Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne. Pats turi eit per forumo skiltis ir temas ir ieškot.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Ne. Pats turi eit per forumo skiltis ir temas ir ieškot.
      Tai smagus užsiėmimas! Kol radau temą "Lyduvėnai", oi kiek nukeliavau. Tiesa, paieška man parodė, kad paieškai tesugaišo 0,0056 s. Bet nieko nesurado... Deja...
      Keliauju per Lietuvą

      Comment


        /\ Deja, po naujos platformos atsiradimo paieška forume tapo beviltiška.
        Geriausia ieškoti norimo objekto gūglėje, pridedant "miestai.net" arba "site:miestai.net"

        Comment


          Parašė Igor.Ivanov.LT
          Ar yra kokia nors nuotraukų galerija ar nuotraukų filtravimas?
          Norėčiau pažiūrėti Vilniaus ir Kauno panoramos vaizdų, bet kad nereikėtų savaitę ieškoti į forumą užkeltų gerų nuotraukų.
          Pagal Romo patarimą: https://www.google.com/search?q=site...ih=750#imgrc=_
          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

          Comment



            ¯\_(ツ)_/¯

            citata šiame poste buvo: https://www.miestai.net/forumas/foru...43#post1679743

            Comment


              Neteko susidurti, kad matosi, jei kas nors pacituoja...

              Comment


                Dėl citavimo visuomet gaunu pranešimus. Tačiau normalus pranešimas atrodo taip:
                Romas quoted you in a post: Automobilių degalų kainos Lietuvoje ir Europoje, paspaudus nuorodą visuomet meta į tą pranešimą, o dabar jokios info koks postas cituotas. Teko ieškoti per profilį pagal laiką.

                Comment


                  Kažkokia mistika. Toks strigimas jau ne pirmą kartą

                  Briedžio pranešimas apie dviračių takus Klaipėdoje pasirodė beveik prieš valandą (20:47), bet Infrastruktūros forumo bei Kelių ir autotransporto skities naujausių temų pranešime jis nėra rodomas, ten yra nurodytas mano rašytas senesnis 20:05 pranešimas temoje "Dviračių takai Europoje".

                  Comment


                    Matyt atsinaujina tik kas kažkiek laiko.

                    Comment


                      Na, pakliuvau šiandien į miestai.net slaptažodžio keitimo "lovuškę" ( gaudyklę lietuviškai ). Net prisisapnuoti negalėjo, kad pakeisti slaptažodį prilygsta įsilaužimui į Pentagono duomenų saugyklą. Manyčiau, jei taip reikia keisti tą slaptažodį, galima būtų tą padaryti paprasčiau. O dabar savo vardu ( Missoni ) nebegaliu prisijungti, tik iš keliolikto karto leido pasirinkti slaptažodį, bet reikėjo kurtis naują vardą ir naujai užsiregistruoti. Vien žo, labai pageidaučiau susigrąžinti savo vardą, bet jau nežinau kaip tą padaryti. Kas padės man???

                      Comment


                        Man buvo panaši situaciją, kai negalėjau pasikeisti. Pasirodo reikėjo pirma "išsiloginti", nes aš jungdavausi su įsiminyu slaptažodžiu naršyklėje ir tada bandyti keisti slaptažodį per atsiustą nuorodą. Kažkas panašaus buvo.
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Sveiki, per didelius vargus prisijungiau prie miestai.net forumo, nes baigėsi slaptažodžio galiojimas. Įvedus atnaujintą vis vieną meta, kad slaptažodis "180 days old" ir "expired".
                          Paprašius priminti e-mailu, atsiunčia nuorodą kuri vėl procesą pradeda iš naujo ir taip iki begalybės. Tas pats iš kelių kompų su skirtingomis naršyklėmis.
                          Vėl padėjo mobiliakas, kuris kažkodėl leido atnaujinti slaptažodį.

                          Gal įmanomą šią nesąmonę pataisyti? Nes kas 180 dienų yra tikimybė, kad forumas praranda narius, kurie fiziškai negali atnaujinti password'o.
                          Ar moderatoriai kontroliuoja šią situaciją?

                          Comment


                            Nuo moderatorių tas nepriklauso.

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Nuo moderatorių tas nepriklauso.
                              Keista, nes kituose ant vBulletin platformos pastatytuose forumuose tokių nesklandumų neįvyksta.

                              Comment


                                Sakote moderatoriai konfigūruoja kitų forumų nustatymus? Pagal mane tai daro forumo adminai.

                                Comment


                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Sveiki, per didelius vargus prisijungiau prie miestai.net forumo, nes baigėsi slaptažodžio galiojimas. Įvedus atnaujintą vis vieną meta, kad slaptažodis "180 days old" ir "expired".
                                  Paprašius priminti e-mailu, atsiunčia nuorodą kuri vėl procesą pradeda iš naujo ir taip iki begalybės. Tas pats iš kelių kompų su skirtingomis naršyklėmis.
                                  Mane šiandien paprašė (prisijungus su senu slaptažodžiu) pakeisti slaptažodį - pakiečiau be probemų (buvau stacionariam firefoxe).

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    Mane šiandien paprašė (prisijungus su senu slaptažodžiu) pakeisti slaptažodį - pakiečiau be probemų (buvau stacionariam firefoxe).
                                    Tau turėtų būti sudėtinga įvesti neteisingą slaptažodį.

                                    Comment


                                      Sakykite, kodėl, kai noriu sekti temą "Kaunas", man rašo "Atsiprašome, jūs neturite prieigos šiam puslapiui ( no-permission )", bet visas "Kauno" temas galiu sekti atskirai ?

                                      Comment


                                        Erm smetoninio kauno temoje imeciau urla su webu kuri dariau apie kauno modernistinius pastatus,(pluginas pasirodo su "mandavoske" buvo, jau pafixinta), kaip suprantu ta tema man nebematoma?
                                        *censored*

                                        Comment


                                          Turėtų būti matoma.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X