Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017.06)

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Terpė iki šiol veikė Interne Exploreryje,
    Chrome ji neveikė
    Chrome ji neveikė dėl saugumo, o naudotis IE tai reikia savęs negerbt.
    Flash'as mirė galų gale, tad reikia ir naujo uploaderio Terpei. O kol kas galima naudotis patikimais užsienio servisais, kaip Imgur.com

    Comment


      Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
      O kol kas galima naudotis patikimais užsienio servisais, kaip Imgur.com
      Imgur nepatogus, nes pakeičiami failų pavadinimai, nevykęs albumavimas. Ne funkcionali priemonė, jei reikia įkelti kelias nuotraukas.
      Forumo albume kopijuojant gaminami dubliai, kurių negalima trinti.
      Kokiu nors radikal.ru kažkaip nesinori naudotis, nors ten talpinamos kolegų nuotraukos normaliai rodomos.

      Ar yra kitų praktiškų nuotraukų talpinimo alternatyvų?
      ​​​

      Comment


        Parašė Romas Rodyti pranešimą
        Foto 2021.01
        4 dalis
        Br-Krivicko g. - Mokslininkų g. - Geležinio Vilko g.

        Asfaltuota Mykolo Lietuvio gatvės dalis
        Is foto.terpe man nekrauna nieko: Failed to load resource: net:: ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

        Comment


          Kokia naršyklė? Man krauna, sertifikatas galioja.
          Forumo savininkai sakė, kad terpės netvarkys, ji nebebus naudojama nuotraukų talpinimui, tik jau patalpintų nuotraukų peržiūrai.

          Comment


            Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
            Is foto.terpe man nekrauna nieko: Failed to load resource: net:: ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            Foto 2021.01
            4 dalis
            Br-Krivicko g. - Mokslininkų g. - Geležinio Vilko g.
            Asfaltuota Mykolo Lietuvio gatvės dalis
            Nuotraukos rodomos ir kompiuteryje, ir telefone.

            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Forumo savininkai sakė, kad terpės netvarkys, ji nebebus naudojama nuotraukų talpinimui, tik jau patalpintų nuotraukų peržiūrai.
            Gaila, kad terpės nebus galima naudoti nuotruakų įkėlimui. Buvo paprasatas, bet patikimas įrankis..

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Kokia naršyklė? Man krauna, sertifikatas galioja.
              Forumo savininkai sakė, kad terpės netvarkys, ji nebebus naudojama nuotraukų talpinimui, tik jau patalpintų nuotraukų peržiūrai.
              Puslapiuose kur serfitikatas tinkamas sito uzraso nera, rodo kazkokia papildoma info.

              Click image for larger version

Name:	Annotation 2021-01-25 130322.png
Views:	256
Size:	52,7 kB
ID:	1857435

              Comment


                Gal Windows update nepadaryta, ir nėra Lets Encrypt CA sertifikatų. Su Firefox ir Chrome turėtų veikti. Ai matau čia Chrome - ar naujausia versija?

                Comment


                  Aš naudojau linką, galvojau kad linkas matysis kai nuotrauką norės kas atsidaryti. Bet pasirinkimuose nepamačiau kad yra default, o ne URL.
                  Click image for larger version

Name:	url.jpg
Views:	281
Size:	153,1 kB
ID:	1857825

                  Comment


                    Ar išaiškėjo, kaip sukompiuterastint, kad administratoriams perkeliant pranešimus (dubliuojant į kitą temą) patalpintų nuotraukų tame pačiame dubiliuotame pranešime neatkartotų, kaip „attached files”?
                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                    Comment


                      Ne.

                      Comment


                        Nerodomos per Terpę įkeltos nuotraukos

                        Comment


                          Terpėje talpintos nuotraukos vėl rodomos.
                          Būtų gauila, jei dingtų trijų metų nuotraukos.

                          Comment


                            Parašė Tadas Rodyti pranešimą

                            Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                            Click image for larger version Name:	813B3C3D-0AF2-46A5-9DD1-4094137911F9.jpeg Views:	0 Size:	681,3 kB ID:	1876338
                            Būtų didelis prašymas talpinant tokias dideles nuotraukas, kurios netelpa į jokį monitorių (telefone jos automatiškai sumažinamos)
                            - arba sumažinkite nuotraukas
                            - arba fotografuokite horizontaliai - čia gi ne portretai.

                            Ačiū už supratimą

                            Comment


                              Parašė Romas Rodyti pranešimą




                              Būtų didelis prašymas talpinant tokias dideles nuotraukas, kurios netelpa į jokį monitorių (telefone jos automatiškai sumažinamos)
                              - arba sumažinkite nuotraukas
                              - arba fotografuokite horizontaliai - čia gi ne portretai.

                              Ačiū už supratimą
                              Gal per mažas ekranas kaip 2021 metais? Pas mane 27" 1440p, kas yra šių laikų minimalus standartas, o ne koks premium ekranas, viskas puikiai telpa

                              Comment


                                Parašė Romas Rodyti pranešimą




                                Būtų didelis prašymas talpinant tokias dideles nuotraukas, kurios netelpa į jokį monitorių (telefone jos automatiškai sumažinamos)
                                - arba sumažinkite nuotraukas
                                - arba fotografuokite horizontaliai - čia gi ne portretai.

                                Ačiū už supratimą
                                Tai pakoreguokit forumo dizainą. Uždėkit max-height: 70vh ir viskas išsispręs.

                                Comment


                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                  Gal per mažas ekranas kaip 2021 metais? Pas mane 27" 1440p, kas yra šių laikų minimalus standartas, o ne koks premium ekranas, viskas puikiai telpa
                                  Mano 27'', raiška 3840x2160, Zygio nuotrauka telpa, bet Tado šiek tiek ne. Aš irgi palaikyčiau, kad geriau tokias aukštas nuotraukas arba sumažinti, arba fotografuoti horizontaliai. Yra dar labai daug įrenginių su 1920x1080, 1680x1050 rezoliucijom. Šiek tiek statistikos pagal rezoliucijas - https://www.w3schools.com/browsers/browsers_display.asp .

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Mano 27'', raiška 3840x2160, Zygio nuotrauka telpa, bet Tado šiek tiek ne. Aš irgi palaikyčiau, kad geriau tokias aukštas nuotraukas arba sumažinti, arba fotografuoti horizontaliai. Yra dar labai daug įrenginių su 1920x1080, 1680x1050 rezoliucijom. Šiek tiek statistikos pagal rezoliucijas - https://www.w3schools.com/browsers/browsers_display.asp .
                                    Nepagalvojau apie laptopus išties

                                    Comment


                                      Dabartinis dizainas, 1920x1080 rez.:


                                      Uždėjus per css max-height: 70vh;, ta pati rez.:


                                      Jei pakoreguotumėt dizainą, išsispręstų visa bėda.
                                      Nesutvarkius, paliekama galimybė tokiems bajeriams:
                                      Paskutinis taisė Ignalina; 2021.04.11, 15:33.

                                      Comment


                                        Ok. Man nerodo kai kurių narių prisegamų nuotraukų. Tiesiog tuščia toje vietoje. Bandyta ant dviejų kompiuterių. Ar man vienam?

                                        P.S. Ne su visais nariais. Kol kas mačiau problemas tik su tttt ir Al1.

                                        Click image for larger version  Name:	Screenshot 2021-08-11 151546.jpg Views:	0 Size:	35,7 kB ID:	1904593

                                        https://www.miestai.net/forumas/foru...90#post1904590
                                        Paskutinis taisė Creatium; 2021.08.11, 18:52.

                                        Comment


                                          Man šio pavyzdinio posto nuotraukas rodo tai panašu kad problema ne forumo pusėje. (naudoju firefox naršyklę).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X