Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Gal ne bausmė, bet indikatorius Čia su sąlyga, kad duodant įvertį rašomas jo aiškus pagrindimas.
    Tą ir turėjau omenyje, dėl ir pavadinau butaforiniu, nes iš esmės nubaudžiama, bet galima sakyti be bausmės Bausmės arba "pagyrimų" išraiška tampa įverčiai.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Kažkodėl pas mane nerodo įverčių (tie, kur skaičiais) nors savo anketoje esu matęs gautų......

      Comment


        kol nebus 50 pranesimu - nerodys.
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          teks dabar prifloodint

          Comment


            Pranešimai: 3.624 <= matau, ekspertas esi, kas del floodo.
            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              O tu, matau, padlaiziavimo ekspertas, kalbant apie iverti
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Tokie komentarai kaip "kodėl nerodo ir pnš.", manau, parodo kokie žmonėms svarbūs įverčiai. Man asmeniškai įvertinimas už darbą/ veiklą svarbus realiame gyvenime,o čia virtuali erdvė ir nemanau, kad verta taip rūpintis įverčiais

                Comment


                  Parašė toshys Rodyti pranešimą
                  Tokie komentarai kaip "kodėl nerodo ir pnš.", manau, parodo kokie žmonėms svarbūs įverčiai. Man asmeniškai įvertinimas už darbą/ veiklą svarbus realiame gyvenime,o čia virtuali erdvė ir nemanau, kad verta taip rūpintis įverčiais
                  Kurie yra pernelyg įnikę į virtualų pasaulį, virtualius įvertinimus vertina netgi labiau, negu realiuosius. Kad ir one.lt paaugliai pratinami prie kažkokių ten dovanėlių, pamirksėjimų ar ko ten... Tie paaugliai neriasi iš kailio, kad jų nuotraukos būtų pirmoje vietoje, kad jie būtų pastebėti... Ir visas tas virtualių įvertinimų sureikšminimas yra žmogaus nepilnavertiškumo komplekso įrodymas ir įrodymas to, kad tas žmogus realiame gyvenime nieko gero nepasiekia arba tiesiog jaučiasi neįvertintas, todėl džiaugiasi gavęs kažkokį virtualų pliusiuką Kita vertus, jei žmogus nesugeba savęs realizuoti realiame gyvenime - tegul bando laimę virtualiame Tik tiek, kad per didelis įnikimas į virtualią aplinką gadina žmogaus psichiką, kenkia nervų sistemai, keičia mąstymą, siaurina suvokimo lygmenį, akiratį, keičia pasaulėžiūrą ir tai keičiasi labai progresyviai ir svarbiausia - nepastebimai tam pačiam žmogui... Kita vertus, jei žmogus sugeba išvengti šių blogybių ir virtualia aplinka naudojasi saikingai ir naudingai, o papildomas įvertinimas jam suteikia džiaugsmo ir šypseną veide - tebūnie. Viskas yra gerai, kai ne per daug
                  Paskutinis taisė Ametistas; 2009.10.28, 11:36.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    /\ Tai negi nėra funkcijos išjungti savo įverčius? Pagaliau kodėl jie taip sureikšminami? Kuo nuotraukų vertinimas forume yra mažiau reikšmingas? Ir pagaliau kodėl mes turime skaičiuoti svetimus įverčius? Niekam nerūpi kiek Petras turi plaukų, kiek Antanas pinigų, arba Juozas blusų, bet va įverčius dauguma pastebi ir kažkodėl akcentuoja. Nenori kad tavo įverčius kiti matytų — paprašyk, kad valdytojai juos išjungtų arba anuliuotų, pagaliau nė vienas iš mūsų neprivalome šiame forume būti. Atėjome savo noru, (ne)gavome tai ko nusipelnėme (daugiau ar mažiau). Juk yra kitų forumų, kur nėra jokių įverčių. Pagaliau įvertis — ne pinigas; kas pasikeis, jeigu jų bus dešimčia daugiau ar dešimčia mažiau?
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Nesuku galvos dėl tų įverčių, aišku malonu kai kokią nors tavo žinutę teigiamai įvertina, kartais net ne vienas žmogus - pajunti kad turi bendraminčių, kad tavo pasisakymai kažkam įdomūs ir pakankamai protingi, kad būtų verti įvertinimo. Bet rinkti įverčius dėl skaičiaus - nesąmonė.

                      Kas dėl one.lt, renku ir aš tuos top ženkliukus ant nuotraukų, bet darau tai tiesiog savo malonumui - neturiu tikslo turėti tų ženkliukų daugiau už kažką. Kiek surenku tiek gerai. Šiaip gerai pažįstu nemažai tų top fanų, esu buvęs meetuose, ir manau nustebtumėte sužinoję, kad tarp tų top ženkliukų rinkėjų paauglių beveik nėra, o aš ten vos ne jauniausias, kiti yra žmonės po 40 - 50 metų... Sėdi darbe ir vertina. Tai tiesiog žmonių azartiškas pomėgis, kaip žvejyba ar futbolo spoksojimas. Aišku, čia jau offtopic, bet tiesiog norėjau kad nesusidarytumėte klaidingos nuomonės apie kai kurių portalų pastovius lankytojus. Paaugliai yra paaugliai, bet jie tik lašas jūroje.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        /\ Tai negi nėra funkcijos išjungti savo įverčius? Pagaliau kodėl jie taip sureikšminami? Kuo nuotraukų vertinimas forume yra mažiau reikšmingas? Ir pagaliau kodėl mes turime skaičiuoti svetimus įverčius? Niekam nerūpi kiek Petras turi plaukų, kiek Antanas pinigų, arba Juozas blusų, bet va įverčius dauguma pastebi ir kažkodėl akcentuoja. Nenori kad tavo įverčius kiti matytų — paprašyk, kad valdytojai juos išjungtų arba anuliuotų, pagaliau nė vienas iš mūsų neprivalome šiame forume būti. Atėjome savo noru, (ne)gavome tai ko nusipelnėme (daugiau ar mažiau). Juk yra kitų forumų, kur nėra jokių įverčių. Pagaliau įvertis — ne pinigas; kas pasikeis, jeigu jų bus dešimčia daugiau ar dešimčia mažiau?
                        Sureikšmina tas, kas apie juos taip įnirtingai čia kalba. Šimtas metų man tie įverčiai - kai nėra, netgi ramiau. O dabar vis norisi kam nors duoti, kai yra už ką. Bet man tai netrukdo - šioks toks įvertinimas nėra pro šalį manau - proga nusišypsot tam tikrose situacijose
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Sureikšmina tas, kas apie juos taip įnirtingai čia kalba. Šimtas metų man tie įverčiai - kai nėra, netgi ramiau. O dabar vis norisi kam nors duoti, kai yra už ką. Bet man tai netrukdo - šioks toks įvertinimas nėra pro šalį manau - proga nusišypsot tam tikrose situacijose
                          Kaip ir pritariu, tik papildysiu: sureikšmina tas, kas jų neturi
                          Nejaučiu jokios nuoskaudos, kad naujokas turi kad ir 1000 įverčių arba penkti metai forumietis dar neperžengė 100 barjero. Net neabejoju, kad "pavaręs" ant pačio forumo ar ant gausios socialinės grupės greitai prisirinkčiau raudonų įverčių ir bendras skaičius nukristų daugiau nei perpus
                          P.S.: Prognozuoju, kad ir už šį pranešimą manęs laukia "dovanėlė"
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Pasidžiaukime kompleksuotu nariu amiko, skiriančiu atgal neigiamus įverčius su komentaru "mėgsti pažaist?"
                            kaip?

                            Comment


                              Neseniai keli forumo naujokai skyrė man tamsiai žalius įverčius. Įdomu, ar tai blogi ar geri įverčiai?
                              Vienas narių, sykrusių įvertį, yra būsimasis, kurio nuotraukas aš papildžiau aprašymu temoje "Švedijos geležinkeliai".

                              Comment


                                Ką reiškia pilki įverčiai?
                                Spune-mi dacă-i între noi iubire

                                Comment




                                  Ko gero, turi omenyje tuos pačius "tamsiai žalius".

                                  Comment


                                    Pilki įverčiai reiškia, kad jį jums davė naujokas, kuris dar pats neturi daug taškų.

                                    Comment


                                      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą


                                      Ko gero, turi omenyje tuos pačius "tamsiai žalius".
                                      Šiaip tai nėra jokių tamsiai žalių įverčių. Yra tik žali. O žalios spalvos atspalvis nieko nereiškia - stilius tik kitas dėl įvairovės
                                      Parašė alm Rodyti pranešimą
                                      Pasidžiaukime kompleksuotu nariu amiko, skiriančiu atgal neigiamus įverčius su komentaru "mėgsti pažaist?"
                                      Pasidžiaukime nekompleksuotu nariu "alm", kuris mėgsta skelbti, kokius įverčius gauna
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Šiaip tai nėra jokių tamsiai žalių įverčių. Yra tik žali. O žalios spalvos atspalvis nieko nereiškia - stilius tik kitas dėl įvairovės Pasidžiaukime nekompleksuotu nariu "alm", kuris mėgsta skelbti, kokius įverčius gauna
                                        isdykeliai jus
                                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                        Comment


                                          gal sakau reiktų kažką galvoti su ta įverčių taškų sistema, nes žiūriu čia jau tūkstantiniai jie virsta labai greitai atsimenu prieš keletą metų buvo smarkiai nurėžti tie įverčiai ir taškai, gal ir dabar kažko panašaus reiktų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X