            Sveikinu! Padėka ir pagarba įkūrėjams už idėją ir įgyvendinimą
            beg, borrow and steal

            Comment


              #46
              Valio ačiū kūrėjams ir sveikinimai bendruomenei, kuri palaiko aukštą diskusijų lygį tiek apie architektūrą, tiek apie fotografiją, tiek apie ūkį, tiek apie bites

              Comment


                #47
                Tikrai. Forumas tikrai gera pilietinės raiškos forma, kokių Lietuvoje galėtų būti ir daugiau.

                Visgi džiugu!

                Comment


                  #48
                  Sveikinimai, šiam puikiam forumui su mažu žmogišku, tačiau dideliu internetiniu gimtadieniu Tegu Gyvuoja dar daug daug metų
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    #49
                    Sveikinu, labai geras forumas.

                    Comment


                      #50
                      Linkiu gyvuoti dar dvigubai tiek ir, kad diskusijų daugiau būtų ,,bendrose'', o ne ,,kitose''
                      Flickr

                      Comment


                        #51
                        Sveikinu ir aš. Net sunku patikėt, kaip greitai laikas bėga. Atrodo, dar visai neseniai čia užsiregistravau, bet jau praėjo 3 metai. Šaunu, visai nesigailiu taip padaręs nes šis forumas yra reiškinys niūrioje Lietuvos internetėje visuomenėje. Taigi, norėčiau kad visų mūsų pastangomis forumas ir toliau klestėtų dar ne vieną penkmetį
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          #52
                          Organizuokit grand meetą tokia proga

                          Comment


                            #53
                            Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                            Organizuokit grand meetą tokia proga
                            Ale visai nebloga įdėja Įdomu ką apie tai mąsto šeimininkai?
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              #54
                              Sveiki! As si puslapi skaitau nuo 2004. Kai pradejau, gyvenau New Yorke, o dabar Kaune. Pries grizdamas skaiciau Lietuvos spauda ir vis atrode, kad gimtinej tik buduliai, fyfos ir nesvarus politikai. Bet va, jusu deka pamaciau kitokia, man miela Lietuva. Ir jau trys menesiai, kaip i ja sugrizau Labai aciu, visiems "miestieciams" ir ypac kurejams!!
                              P.S. Reikes kada issitraukti fotoaparata ir papyskinti nuotrauku is Kauno!

                              Comment


                                #55
                                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                Ale visai nebloga įdėja Įdomu ką apie tai mąsto šeimininkai?
                                Galima tai paderinti su:
                                http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=502389

                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #56
                                  Arba paderinti su birželio mėnesį vyksiančia konferencija Login (www.login.lt). Miestai.net nėra blogas tradicine prasme, bet tai yra žymiai daugiau. Blogą kuria apibrėžtas ratas žmonių, miestai.net turinį kuria šimtai žmonių! Manau blogin konferencijoje vieta miestai.net tikrai turėtų būti.

                                  Pamenu visai įdomių įvykių per miestai.net gyvavimą (pradžioje net adreso normalaus neturėjo), iš jų: pirmasis paminėjimas per TV, Hansabanko būstinės skandalas...
                                  Paskutinis taisė Meier; 2009.03.06, 06:14.

                                  Comment


                                    #57
                                    Na, bet pamąstykim, čia gi forumas ir bendruomenė nemaža. Tokia proga reikėtų atskiro bendruomenės susimatymo, nesusieto su kažkokiais kitais. Čia mano nuomonė
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                      Na, bet pamąstykim, čia gi forumas ir bendruomenė nemaža. Tokia proga reikėtų atskiro bendruomenės susimatymo, nesusieto su kažkokiais kitais. Čia mano nuomonė
                                      Prisiminus, kaip "aktyviai" mūsų forumo visuomenė rinkdavosi į ankstesnius susitikimus tai nemanau kad kažkas iš to išeis. Bet dėja gera, aš ją palaikau
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Prisiminus, kaip "aktyviai" mūsų forumo visuomenė rinkdavosi į ankstesnius susitikimus tai nemanau kad kažkas iš to išeis. Bet dėja gera, aš ją palaikau
                                        Kiekvienam pagal galimybes, aišku. Bet bent jau 15-20 narių, kaip minimum, būtų visai smagu
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Prisiminus, kaip "aktyviai" mūsų forumo visuomenė rinkdavosi į ankstesnius susitikimus tai nemanau kad kažkas iš to išeis. Bet dėja gera, aš ją palaikau
                                          Palaikau ir aš. Būtų proga atiduoti batman'ui forumiečių-sirgalių skolą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X