Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasiūlymas pašalinti Ilestmort

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    pabloni koks tau tikslas buvo balsuot,
    solidarizuojuos su kolega vilniečiu - eilinė perdiem įžeidžių kauniečių isterija...

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    tau Kauno temos visiskai neidomios, gyvenime nesi nieko gero parases apie Kauna, o tik priesingai.
    Neatspėjai... Rodos aš, kartais, kaiptik, pirmasis puolu gint Kauno mundūrą.

    http://www.skyscrapercity.com/showth...=387524&page=2

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    ps.ir is kur tokiu tarakonu prisiveisia...
    "Forumiečių įžeidinėjimas..."
    Paskutinis taisė pablonis; 2008.02.19, 19:56.

    Comment


      #22
      Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
      Kema, esmė, ne pati kritika, o kaip jis tą kritiką išreiškia.... Tiesiog šiukšlinimas ir tiek...
      na jei prie reikalo, pastebėjau kad tarp pasipiktinusiu Boratu Ilestmoratu nemažai šiaip etatinių spamerių (čia ne Andrewui, o aplamai). Kaunazui - kas jau kas, bet tamsta tikrai perlenki ir ne pirma kartą su pasisakymais kai kurių asmenų atžvilgiu. Na sakyčiau jei jautiesi "aukščiau" blevyzgotojų, gal nereiktų "nusileist" iki jų retorikos, nesolidu tas virtualus mosikavimas kumščiais.
      Praną Napoleoną Boratą Ilestmoratą pažystu itin labai neblogai ir žinau kad kitur jis naudingesnis. todėl šalinkite, tegul įrodo ko vertas architektūroje, į Kauną galit nebijot, niekas jo neįsileis, vietiniai rykliai atėjūnams nėr svetingi.
      Šiaip , viena geriausių visų laikų forumo temų

      Comment


        #23
        Parašė pablonis Rodyti pranešimą
        solidarizuojuos su kolega vilniečiu



        Neatspėjai... Rodos aš, kaiptik - pirmasis, puolu gint Kauno mundūrą.

        http://www.skyscrapercity.com/showth...=387524&page=2



        "Forumiečių įžeidinėjimas..."
        Nereikia cia jokios tavo solidarizacijos. Kalba eina apie Kauno temas, todel tas tavo kolega vilnietis cia ne prie ko.
        SSC as nesidomiu kas vyksta, tuo labiau lenku skyriuje.
        Uztat atsimenu tavo "ginima" Kauno, kai isijautes visaip menkinai Kauna irodinedamas, kad ~1900m. Kaune gyveno 20 ar kiek ten tukstanciu, ir kad iki Laikinosios sostines Kaunas buvo bereiksmis kaimas.

        Comment


          #24
          Būčiau linkęs pritart Toshui, Kemai ir pan. Paskutiniu metu kiek apleidęs šį forumą, bet bent jau kiek anksčiau skaičiau Ilestmort komentarus, jie pasirodė gan normalūs (gal tik su smulkiais "lazdos perlenkimais"). Asmeniškai man keistoka pasirodė būtent kai kurių forumiečių perdėta reakcija į juos. Į Ilesmort beriamą kritiką kokiems nors projektams, daug kas reaguodavo puldami patį Ilesmortą, o ne bandydami pateikti kažkokius argumentus "į temą". Manau, kad forume tikrai yra "daugiau nusipelniusų" veikėjų, bet gal pirštais nerodysim.
          Nebent aš kažką praleidau.

          Comment


            #25
            Santykius galit aiškintis asmeninėmis žinutėmis.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Būčiau linkęs pritart Toshui, Kemai ir pan. Paskutiniu metu kiek apleidęs šį forumą, bet bent jau kiek anksčiau skaičiau Ilestmort komentarus, jie pasirodė gan normalūs (gal tik su smulkiais "lazdos perlenkimais"). Asmeniškai man keistoka pasirodė būtent kai kurių forumiečių perdėta reakcija į juos. Į Ilesmort beriamą kritiką kokiems nors projektams, daug kas reaguodavo puldami patį Ilesmortą, o ne bandydami pateikti kažkokius argumentus "į temą". Manau, kad forume tikrai yra "daugiau nusipelniusų" veikėjų, bet gal pirštais nerodysim.
              Nebent aš kažką praleidau.
              Labai taikliai.

              O šiaip, nėra būtina matyti, skaityti iliesmort pasisakymų:
              http://www.miestai.net/forumas/profile.php?do=editlist

              įtraukiat į nepageidaujamų narių sąrašą ir tiek kalbos.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment

              Working...
              X