Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

tinkle.miestai.net laikrodis atsilieka 2 val. nuo realaus Lietuvos laiko...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tinkle.miestai.net laikrodis atsilieka 2 val. nuo realaus Lietuvos laiko...

    Jau keleta savaiciu sito forumo laikrodis rodo 2 val. maziau, nei yra is tikruju. Cia tik ziopla klaida ar kazkokios technines kliutys neleidzia sito defekto pataisyt? O gal tinkle.miestai.net yra atskira valstybe, kur yra ivesta kita laiko juosta?
    Jeigu galit, tai patasykit sita nesamone, o jeigu ne, tai tad bent paaiskinkite man priezastis kodel. Aciu uz demesi...

    #2
    Dabar jau pats pasitaisiau laika pas save, per dalyvio pulta, bet cia vistiek kazkokia nesamone, nes anksciau buvo nustatytas normalus laikas, o dabar kokias 2 savaites rode nesamones.

    Comment


      #3
      Tai matyt buvai blogą laiko juostą nusistatęs ar vasaros / žiemos laiko neaktyvavęs (dabar žiūriu, kad pas tave jau viskas gerai nustatyta). Forumas, deja, čia nieko dėtas
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        @Mantaz
        As irgi galvociau, kad forumas cia niekuo detas, bet as iki to laikotarpio turejau gera laika, pas mane viska teisingai rode. Po to pries kokias 2-3 savaites pasidare 2 valandu skirtumas nuo tikro Lietuvos laiko. O as galiu prisiekt, kad laiko juostu nekeiciau, bet laikas tikrai pasikeite, nes iki ol tikrai viskas buvo "ore"... Nu bet nesvarbu, viskas jau tvarkoj dabar, tai ir valio!

        Comment


          #5
          O tai ką padarei, kad jis atsistatė?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Parašė kaunaz
            Jau keleta savaiciu sito forumo laikrodis rodo 2 val. maziau, nei yra is tikruju. Cia tik ziopla klaida ar kazkokios technines kliutys neleidzia sito defekto pataisyt? O gal tinkle.miestai.net yra atskira valstybe, kur yra ivesta kita laiko juosta?
            Jeigu galit, tai patasykit sita nesamone, o jeigu ne, tai tad bent paaiskinkite man priezastis kodel. Aciu uz demesi...
            Chmmm pradekime nuo to, kad forumo laikas, pagal GMT +2 atsilieka ne dvi valandas, o tik valanda.
            Bet tai ne nuo forumo priklauso, o nuo serverio kuriame patalpintas laikas. Tad kaip pertaisys serve laika, tai automatiskai ir cia bus gerai, beto si problema ne tik miestai.sutartis.net servo problema, bet dauguma forumu turi sia problema.

            O jei labai maiso tau, tiesiog kol sutvarkys pasidaryk pas save GMT +3 val ir turesi, laika kuris atitiks su musu LT laiku.

            Butu tiek is visos sios problemos


            Comment


              #7
              Užtenka įsivest vasaros laiką ir viskas bus tvarkoje
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                arba taip




                Comment

                Working...
                X