Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

parama Miestams.NET

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    parama Miestams.NET

    Nutariau sukurti atskirą temą, o senąją užrakinti, mat dauguma dalykų ten nebeaktualūs. Taigi prie reikalo: po 10 dienų baigiasi nuoma ir reikia ją pratęsti, tad būtų šaunu sulaukti ir paramos iš eilinių forumiečių. Po paskutinio pavedimo, visos surinktos lėšos buvo išeikvotos.

    Visa reikalinga suma yra 65 Lt (60 Lt už 3 mėnesius ir 5 Lt pavedimo į Estiją mokestis). Sąskaitos numerį galima atrasti šioje vietoje:
    http://tinkle.miestai.net/lesos.php

    Iš anksto dėkui..
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Padariau vargana pavedima 20 Lt, bet tai jau beveik 1/3 reikalingos sumos

    Comment


      #3
      / Jau turėtų būti beveik 2/3

      Comment


        #4
        Jau turėtų būti beveik 3/3

        Comment


          #5
          Visiems labai ačiū, belieka atlikti pavedimą
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            O ar būtų įmanoma suderint, jog kompanija taptu rėmėju www.miestai.net projekto ir aišku, užtai gautu atitinkama reklamą?

            P.S.: gal jau ir yra norinčiu

            Comment


              #7
              / Jei neklystu, apie tai galvojama, ir Vytauc buvo paskirtas atsakingu už reklamą Miestai.net
              (Apie tai gali paskaityt šioj temoj: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=554)

              Comment


                #8
                viskas yra įmanoma, o šitais klausimais pas mus rūpinasi reklamos šamanas Vytauc, jis tau viską detaliau ir paaiškins , parašyk jam PM, ar el. paštu: vytautas@miestai.net
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  #9
                  Alright, tuomet toliau reikalus derinsiu su vyr. reklamos šamanu

                  Comment


                    #10
                    Šiaip ta pačia proga priminsiu, kad kovo 1 d. jau turime susimokėti už nuomą. Iš reklamos kol kas pajamų nėra, tad teks vėl pasikliauti gerais žmonėmis, kurie sutiktų paaukoti.

                    Beje, greičiausiai kelsimės į kitą serverį, kurio kaina yra šiek tiek didesnė (26 Lt per mėnesį, iki šiol mokėdavome 21,7 Lt), tačiau jis yra 12,5 karto talpesnis ir suteikia 10 kartų daugiau duomenų srauto. Visi iki šiol paaukoję mūsų projektui ir paaukosiantys šiam nuomos laikotarpiui galės gauti vietos serveryje, kur galės susikurti savo nepriklausomus puslapius

                    Taigi, reikalingi 78 Lt
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      taip pat norėčiau paprašyti visų paaukojusių 50 ir daugiau pinigų diskusijų platformos licenzijai, atsiųsti man į el. paštą darius@miestai.net savo išmieras, t.y. kokio dydžio marškinėlių reikėtų. (galimi dydžiai: S, M, L, XL, XXL). Ačiū.
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #12
                        Parašė 99
                        taip pat norėčiau paprašyti visų paaukojusių 50 ir daugiau pinigų diskusijų platformos licenzijai, atsiųsti man į el. paštą darius@miestai.net savo išmieras, t.y. kokio dydžio marškinėlių reikėtų. (galimi dydžiai: S, M, L, XL, XXL). Ačiū.
                        nusiunciau

                        Comment


                          #13
                          Parašė Mantaz
                          Šiaip ta pačia proga priminsiu, kad kovo 1 d. jau turime susimokėti už nuomą. Iš reklamos kol kas pajamų nėra, tad teks vėl pasikliauti gerais žmonėmis, kurie sutiktų paaukoti.

                          Beje, greičiausiai kelsimės į kitą serverį, kurio kaina yra šiek tiek didesnė (26 Lt per mėnesį, iki šiol mokėdavome 21,7 Lt), tačiau jis yra 12,5 karto talpesnis ir suteikia 10 kartų daugiau duomenų srauto. Visi iki šiol paaukoję mūsų projektui ir paaukosiantys šiam nuomos laikotarpiui galės gauti vietos serveryje, kur galės susikurti savo nepriklausomus puslapius

                          Taigi, reikalingi 78 Lt
                          Pervedžiau dalį reikiamos sumos. Labai tikiuosi, kad neužilgo tinklapis pradės pats save išlaikyti
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #14
                            Prisidedu prie šio tikėjimo Ir ačiū už perlaidą
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Ir as savo kuklu indeli idejau. Uzskaitys rytoj

                              Comment


                                #16
                                Danke
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Taigi suskaičiavau visus pinigėlius, kurie buvo išleisti miestai.net reikmėms ir pinigus aukojusius žmones (jei kartais ką pražiopsojau, būtinai man parašykit). Beje, mūsų projektas nuo pat įkūrimo jau kainavo 1179,63 Lt Tai padariau tam, kad jei ateityje liks laisvų pinigų nuo reklamos (atskaičius išlaidas), tie pinigai bus padalinti visiems aukojusiems pagal santykinę dalį. Ačiū visiems iki šiol prisidėjusiems

                                  Dar būtų gerai, kad Vaidas, Dzipas, Meier, Quack ir Romas parašytų 99 savo dydžius marškinėliams

                                  Beje, kas iš mūsų yra Arūnas Raščius?

                                  Mantaz 366,63 Lt 31,08%
                                  Liūtas 170 Lt 14,41%
                                  Romas 140 11,87%
                                  vytauc 110 Lt 9,32%
                                  Vaidas 77 Lt 6,53%
                                  Dzipas 60 Lt 5,09
                                  Meier 60 Lt 5,09%
                                  Quack 51 Lt 4,32%
                                  Tomas| 48 Lt 4,07%
                                  Rokas 32 Lt 2,71%
                                  Arūnas Raščius 25 Lt 2,12%
                                  Artūras 20 Lt 1,70%
                                  eXtuning 20 Lt 1,70%
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantaz
                                    Taigi suskaičiavau visus pinigėlius, kurie buvo išleisti miestai.net reikmėms ir pinigus aukojusius žmones (jei kartais ką pražiopsojau, būtinai man parašykit). Beje, mūsų projektas nuo pat įkūrimo jau kainavo 1179,63 Lt Tai padariau tam, kad jei ateityje liks laisvų pinigų nuo reklamos (atskaičius išlaidas), tie pinigai bus padalinti visiems aukojusiems pagal santykinę dalį. Ačiū visiems iki šiol prisidėjusiems

                                    Dar būtų gerai, kad Vaidas, Dzipas, Meier, Quack ir Romas parašytų 99 savo dydžius marškinėliams

                                    Beje, kas iš mūsų yra Arūnas Raščius?

                                    Mantaz 366,63 Lt 31,08%
                                    Liūtas 170 Lt 14,41%
                                    Romas 140 11,87%
                                    vytauc 110 Lt 9,32%
                                    Vaidas 77 Lt 6,53%
                                    Dzipas 60 Lt 5,09
                                    Meier 60 Lt 5,09%
                                    Quack 51 Lt 4,32%
                                    Tomas| 48 Lt 4,07%
                                    Rokas 32 Lt 2,71%
                                    Arūnas Raščius 25 Lt 2,12%
                                    Artūras 20 Lt 1,70%
                                    eXtuning 20 Lt 1,70%
                                    Jei pinigų liks- manau tikslingiausia būtų juos draugiškai pragerti per "akcininkų" susirinkimą
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė 99
                                      taip pat norėčiau paprašyti visų paaukojusių 50 ir daugiau pinigų diskusijų platformos licenzijai, atsiųsti man į el. paštą darius@miestai.net savo išmieras, t.y. kokio dydžio marškinėlių reikėtų. (galimi dydžiai: S, M, L, XL, XXL). Ačiū.
                                      Done

                                      Comment


                                        #20
                                        Smalsumo klausimas: Ar kiek nors jau forumas uždirbo iš reklamos ? Beje FlyLAL reklama gerai atrodo . Aš už reklamą

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X