Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rodyti pranešimą
    Galbūt ir "Statybų istorijos" skiltį reikėtų išskaidyti pagal dabartinius "Projektų ir statybų eigos" Lietuvos regionus? Žinau, kad kai daug vidinių forumų yra nepatogu, bet kai temos susimaišys, manau, bus dar blogiau
    Kaip temos gali susimaišyti?
    Aš pradedu abejoti "statybų istorijos" reikalingu, bent jau tokios kokia yra dabar.

    Comment


      Tam, kad diskusijos šiame forume taptų kokybiškesnės, kiltų mažiau neaiškumų, sukūrėme naują taisyklių rinkinį, su kuriuo privalu susipažinti, bei jų laikytis visiems be išimties miestai.net forumo "Miestai ir architektūra" nariams.

      Forumo taisyklės
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Nagi gal taip stipriai neskriausit, sedziu dabar prie austrisku winowsu ir nerandu kur LT kalba susiinstalint o apie LT raides ant klaviaturos ne kalbos nera

        Comment


          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
          Nagi gal taip stipriai neskriausit, sedziu dabar prie austrisku winowsu ir nerandu kur LT kalba susiinstalint o apie LT raides ant klaviaturos ne kalbos nera
          jei tai windows XP, manau tai gali susitvarkyti per keletą minučių
          http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=1354
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            XP bet cia siek tiek kitaip, net ir bandymu keliu neiseina, nors visur ijungta litauen litauish, bet nieko, skaicius spausdina, anksciau pavykdavo...

            Comment


              Susipažinau, malonu, kad nebebus toleruojami visiški beraščiai .

              Hunte-r atvėju manau bausti nereikėtų, nes jis papraščiausiai negali taip paprastai to padaryti. Būkime supratingi, bausti reikia tuos, kurie piktybiškai nesilaiko taisyklių .

              Comment


                Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                Susipažinau, malonu, kad nebebus toleruojami visiški beraščiai .

                Hunte-r atvėju manau bausti nereikėtų, nes jis papraščiausiai negali taip paprastai to padaryti. Būkime supratingi, bausti reikia tuos, kurie piktybiškai nesilaiko taisyklių .
                Jokiu būdu, mes tiesiog pageidaujame (reikalaujame) rašyti lietuviškais rašmenimis ir tikrai nebausime, jei kam kilus problemų su programine įranga, nepavyks to daryti.
                Tik labai abejoju, kad yra sudėtinga įsijungti "lietuvišką" klaviatūrą, bet kurioje iš dažniausiai naudojamų OS (Linux, Mac OS X, Windows XP).
                Bet kokiu atveju, bausime tik tuos, kurie tai daro piktybiškai ir nepaiso mūsų įspėjimų.

                P.s. kaip matau, Hunter-r sėkmingai pavyko susitvarkyti su lietuvybe
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                  Hunte-r atvėju manau bausti nereikėtų, nes jis papraščiausiai negali taip paprastai to padaryti. Būkime supratingi, bausti reikia tuos, kurie piktybiškai nesilaiko taisyklių .
                  Jo bausti tikrai nereikėtų, nes būtent šis žmogus paskatino mane rašyti naudojant lietuviškus rašmenis. Kas man prigijo ne vien šiame forume, bet ir visur kitur aplamai, bei sėkmingai plinta toliau, jau ir mano dėka Neabejoju, kad jei jis galėtų rašyti kitaip, tai ir rašytų kitaip. Taisyklingai

                  Taisyklės puikios
                  Paskutinis taisė ; 2007.06.03, 23:24.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Planuotas ar neplanuotas pakeitimas? Atsakyt nereikia, tik susižiūrėkit, gal kažką pamiršot
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Esu labai pasipiktinęs. Tarkim dvi savaites neprisijungiu prie forumo. Grįžtu ir jį atsidarau. Nueinu, tarkim, į Miestai ir architektūra skiltį. Tikiuosi rasti keliolika nuo mano paskutinio apsilankymo papildytų temų (paryškintu šriftu). Bet man parodo tik keturias. Arba užeinu, tarkim, į krepšinio temą ir tikiuosi rasti 4 naujus puslapius. Spaudžiu "Rodyti paskutinį nežiūrėtą pranešimą" ir man parodo. Bet prieš jį - dar galybė kitų, kurių aš neperskaičiau. Ar nebūtų galima padaryti taip, kad po kelių savaičių neaktyvumo būtų paryškintos visos neskaitytos temos ir parodyti visi neskaityti pranešimai?

                      Comment


                        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                        XP bet cia siek tiek kitaip, net ir bandymu keliu neiseina, nors visur ijungta litauen litauish, bet nieko, skaicius spausdina, anksciau pavykdavo...
                        Gal tavo atvejis kaip turkiškame Windows XP? Turbūt jis naudoja 98ujų lietuvišką klaviatūrą. Pabandyk vietoje skaičių spausti Q,W,X, bei skyrybos ženklus.
                        Dėl taisyklių manau, kad jos yra beveik tobulos. Jei visi be išimties jų laykytumės, tai turėtume tobuliausią forumą bent jau Baltijos šalyse .
                        Paskutinis taisė molotov_47; 2007.06.16, 15:36.

                        Comment


                          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                          Esu labai pasipiktinęs. Tarkim dvi savaites neprisijungiu prie forumo. Grįžtu ir jį atsidarau. Nueinu, tarkim, į Miestai ir architektūra skiltį. Tikiuosi rasti keliolika nuo mano paskutinio apsilankymo papildytų temų (paryškintu šriftu). Bet man parodo tik keturias. Arba užeinu, tarkim, į krepšinio temą ir tikiuosi rasti 4 naujus puslapius. Spaudžiu "Rodyti paskutinį nežiūrėtą pranešimą" ir man parodo. Bet prieš jį - dar galybė kitų, kurių aš neperskaičiau. Ar nebūtų galima padaryti taip, kad po kelių savaičių neaktyvumo būtų paryškintos visos neskaitytos temos ir parodyti visi neskaityti pranešimai?
                          Įsivaizduok, jei toks kiekis informacijos būtų kaupiamas visiems ~1500 narių
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Parašė 99 Rodyti pranešimą
                            Įsivaizduok, jei toks kiekis informacijos būtų kaupiamas visiems ~1500 narių
                            Dažnai apsilankančių - 600. Ir tai dar nereiškia, kad jie visi vienu metu kur nors išvažiuoja.

                            Comment


                              O tu manai, kad forumo sistema sužinojus kad narys kažkur išvažiuoja, ima kaupti pranešimus?
                              Tokia informacija ir yra kaupiama visiems ~1500 nariams, tik per tam tikro laiko panakinami seniausieji pranešimai.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                O tu manai, kad forumo sistema sužinojus kad narys kažkur išvažiuoja, ima kaupti pranešimus?
                                Tokia informacija ir yra kaupiama visiems ~1500 nariams, tik per tam tikro laiko panakinami seniausieji pranešimai.
                                Tiek to.

                                Comment


                                  Gal jau išimtumėt juostelę su peticija?

                                  Comment


                                    Manau reikia mygtuko "Į puslapio viršų".
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      /\
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment


                                          Nesupratau kada pasikeitė forumo adresas?
                                          Kažkaip galvojau užlūžęs serveris buvo, bet tik po kiek laiko netyčia naujuoju adresu radau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X