Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas forume (archyvas iki 2017.05)

Collapse
This topic is closed.
X
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Su tam tikrais įrenginiais/naršyklėmis neveikia įkelti mygtukas foto.terpe.lt nuo pat pradžių jau taip, todėl gali būti, kad yra kam nepavyksta įkelti. Pabandykit kitą naršyklę :-).
    Įdomu, kiek laiko laikomos nuotraukos serveryje, kurį naudota foto.terpe? Kažkada seniau į forumą įkeltos nuotraukos dings?
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Įdomu, kiek laiko laikomos nuotraukos serveryje, kurį naudota foto.terpe? Kažkada seniau į forumą įkeltos nuotraukos dings?
      Matyt tiek kiek visas forumas gyvuos, tiek ir nuotraukos bus laikomos. Kiek žinau jokie ribojimai ir saugojimo laiko limitai nėra taikomi.

      Comment


        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
        Matyt tiek kiek visas forumas gyvuos, tiek ir nuotraukos bus laikomos. Kiek žinau jokie ribojimai ir saugojimo laiko limitai nėra taikomi.
        O gal žinote kodėl dingo nuotraukos iš imageshack talpyklos, ar dar jas pradės rodyti?, esu prisiregistravęs, neturiu laiko ir noro perkelti nuotraukas kurių yra per 100.

        Comment


          /\
          Nežinau kodėl minėtos talpyklos nuotraukų neberodo.

          Comment


            Jau vėl pradėjo rodyti visas nuotraukas sukeltas per imageshack.com tik įdomu kiek jos laiko vėl rodys. Jau kai kuriose temose buvau pradėjęs tvarkyti nuotraukas.

            Comment


              /\ Labai gerai, kad vėl matosi nuotraukos
              Bet planą B visada verta turėti, jei Imageshack pradės strigti.

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                /\ Labai gerai, kad vėl matosi nuotraukos
                Bet planą B visada verta turėti, jei Imageshack pradės strigti.
                Peržiūrėjau temas, tai vis tiek kai kurių dar nerodo. Daugelį nuotraukų turiu išsisaugojęs kompe jeigu ką.

                Comment


                  Ar fototerpė sugedo, kad nebeliko mano įkeltų nuotraukų?

                  Comment


                    Aha, nebėra nuotraukų, įkeltų į foto.terpe.lt

                    Comment


                      Sveiki, gal žinot,kas vėl atsitiko foto.terpe.lt? Neberodo tirk mano , tiek daugumos kitų nuotraukų, sukeltų ten, o ir pačios svetainės neatidaro

                      Comment


                        Terpė stringa.
                        Ryte veikė normaliai, dabar neatsidaro.
                        Kai kas mato ten patalpintas nuotraukas, o kai kas - nemato.

                        Comment


                          Jei Terpė taip dažnai stringa, tai kodėl jūs vistiek prie jos taip prisirišę? Juk yra ir kitų gerų talpyklų - forumo talpykla, photobucket, ir t.t.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Jei Terpė taip dažnai stringa, tai kodėl jūs vistiek prie jos taip prisirišę? Juk yra ir kitų gerų talpyklų - forumo talpykla, photobucket, ir t.t.
                            Šiuo metu mano pagrindinė talpykla yra Photobucket. Ten galima vienu metu patogiai įkelti daug nuotraukų, pasidaryti katalogus ir kitaip tvarkyti nuotraukas.
                            Photobucket turi trūkumą, kad ten greit sunadojamas srautas ir kelias mėnesio dienas gali būti nerodomos nuotraukos.
                            Be to, kiekvienas talpyklos "patobulinimas" vis tolyn nukiša reikalingus įrankius ir reikai gaišti laiką keičiant reikalingus nustatymus.


                            Terpėje neribojamas duomenų srautas ir nuotraukos dydis. Laikas taupmas, nes neprašoma prisjungti, atsiminti slaptažodžius, etc.

                            Tačiau įkeliant keletą nuotraukų jos belenkaip susimaišo. Nepatogu atrinkti jų eiliškumą - nėra nuotraukos miniatiūros ir per mažas pavadinimo langas.
                            Vienu žodžiu, Terpė labai patogi, kai reikia įkelti nedaug nuotraukų.

                            Comment


                              Kaip greitai sumažinti iš išorinio šaltinio (kitos interneto svetainės) talpinamos nuotraukos pikselių skaičių? Tarkim iki 600 taškų horizontaliai.
                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                wget http://.../foto.jpg
                                mogrify -scale 800x600 foto.jpg

                                Comment


                                  O kaip greičiausiai įkelti iš telefono foto į forumą? Tarkime važiuoju, pamatau kažką statant ir noriu įkelti, bet stacionarų kompą gal tik poryt pasiimsiu. Man jau ne kartą taip buvę, kad dingdavo noras įkelti foto, po kelių dienų.
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Aš tai išbandęs taip. Turiu talpinimą http://imageshack.com. Parsisiunčiau programėlę SkyPath į Androidą. Netgi automatiškai sumažino įdėjus tiesioginę nuorodą į forumą. SkyPath programėlė yra būtent tų imageshack.com.
                                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                    Comment


                                      Man atrodo geriausia dėti į pačio forumo serverį. Kituose šaltiniuose dingsta jos po ilgesnio laiko, o čia pvz daug istorinių duomenų, statybų eigos ir pan. Tai tos nuotraukos būtų serveryje ir dingtų nebent pats forumas dingtų. Aišku nežinau, kiek vietos serveris turi ir ar neužgrūstume greit jo nuotraukomis.

                                      Comment


                                        /\
                                        Kiek man žinoma forumo užimama vieta serveryje nėra ribojama, todėl nereikėtų labai pergyventi dėl per didelio forumo apkrovimo .

                                        Comment


                                          Tai manau reiktų tiesiog nenaudoti išorinių talpyklų, o dėti į forumo serverį. Tai garantuos, kad jos nedings arba ten pvz nebus viršytas peržiūrų skaičius ir nuotrauka nebebus rodoma, kaip imageshack pvz

                                          Comment

                                          Working...
                                          X