Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Ta proga ar galit kas papasakot apie laisvai samdomo zurnalisto darba Lietuvoje, na daugiau ne zurnalisto, bet tarkim ar noriai leidiniai perkai straipsnius. Tarkim as turiu idomia tema tam tikram zurnalui ir noriu ja pasiulyt. Ir ar atlygis bent pakenciamas?

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Ta proga ar galit kas papasakot apie laisvai samdomo zurnalisto darba Lietuvoje, na daugiau ne zurnalisto, bet tarkim ar noriai leidiniai perkai straipsnius. Tarkim as turiu idomia tema tam tikram zurnalui ir noriu ja pasiulyt. Ir ar atlygis bent pakenciamas?
        Pabandyk pasiklaust redaktorių, kokie pas juos atlyginimai.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Pabandyk pasiklaust redaktorių, kokie pas juos atlyginimai.
          Žmogus klausia ne apie atlyginimą, o apie vienkartinį užmokestį už straipsnį - honorarą Paprastai legaliai gauti honorarą reikia išsiimti verslo liudijimą, bet dėl vieno karto geriausia tiesiog pasirašyti autorystės sutartį ir pagal ją atsiskaityti. Priklausomai nuo straipsnio apimties, turinio kokybės, kalbos klaidų kiekio, honoraras gali būti nuo 0 iki net kelių šimtų litų. Bet įprasta už straipsnį eiliniam skaitytojui gauti 20-80 Lt honorarą.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            1993m.

            Comment


              /\ Ar pats darei šią nuotrauką?

              Jei ne pats fotografavai, būtų pageidautina nurodyti šaltinį su veikiančia nuoroda
              Paskutinis taisė Romas; 2010.10.23, 08:15.

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                /\ Ar pats darei šią nuotrauką?

                Jei ne pats fotografavai, būtų pageidautina nurodyti šaltinį su veikiančia nuoroda
                Tai ne pirmas kartas, kai AutoLiet įkelia senas, ne savo darytas nuotraukas. Jų šiame forume jau gan nemažai.
                Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                Šaunuolis AutoLiet, pagarba už tokią archyvinę medžiagą.
                Kad šita medžiaga neverta AutoLiet pagarbos, kadangi šitos nuotraukos (nežinau, kiek jų, bet kai kurios tai tikrai), tiesiog vagiamos iš kitų tinklapių ir čia įdedamos nenurodant šaltinio.
                Paskutinis taisė Ametistas; 2010.10.23, 08:18.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Šaunuolis AutoLiet, pagarba už tokią archyvinę medžiagą.

                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Tai ne pirmas kartas, kai AutoLiet įkelia senas, ne savo darytas nuotraukas. Jų šiame forume jau gan nemažai.Kad šita medžiaga neverta AutoLiet pagarbos, kadangi šitos nuotraukos (nežinau, kiek jų, bet kai kurios tai tikrai), tiesiog vagiamos iš kitų tinklapių ir čia įdedamos nenurodant šaltinio.
                  O kodėl taip manote? Kad archyvinės Kauno ir Vilniaus transporto 1993-2001 m. nuotraukos tikrai nematytos.
                  Paskutinis taisė Romas; 2014.04.24, 20:17.
                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                  Comment


                    Parašė Himleris
                    O kodėl taip manote? Kad archyvinės Kauno ir Vilniaus transporto 1993-2001 m. nuotraukos tikrai nematytos.
                    Matytos kituose tinklalapiuose, bet man matytos pačiame archyve bei naudotos 2009 m. išleistame prezentaciniame filme „75-ieji Kauno autobusų metai 1934-2009". AutoLiet nuotraukas ėmė iš imhd.sk (šalia šitų pateikdavo šaltinį), iš phototrans.eu (šalia šitų šaltinio nepateikė), bei kitų (ne į visas atkreipiau dėmesį).

                    Na, bet palaukime, ką pasakys pats AutoLiet.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                      /\ Ar pats darei šią nuotrauką?

                      Jei ne pats fotografavai, būtų pageidautina nurodyti šaltinį su veikiančia nuoroda
                      Aš pats šių nuotrakų nedariau. Jų autorių nežinau. Radau jas savo senuose CD. Prieš 7-8m. jų man prisiuntė Draugai iš Rusijos, Lenkijos. Jeigų nepatinka galiu jų nepublikuoti.

                      Comment


                        Publikuok, labai įdomi medžiaga. Tik jei kada išsiaiškinsi autorius, tai pridėk.
                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                        Comment


                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                          Aš pats šių nuotrakų nedariau. Jų autorių nežinau. Radau jas savo senuose CD. Prieš 7-8m. jų man prisiuntė Draugai iš Rusijos, Lenkijos. Jeigų nepatinka galiu jų nepublikuoti.
                          Patinka, gražu į jas pažiūrėti ir prisiminti praeitį, deja, nusižengi LR AUTORIŲ TEISIŲ IR GRETUTINIŲ TEISIŲ Įstatymu, kadangi vagi ir viešini ne savo nuotraukas. Jei nuotraukų autorius arba jas archyvuojantys asmenys tai pastebėtų, tave galėtų patraukt baudžiamai atsakomybei. Nėra viskas rimta tol, kol nėra rimta, bet gali greit neužtrukt, kol tai gali pasidaryt rimta O tokiais dalykais, gaila, bet teršiamas ir šio forumo vardas.
                          Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                          Publikuok, labai įdomi medžiaga. Tik jei kada išsiaiškinsi autorius, tai pridėk.
                          Skatini žmogų nusikalsti? Nusikaltimo bendrininkas Supraskit pagaliau, kad tai ne juokai. Nedora ir antiįstatymiška taip elgtis.
                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                          Aš nuotraukas gavau tiesiai iš "Kauno autobusai" ir "Kautra" archyvo. Jeigu labai nori galime susitikti bet kuriame parke, kad tau tai patvirtintu. Gal ramiai megosi.
                          Tokiu atveju, vadovaujantis šio forumo taisyklėmis, šalia KIEKVIENO pranešimo, kuriame yra ne tavo nuotraukos, privalai nurodyti šaltinį. Tačiau taip nedarai.
                          Jei darytum, viskas būtų puiku
                          Paskutinis taisė Ametistas; 2010.10.23, 08:50.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Matytos kituose tinklalapiuose, bet man matytos pačiame archyve bei naudotos 2009 m. išleistame prezentaciniame filme „75-ieji Kauno autobusų metai 1934-2009". AutoLiet nuotraukas ėmė iš imhd.sk (šalia šitų pateikdavo šaltinį), iš phototrans.eu (šalia šitų šaltinio nepateikė), bei kitų (ne į visas atkreipiau dėmesį).

                            Na, bet palaukime, ką pasakys pats AutoLiet.
                            Aš nuotraukas gavau tiesiai iš "Kauno autobusai" ir "Kautra" archyvo. Jeigu labai nori galime susitikti bet kuriame parke, kad tau tai patvirtintu. Gal ramiai megosi.

                            Comment


                              Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                              Aš nuotraukas gavau tiesiai iš "Kauno autobusai" ir "Kautra" archyvo. Jeigu labai nori galime susitikti bet kuriame parke, kad tau tai patvirtintu. Gal ramiai megosi.
                              Tai taip ir parašyk po kiekviena nuotrauka:
                              Šaltinis: "Kauno autobusai" archyvas. Autorius: nežinomas.

                              Jei nežinai aplamai iš kur ta fotografija tai po kiekviena gali pridėti tokį tekstą:
                              Autorius bei šaltinis nėra žinomas. Informuokite jei kas turite kokios nors informacijos apie šią fotografiją.

                              Neabejoju, kad žinančių tikrai atsiras ir nuotraukos duomenis vėliau galėsi įrašyti paredagavęs pranešimą.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                AutoLiet, nekreipk dėmesio į Amiko gąsdinimus, tiesiog priimkim jį tokį, koks yra (jis ir pats yra to prašęs), supraskime, kaip gali būti sunku vizažiniui tarp mūsų...

                                Dėkui už fotografijas, labai įdomu pasižiūrėti.
                                Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                Comment


                                  Gražiai Amiko eilinį sykį užsipuolė žmogų. Ponui siūlyčiau šiek tiek laisvalaikio skirti ir elgesio taisyklėms bei mandagumo normoms pastudijuoti, knygynuose yra puiki A. Lydekos knyga "protokolas", manau ji labai praverstų.

                                  Po tokių tiradų toliau galėsit grožėtis kreivomis šleivomis šiandieninių troleibusų nuotraukomis ir diskutuoti apie jų numerius.
                                  Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                  Comment


                                    Parašė dr. Rodyti pranešimą
                                    Gražiai Amiko eilinį sykį užsipuolė žmogų. Ponui siūlyčiau šiek tiek laisvalaikio skirti ir elgesio taisyklėms bei mandagumo normoms pastudijuoti, knygynuose yra puiki A. Lydekos knyga "protokolas", manau ji labai praverstų.

                                    Po tokių tiradų toliau galėsit grožėtis kreivomis šleivomis šiandieninių troleibusų nuotraukomis ir diskutuoti apie jų numerius.
                                    Niekas čia nieko neužsipuolė, žmogus nereagavo į daugelį anksčiau išsakytų pastabų, todėl teko atkreipti dėmesį griežtesniu tonu. Nedaryk iš to tragedijos pats gerai nežinodamas situacijos.

                                    Turbūt tik Lietuvoj taip įmanoma - įstatymą pažeidęs lieka auka, kurią, žinoma, reikia paguosti ir užjausti.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Niekas čia nieko neužsipuolė, žmogus nereagavo į daugelį anksčiau išsakytų pastabų, todėl teko atkreipti dėmesį griežtesniu tonu. Nedaryk iš to tragedijos pats gerai nežinodamas situacijos.

                                      Turbūt tik Lietuvoj taip įmanoma - įstatymą pažeidęs lieka auka, kurią, žinoma, reikia paguosti ir užjausti.
                                      Apie kokį "daugelį ankščiau išsakytų pastabų" ponas šneki? Gal galėtum išvardint datom.
                                      Jeigu aš pažeidžiau kieno nors autorines teises, atsakysiu pagal įstatymą. Tau rūpintis tuo nereikėtu.
                                      Paskutinis taisė AutoLiet; 2010.10.23, 11:36.

                                      Comment


                                        Parašė 2120
                                        Kažkada čia Amiko buvo pašaline, matyt prisidirbai dėl savo elgesio eilini karta. Nesuprantu kaip dar niekas taves nepaduota skundo administracijai.
                                        Girdėjau kad esi daug ka gero padares kažkokio miesto, lygtais Kauno labui, bet jei dėl to tu čia taip pasikėles ir beveik kiekvieną užgaulioji tai manau greit vėl kasnors ant taves administracijai pasiskus. Nes tavo elgesys nepaaiškinamas. Ir nusileisk, butu malonu skaityti normalius tavo pranešimus, o ne užgauliojimus kokius ir vadinti forumiečius vagimis.
                                        Kaip jau kitoj temoj rašiau, galima daryti prielaidą, kad nuotrauka vogta, jei komentatorius vengia pateikti šaltinį. Pasiskaitykit forumo taisykles bei įstatymą. Tolimesnės mintys apie mano pasipūtimą tėra iliuzija, kylanti iš to, kad nesugebat tinkamai reaguoti į pirmines pastabas ir patys sukeliantys neadekvačią situaciją.

                                        Nuovargis ir įtampa daro savo. Pastaruoju metu daug laiko praleidžiu dėl to, kad Jūs visi galėtumėt patogiai naudotis maršrutai.lt tinklapiu, kad Viešojo transporto entuziastų puslapis nestokotų informacijos. Taip jau sutapo, kad galbūt netinkamai išreiškiau savo pasipiktinimą dėl to, kad nuotraukos, kurios nėra AutoLiet yra pateikiamos kaip jo. O kai kurie jūsų į tai žiūrite pernelyg atsainiai, dėl to kenčia tie, kurie iš tiesų fotografuoja savo rankomis ir čia deda nuotraukas. Tiesiog norėjau apginti juos.

                                        Kai kurie mano, kad esu nekultūringas ir t.t., dažnai toks esu vien dėl to, kad esu apsikrovęs pareigomis ir darbais, kuriuos dirbu visuomenės labui. O už tai, kaip matau, gaunu dažniau tik bandymus sugėdinti ir įteigti, kad esu blogas ir neauklėtas žmogus.

                                        Dėl mano pašalinimo. Jei nežinai, dėl ko pašalino, tai kodėl prikaišioji? Man nepatinka nuolatinis Romo įžeidinėjimas, taigi vienąkart pasakiau ką apie jį manau ir bandant mane užtildyti, buvo nuspręsta kuriam laikui pašalinti. Rodos, su tuo jau atsiskaityta. O tu, kaip matau, mėgsti knaisiotis po praeitį ir bandyti prikabinti nebūtų dalykų...

                                        Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                        Apie kokį "daugelį ankščiau išsakytų pastabų" ponas šneki? Gal galėtum išvardint datom.
                                        Jeigu aš pažeidžiau kieno nors autorines teises, atsakysiu pagal įstatymą. Tau rūpintis tuo nereikėtu.
                                        Rodos, jau išsiaiškinome. Anksčiau tau kiti forumo nariai AŽ rašė, kad pateiktum šaltinį, nepateikei. Tik po šiandienos atkreipei dėmesį. Dabar jau viskas gerai, bet kažkodėl atsiranda užtarėjų, ginančių tuos, kurie prasižengė forumo tvarkai.
                                        Paskutinis taisė Ametistas; 2010.10.23, 15:57.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Rodos, jau išsiaiškinome. Anksčiau tau kiti forumo nariai AŽ rašė, kad pateiktum šaltinį, nepateikei. Tik po šiandienos atkreipei dėmesį. Dabar jau viskas gerai, bet kažkodėl atsiranda užtarėjų, ginančių tuos, kurie prasižengė forumo tvarkai.[/QUOTE]
                                          Apie kokias "forumo narių AŽ" tu šneki. Tokiu nebuvo. Norėčiau, kad šis melas būtų ištirtas forumo administracijoje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X