Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pakeičiau į "Pranešimai". Tiek, kad dubliuosis su aukštesnio lygmens meniu, kuris irgi vadinas "Pranešimai", galbūt jį reiktų pervadiniti į "Visi pranešimai", nes po juo yra tiek paprasti pranešimai, tiek prenumeratų pranešimai, tiek įspėjimai ir t.t.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Nežinau ar į temą, bet neišeina avataro užsidėt. Nueinu į browse, pasirenku, išsaugau, nieko. Bandžiau kelias naršykles, iš telefono ir iš laptopo, gal dešimt skirtingų avatarų.

      Comment


        Kaip dabar?

        Comment


          Kodėl negalima nuotraukos linko įdėti tarp ikonų ([img]), kad visi galėtų matyti nuotrauką? Iškarto linkas tampa nuoroda, o kai panaikini [url] - viskas išnyksta.

          Comment


            Tai kad galima, va rašau -
            Tik aš rankom įrašau tagus, ne iš toolbaro.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Tai kad galima, va rašau -
              Tik aš rankom įrašau tagus, ne iš toolbaro.
              Neveikia ir man, nukopijuota tekstinė nuoroda įpastinus patampa hyperlinku iškart ir nebeveikia tarp [img] tagų. Vienintelis būdas prieš įpastinant nuorodą persijungti į source formating.

              Comment


                Nu aš tiesiog parašau rankom [ img ], įpeistinu nuorodą į paveiksliuką ir uždarau tagą - [ / img ]. Viskas veikia, jokių persijungimų nereikia.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Nu aš tiesiog parašau rankom [ img ], įpeistinu nuorodą į paveiksliuką ir uždarau tagą - [ / img ]. Viskas veikia, jokių persijungimų nereikia.
                  Gal priklauso nuo naršyklės? Man su Chrome toks metodas tikrai neveikia.

                  Comment


                    Parašė rmss Rodyti pranešimą

                    Gal priklauso nuo naršyklės? Man su Chrome toks metodas tikrai neveikia.
                    Jo, aš beveik vien chromą naudoju.

                    Comment


                      Man veikia ir FF, ir Chrome, bet aš Windows nenaudoju.

                      Comment



                        Veikia ir Windows Chrome.

                        Comment


                          Kam neveikia, padarykit filmuką arba ekranvaizdžius (screenshotus).

                          Comment


                            Kai Chrome kopijuoji URL iš naršyklės adreso juostos (o ne tarkim paspaudus dešinį pelės mygtuką ant paveikslėlio ir pasirinkus "Copy image address"), pati naršyklė labai paslaugiai nukopijuoja tą URL kaip formatuotą tekstą, kuris įklijavus į formatavimą palaikantį laukelį ar dokumentą automatiškai atsivaizduoja kaip nuoroda. Nukopijuoto formatavimo visada galima atsikratyti iš pradžių tekstą įklijuojant į formatavimo nepalaikantį laukelį - tam tinka pvz. forumo puslapio viršuje esantis "Paieškos" laukelis - ir iš jo per naują perkopijuoti į žinutės tekstą.

                            Comment


                              Parašė bucaneer Rodyti pranešimą
                              Kai Chrome kopijuoji URL iš naršyklės adreso juostos (o ne tarkim paspaudus dešinį pelės mygtuką ant paveikslėlio ir pasirinkus "Copy image address"), pati naršyklė labai paslaugiai nukopijuoja tą URL kaip formatuotą tekstą, kuris įklijavus į formatavimą palaikantį laukelį ar dokumentą automatiškai atsivaizduoja kaip nuoroda. Nukopijuoto formatavimo visada galima atsikratyti iš pradžių tekstą įklijuojant į formatavimo nepalaikantį laukelį - tam tinka pvz. forumo puslapio viršuje esantis "Paieškos" laukelis - ir iš jo per naują perkopijuoti į žinutės tekstą.
                              Paprasčiau ctrl+shift+v arba dešiniu pelės mygtuku ir "paste as plain text"

                              Comment


                                Pavyko atkurti forumą, tačiau dėl gerai suorkestruotos atakos, netekome pranešimų nuo praėjusio penktadienio. Jei dingo kažkokie svarbūs pranešimai, prašome juos įkelti iš naujo.

                                Ataka buvo turbūt padaryta prieš pat numatytą atsarginės kopijos padarymo laiką. Būtų įvykdyta kelios valandos prieš arba 15 min vėliau ir būtume galėją atkurti viską.

                                Atakos tikslas buvo sunaikinti. Nei išpirkos, nei kažkokių kitų reikalavimų nebuvome sulaukę. Gaila, kad visuomenėje yra tokių kenkėjų.

                                Pagrindinį atkūrimo darbą atliko digital , tad visi aplodismentai kolegai Užtrukome dviejomis dienomis daugiau, kad galėtume viską atnaujinti ir parengti naują ir saugesnę infrastruktūrą.
                                Paskutinis taisė Mantas; 2020.09.12, 22:36.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Kokiu būdu būtumėt atkūrę jei ataka kelios val. prieš? Vis tiek juk būtų tai prieš kitos atsarginės kopijos darymo laiką.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Kokiu būdu būtumėt atkūrę jei ataka kelios val. prieš? Vis tiek juk būtų tai prieš kitos atsarginės kopijos darymo laiką.
                                    Yra kopija + riboto laiko pakeitimų log'as. Jei pakeitimų logo laikotarpis dengia paskutinę padarytą kopiją, tada galima atkurti iki sugadinimo akimirkos.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Išties keista, kad kažkam tiek rūpi šis forumas, kad skiria laiko trikdymams organizuoti. Juk jau ne pirmas bandymas nulaužinėti, buvo ir trumpesnių išsijungimų, o šitas turbūt ilgiausias kiek aš esu forume. Kas, kam, kodėl.... ?

                                      Comment


                                        Pagaliau!!!

                                        Bet labai panašu, kad kažkas tai padarė tikslingai, matyt forumas kažką labai trigerina. Ar gali tokios atakos daromos tiesiog šiaip, "4 fun"? Matyt kažkas seniai nekentė šio forumo už kažkokias nuomones ar informaciją. Įdomu, kam tokios atakos gali būti naudingos.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Pamasčius, yra juk daug tų hakerių, kurie vis tiek praktikuotis nori ir pan, tai tikrai daug kas ir šiaip "4 fun" atakuoja svetaines.
                                          Tai realai gali būti ir dėl kažkokio menkniekio nepatikusio pasirinkta svetainė.
                                          Maždaug - reikia kažkokią atsitiktinę svetainę nuhakinti praktikai. Bet gal neatsitiktinę, va miestai.net mane ten kažkas sunervino, tai ant jos ir praktikuosiuos.
                                          Tai yra nebūtinai labai nemėgstantis žmogus, bet šiap dėl smulkmenos pasirinkęs ją, o ne kokią atsitiktinę.
                                          Na ir teoriškai dar gali būti ir apskritai atsitiktinė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X