Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujas konkursas ir nauji moderatoriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naujas konkursas ir nauji moderatoriai

    Sveiki,

    pagal pageidavimą sukūriau Pastatų Šlovės galerijos forumą, kuriame galite siųsti (Lietuvos) pastatų nuotraukas su apklausom nuo 10 iki 1, ždž rinksim gražiausius LT pastatus Moderatorius jozikas

    be to, pagalvojau, kad teisingiau bus, jei atskirų miestų forumų moderai geriau būtų iš tų miestų, taigi

    Kauną moderuos liutass
    Klaipėdą moderuos (ir skatins ) win2k3

    Db pastabos ir pasiūlymai
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Re: Naujas konkursas ir nauji moderatoriai

    Parašė Mantaz


    Kauną moderuos liutass

    Aciu! Pasistengsiu neapvilti

    Comment


      #3
      Nėr už ką ir sėkmingo darbo
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Re: Naujas konkursas ir nauji moderatoriai

        Parašė Mantaz
        Klaipėdą moderuos (ir skatins ) win2k3
        Dirbam dirbam dirbam ir jokiu
        %)

        Comment


          #5
          Pastatu Sloves Galerijoje galetu buti panasiai kaip Nuotrauku Konkurse "pastatu rikiuote" ar panasiai, kaip "nuotrauku rikiuote", kad vienoje vietoje matytume koks balu vidurkis suteiktas kiekvienam pastatui.

          Comment


            #6
            Parašė liutass
            Pastatu Sloves Galerijoje galetu buti panasiai kaip Nuotrauku Konkurse "pastatu rikiuote" ar panasiai, kaip "nuotrauku rikiuote", kad vienoje vietoje matytume koks balu vidurkis suteiktas kiekvienam pastatui.
            Be abejo bus, bet dar reiks palaukt
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Būtų gerai, jei tai netaptu dar vienu nuotraukų konkursų Čia reikėtų balsuoti ne už nuotraukos kokybę, bet už pastatą toje nuotraukoje

              Comment


                #8
                Parašė liutass
                Būtų gerai, jei tai netaptu dar vienu nuotraukų konkursų Čia reikėtų balsuoti ne už nuotraukos kokybę, bet už pastatą toje nuotraukoje
                tai aisq reikia balsuot uz ta pastata beto galima net kelias nuotraukas imest ne viena is reikia balsuoti uz bendra to pastato reiksmia jums lietuvos mastu uz jo grozi ir panasiai vnz viskas gerai apsvarscius

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment

                Working...
                X