Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PDF brėžiniai į JPG greitesnei peržiūrai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    PDF brėžiniai į JPG greitesnei peržiūrai

    Nežinau kaip jums, bet man dažnai labai stabdo vaizdas naršant po sunkius savivaldybės bei kitų projektų brėžinius - ten labai daug smulkių detalių. Stabdo net su gtx-1070ti, tad spėčiau net brangesnės vaizdo kortos pirkimas nepadėtų.

    Radau sprendimą: atsiųstą PDF failą įkeliam į https://smallpdf.com/pdf-to-jpg, pasirenkam kad konvertuotų puslapius, atsisiunčiam zip'ą su jpeg'ais. Jpegai geros kokybės ir didelės rezoliucijos. Taip pavyko per kelias minutes nemokamai sukonvertuoti visą 88 puslapių Neries krantinių projektą, kurio kompas nepaveždavo net scrollinti.

    #2
    Turbūt nuo procesoriaus labiau priklauso, man su paprasta 1070 nesunkiai pavyksta naršyt tuos brėžinius.

    Comment


      #3
      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Turbūt nuo procesoriaus labiau priklauso, man su paprasta 1070 nesunkiai pavyksta naršyt tuos brėžinius.
      6 branduoliu i7. Ant dveju skirtingu kompu bandziau ir nekazka.. Ant darbinio su senesne 900 serijos gtx visai sunkiai.
      Galbut aisku priklauso nuo programos su kuria ziuriu.

      Comment


        #4
        Įdomiai Pas mane 6700K 4 branduolių, nesakau, kad nelagina, bet gana nesunkiai peržiūriu kone visus brėžinius, kuriuos užmatau. Diskas SSD NvME - gal tai duoda? Acrobat DC readeris.

        Comment


          #5
          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Įdomiai Pas mane 6700K 4 branduolių, nesakau, kad nelagina, bet gana nesunkiai peržiūriu kone visus brėžinius, kuriuos užmatau. Diskas SSD NvME - gal tai duoda? Acrobat DC readeris.
          Aciu, Acrobat instalinimas issprende problema

          ssd nvme pas mane irgi. Nesivarginau statyt DC readeri, ziurejau su Chrome ir Edge ir dar su kazkuom. Itariu jie nepalaiko vaizdo acceleration, o acrobat dc palaiko. Kazkaip patingejau instaliuot papildomu nesamoniu pdf perziurai, visada uzteko browserio galimybiu.

          Comment


            #6
            Su Chrome ir man lagina.

            Comment


              #7
              Jei PDF'as bus su klaidomis, tai įtariu „pakabins“ bet kokį kompą.
              http://www.efoto.lt/user/26402/nuotraukos/geriausios

              Comment

              Working...
              X