Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • digital
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Šiandien sukurta nauja tema apie senus automobilius.
    https://www.miestai.net/forumas/foru...oje-iki-1944-m

    Atkelti / nukopijuoti pranešimai iš kitų temų. Dabar yra 3 puslapiai pranešimų.
    Nukreipiama ne į paskutinį, o į pirmą puslapį.
    Taip būna, kai pirmas pranešimas naujesnis už sekančius. Reikėtų nukopijuoti seniausią pranešimą kaip pirmą ir jį redaguoti, tada taip nebus.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Atsirado dar keli pranešimai naujoje temoje (14:51, 14:57, 14:58), o pats naujausias rodomas pirmas pranešimas 14:34

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Sukurta visiškai nauja tema, be jokio kopijavimo
    https://www.miestai.net/forumas/foru...e-ir-pasaulyje
    Ten irgi po pranešimo rodo pirmąjį temos pranešimą - jį iškelia į priekį nepriklausomai nuo to, kad vėliau buvo parašyti keli pranešimai

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Šiandien sukurta nauja tema apie senus automobilius.
    https://www.miestai.net/forumas/foru...oje-iki-1944-m

    Atkelti / nukopijuoti pranešimai iš kitų temų. Dabar yra 3 puslapiai pranešimų.
    Nukreipiama ne į paskutinį, o į pirmą puslapį.
    Dar viena techninė klaida - sukūrus naują pranešimą tarpa naujausių rodomas ir tas naujasis, ir prieš kelais valandas sukurtas pirmasis temos pranešimas.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Tai ten ir buvo tokia pati situacija, nukreipdavo ne į paskutinį, o 7 nuo galo puslapį.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Jeigu forumietis nemoka pereiti iš 15 (paskutinis neskaitytas pranešimas) puslapio į 57 (paskutinis parašytas pranešimas), tai yra tik jo paties problema (tuo labiau kad inf-ros dalyje yra temų kur visada nukreipia į 3-ą puslapį nuo galo, t.y. vietoje 45 atsiduri 43-me).

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Resutas Rodyti pranešimą
    Mano manymu forumiečių parašyta informacija yra daug vertingesnė ir svarbesnė, nei teisingas pasiskirstymas pagal temas. Juk apie kai kurių temų egzistavimą net nežinoma. Juk kai kurios nėra aktyvios o paieška faktiškai neveikia. Juk tai dažniausia atsitinka netapybiškai.

    O dabar diktatūra gaunasi kažkokia...
    Na normalūs vertingi pranešimai nėra trinami. Ten gi buvo ką siūlė perkelti į temą "Diskusijos apie miesto tankinimą ir aukštingumą" - ar tikrai kas nors iš jūsų tą temą skaito vėliau? Ne taip seniai ištryniau jos pirmus 7 puslapius (nes kitaip paspaudus temą nenukreipdavo į paskutinį neskaitytą pranešimą) - niekas nesiskundė, tik dėkojo.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Vėl kažkas užstrigo su pranešimų sąrašo atnaujinimu

    Paskutiniuose pranešimuose iškart matosi nauji pranešimai.
    Skiltyse esančiuose temų sąrašuose jau apie 20 minučių nesimato naujų pranešimų:

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Ne tavo vieno. Ir skelbiant pranešimą kai kada išmeta visokias klaidų lenteles. Pvz., kad puslapis negali būti parodytas.
    Paskutinis taisė senasnamas; 2019.02.09, 16:59.

    Komentuoti:


  • mr_miegas
    replied
    cia mano vieno pranesimai neveikia, kad tema butu iskelta? https://www.miestai.net/forumas/foru...o-parke/page40

    papostinau pries keliolika minuciu, bet tema visdar rodoma 2-am puslapyje

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Paskutiniu metu jungiantis prie forumo kartais išmeta pranešimą
    An error occurred during a connection to www.miestai.net. Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). Error code: SSL_ERROR_NO_CYPHER_OVERLAP
    Per darbdavio VPN jungiesi?

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Paskutiniu metu jungiantis prie forumo kartais išmeta pranešimą
    An error occurred during a connection to www.miestai.net. Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). Error code: SSL_ERROR_NO_CYPHER_OVERLAP

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Turėtų būti matoma.

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    Erm smetoninio kauno temoje imeciau urla su webu kuri dariau apie kauno modernistinius pastatus,(pluginas pasirodo su "mandavoske" buvo, jau pafixinta), kaip suprantu ta tema man nebematoma?

    Komentuoti:


  • Be vardo
    replied
    Sakykite, kodėl, kai noriu sekti temą "Kaunas", man rašo "Atsiprašome, jūs neturite prieigos šiam puslapiui ( no-permission )", bet visas "Kauno" temas galiu sekti atskirai ?

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Mane šiandien paprašė (prisijungus su senu slaptažodžiu) pakeisti slaptažodį - pakiečiau be probemų (buvau stacionariam firefoxe).
    Tau turėtų būti sudėtinga įvesti neteisingą slaptažodį.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Sveiki, per didelius vargus prisijungiau prie miestai.net forumo, nes baigėsi slaptažodžio galiojimas. Įvedus atnaujintą vis vieną meta, kad slaptažodis "180 days old" ir "expired".
    Paprašius priminti e-mailu, atsiunčia nuorodą kuri vėl procesą pradeda iš naujo ir taip iki begalybės. Tas pats iš kelių kompų su skirtingomis naršyklėmis.
    Mane šiandien paprašė (prisijungus su senu slaptažodžiu) pakeisti slaptažodį - pakiečiau be probemų (buvau stacionariam firefoxe).

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Sakote moderatoriai konfigūruoja kitų forumų nustatymus? Pagal mane tai daro forumo adminai.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Nuo moderatorių tas nepriklauso.
    Keista, nes kituose ant vBulletin platformos pastatytuose forumuose tokių nesklandumų neįvyksta.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Nuo moderatorių tas nepriklauso.

    Komentuoti:

Working...
X