Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mygtukų konkursas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    / nerodys, jei pas tave Photoshop CS (tiesa, jei Central Europe skirta versija - rodys). Tačiau visos versijos puikiai veikia su copy+paste (kad ir iš notepad'o) O kad būtų galima tai sutvarkyti registre, nesu girdėjęs...

    Comment


      #22
      Parašė Vaidas
      / nerodys, jei pas tave Photoshop CS (tiesa, jei Central Europe skirta versija - rodys). Tačiau visos versijos puikiai veikia su copy+paste (kad ir iš notepad'o) O kad būtų galima tai sutvarkyti registre, nesu girdėjęs...
      Pas mane senas (versija 5.5), jame neveikia ir copy-paste. Tačiau žinau, kad galima nustatyti per registra, kad veiktu LT raides.

      Comment


        #23
        visiskai ne i tema, bet norejau paklausti, kaip butu galima issisaugoti pas save i kompiuteri ir apdirbineti paveiksleli, jei websites uzsidejes apsaugos sistema, jei paspaudi desini peles mygtuka? (issoka lentele, jog tai ju nuosavybe)


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #24
          Parašė alonso
          visiskai ne i tema, bet norejau paklausti, kaip butu galima issisaugoti pas save i kompiuteri ir apdirbineti paveiksleli, jei websites uzsidejes apsaugos sistema, jei paspaudi desini peles mygtuka? (issoka lentele, jog tai ju nuosavybe)
          Narsykles nustatymuose galima isjungti kokia nors javascript funkcija arba visiskai isjungti javascript.
          Pvz. jei naudoji firefox: Tools > Options > Web Features > Advanced > nuimti varnele nuo "Disable or replace context menus"

          Comment


            #25
            aciu


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #26


              Comment


                #27
                Na štai jau ir šiokį tokį vaizdą galima įžvelgt O čia yra kažkokie patamsėjimai prie raidžių, ar man čia ekranas mirga?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Yra patamsejimai, palyginimui su patamsejimu ir be:

                  Comment


                    #29
                    A, viskas aišku
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      puikus darbas <<EDD>>
                      Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                      Comment


                        #31
                        Parašė Draugelis
                        puikus darbas <<EDD>>
                        Aciu.

                        Comment

                        Working...
                        X