Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestai.NET 2 proc. pajamų mokesčio skyrimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miestai.NET 2 proc. pajamų mokesčio skyrimas

    Jeigu Miestai.net būtų įregistruota kaip Viešoji įstaiga ar asociacija ar skirtumėte 2 proc. pajamų mokesčio.
    28
    Taip skirčiau.
    32,14%
    9
    Ne.
    10,71%
    3
    Skirčiau jeigu dirbčiau.
    57,14%
    16

    #2
    Skirciau, jeigu dirbciau

    Comment


      #3
      Peržiūrėjau juridinius asmenis kurie įra įregistravę savo paramos gavėjus tai manau tam ypatingų pastangų nereikėtų. Didžiausia prblema manau būtų adresas, bet ši kliūtis irgi įveikiama taigi galima manau būtų kažką galvoti. Pasižiūrėsime kiek potencialių procentų skyrėjų bus ir galima pasiskaičiuoti tada kiek maždaug būtų galima surinkti monetų per mėnesį

      Comment


        #4
        Dar reikėtų pavaikščioti po įstaigas ir pamokėti apie 100 Lt (dbr tiksliai nepamenu kiek)
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Birželio mėn. yra minčių padaryti susitikimą, tad galėtume aptarti visus einamus reikalus.
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            #6
            Parašė Mantaz
            Dar reikėtų pavaikščioti po įstaigas ir pamokėti apie 100 Lt (dbr tiksliai nepamenu kiek)
            Tai reikėtų padaryti, kaip 99 minėjo, kai nekurie asmenys apsigins diplominius- reiks susilėkti
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #7
              Susitikimams, ypač prie alučio, aš visuomet pritariu
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                Susitikimams, ypač prie alučio, aš visuomet pritariu
                Susitikimo be alučio nauda = 0
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  #9
                  viešoji įstaiga turi užsiimti visuomenei naudinga veikla, tokiu atveju neužtektų tik turėti internetinį puslapį. tarkime pagrindinis tikslas švietėjiška veikla. Ją reikėtų detalizuoti tiek steigimo susitarime ar akte, tiek įstatuose. Yra gerai tai, kad viešoji įstaiga gali teikti projektus valstybės valdymo institucijoms ir taip gauti paramą tiems projektams įgyvendinti. iš esmės tai gana įdomi veikla. Bet reikia iškelti tokius tikslus, kurie būtų artimi mums bei naudingi visuomenei

                  Comment


                    #10
                    Tuomet iš naujo reikės prikelti judėjimo idėją
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      esu čia daugiau žiūrovas, nors ne visai pašalinis. populiarumo rinkimuose nedalyvauju ir nebijau savo nuomones. formalizavus veiklą, nebeliks entuziazmo, kuris šį puslapį daro patraukliu. šiuo atveju nedidelis skirtumas, ar tai bus všį, iį ar uab. jei kam reikia, juk gali pats įsteigti. sekmes.

                      Comment


                        #12
                        Kad ir kaip palaikyčiau šią idėją, tačiau mano 2% keliaus Vilniaus Krepšinio Mėgėjų Lygai..
                        P.

                        Comment


                          #13
                          Parašė aero
                          esu čia daugiau žiūrovas, nors ne visai pašalinis. populiarumo rinkimuose nedalyvauju ir nebijau savo nuomones. formalizavus veiklą, nebeliks entuziazmo, kuris šį puslapį daro patraukliu. šiuo atveju nedidelis skirtumas, ar tai bus všį, iį ar uab. jei kam reikia, juk gali pats įsteigti. sekmes.
                          Formalizuotis vistiek reikės vien dėl reklamos reikalų. Jei užsakovas yra juridinis asmuo- atsiranda mokesčių klausimai ir čia vien entuziazmo nepakanka.
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #14
                            Jei formalizuotis visvien reikės, tai manau, kad reikia registruotis ir kaip paramos gavėjams - daug kam manau šitas reikalas svarbenis už visokius kitus prašytojus.

                            O aš kolkas naujam darbe adaptuojuos Kitais metais daugiau pajamų mokesčio bus

                            Comment

                            Working...
                            X