Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atkūriau paieškos funkciją, tad vėl galite ieškoti į sveikatą
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašau atsakymą, noriu siųsti, tačiau atsidaro kitas puslapis - "klaida, atsakymas nulinis". Grįžtu atgal, atsakymas temoje atsiradęs, bet į tai nesureaguota, t.y. naujų žinučių lentelėje viršuje jo neatsiranda, prie paskutinio atsakymo temoje nerodoma, kad aš atsakiau, mano pranešimų skaičius nepasikeičia.

      Comment


        Keista, bet man rašant naujus pranešimus su WinVista (naudoju FireFox) niekur nėra registruojama, kad parašytas naujas pranešimas :/ ???

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment



          Su IE 7 viskas tvarkoje

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Kiek rašau pranešimų tiek jie dvigubinasi, nusibodo trinti.

            Comment


              Problema žinoma, bet tie, kas turėtų ja pasirūpinti, to padaryti nesugeba Pinigų taip pat negrąžins, nors sumokėta iki kovo pabaigos. Turiu šitą sumąstęs, nors problemą tai turėtų tik sumažinti.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Keisi "hostingą"?

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Keisi "hostingą"?
                  Juk sakau, kad sumokėta ligi kovo pabaigos ir pinigai nebus grąžinti paslaugų atsisakymo atveju. Šiuo metu esantis likutis yra apie 150 Lt.
                  Reikia dar servage mėgint krutint, bet nėra taip lengva, kai apsimetinėjama, kad problemos nėra.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Aš aplamai klausiu, nebūtinai dabar.

                    Comment


                      Dėl to, tai suprantama, kad keisim
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Ar galima supaprastinti pranešimų trynimą? Kad šalia citavimo būtų ir trynimo mygtukas, gal nestrigtų taip?
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Galima pamėgint
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė Edd Rodyti pranešimą
                            Kiek rašau pranešimų tiek jie dvigubinasi, nusibodo trinti.
                            Man irgi

                            Comment


                              Parašius postą, rašo kad žinutė siunčiasi ir taip pakibti gali visą dieną. Tačiau jei iš naujo įeinu į temą, žinutė būna atsiradusi. Bet pranešimų skaičius prie avataro nepasikeitęs

                              Comment


                                /\
                                dažnas atvėjis man

                                Comment


                                  Ir man. Bet gerai, kad nors ideda.
                                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                  Comment


                                    $@)%)@#_ Sutvarkykite forumą !!!

                                    http://www.youtube.com/watch?v=m_GBOHYNe0Y

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      su laiku sutvarkysim, yra veiksmų planas ir manom, kad šie nesklandumai turėtų dingti. Kantrybės ir rimties visiems
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Forumą planuojame artimiausiu metu perkelti į kitą talpyklą. Kol tai nebus padaryta, išjungiu paiešką ir pranešimų skaičiaus per parą rodymą, kad duomenų bazė būtų mažiau apkrauta. Reikia tikėtis, kad tai sumažins lūžimų skaičių.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Galime pasidžiaugt, kad per pastarąsias 35 minutes įvyko vos vienas lūžimas Forumo sparta irgi pastebimai padidėjo
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X