Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RSS srautas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    RSS srautas

    Sveiki,

    Lyg puslapyje yra kažkoks rss feedu palaikymas, bet jei užsiprenumeruoju pvz Kauno tema, Google readeris sako kad jokiu temų ten nėra. Tai kaip čia yra ar čia forumo bėdos ar aš kažką labai nesuprantu

    #2
    O kaip tau čia pavyko Kauno temą į RSS užprenumeruot? Šiaip yra toks bendras RSS srautas, bet jame pateikiamos tik naujai sukurtos temos.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Jei naudoji firefoxa adreso eilutėje yra rss ženkliukas mėlynas ir lyg ir leidžia prenumeruoti kažką bet iš tikro nieko.
      O šiaip nėra planų padaryti normalų feeda? Sumažėtų ir srautas puslapyje, o kartu ir patogiau skaityti būtų..

      Comment


        #4
        Nebent papasakotum, kokio pobūdžio srautas būtų "normalus" Srauto puslapyje tai mums negaila.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Na normalus rss feedas pagal mane, galėtu būti kiekvienai temai: pvz apie Kauno arena ir pan. Taip pat galėtu būti ir didesnėms temom: Kauno, Vilnius ir t.t.
          Patogiau rss feedas vien dėl to kad nereikia vaikščioti iš puslapio į puslapį ir lengviau sekti kada atsiranda nauja žinutė.
          O svetainėje sumažėjęs trafikas manau yra privalumas, nes ji nelabai ir komercinė pagal mano supratimą

          Comment


            #6
            Parašė dex Rodyti pranešimą
            Na normalus rss feedas pagal mane, galėtu būti kiekvienai temai: pvz apie Kauno arena ir pan. Taip pat galėtu būti ir didesnėms temom: Kauno, Vilnius ir t.t.
            Patogiau rss feedas vien dėl to kad nereikia vaikščioti iš puslapio į puslapį ir lengviau sekti kada atsiranda nauja žinutė.
            O svetainėje sumažėjęs trafikas manau yra privalumas, nes ji nelabai ir komercinė pagal mano supratimą
            Na, problemėlė, kad forumo programinėje įrangoje tokio pobūdžio srautai nėra numatyti ir padaryti kažką panašaus kainuotų nemažai laiko, o jo kaip visada trūksta. Bet gal kada.
            O dėl lankymosi svetainėje sumažinėjimo, tai negerumas yra tas, kad kristų pajamos iš reklamos
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Supratau, na tikiuosi sulaukt kada pasikeitimų. Šiaip manau turėtų būti kokių pluginų, ši forumo platforma gi pakankamai populiari yra
              Kad ir kaip, smagu kad forumas auga ir vis daugiau publikos surenkat.
              Sėkmės

              Comment

              Working...
              X