Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Kaip dabar?

Comment

Kodėl negalima nuotraukos linko įdėti tarp ikonų ([img]), kad visi galėtų matyti nuotrauką? Iškarto linkas tampa nuoroda, o kai panaikini [url] - viskas išnyksta.

Comment

Tai kad galima, va rašau -
        Tik aš rankom įrašau tagus, ne iš toolbaro.

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
          Tai kad galima, va rašau -
          Tik aš rankom įrašau tagus, ne iš toolbaro.
          Neveikia ir man, nukopijuota tekstinė nuoroda įpastinus patampa hyperlinku iškart ir nebeveikia tarp [img] tagų. Vienintelis būdas prieš įpastinant nuorodą persijungti į source formating.

Comment

Nu aš tiesiog parašau rankom [ img ], įpeistinu nuorodą į paveiksliuką ir uždarau tagą - [ / img ]. Viskas veikia, jokių persijungimų nereikia.

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
              Nu aš tiesiog parašau rankom [ img ], įpeistinu nuorodą į paveiksliuką ir uždarau tagą - [ / img ]. Viskas veikia, jokių persijungimų nereikia.
              Gal priklauso nuo naršyklės? Man su Chrome toks metodas tikrai neveikia.

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą

Gal priklauso nuo naršyklės? Man su Chrome toks metodas tikrai neveikia.
                Jo, aš beveik vien chromą naudoju.

Comment

Man veikia ir FF, ir Chrome, bet aš Windows nenaudoju.

Comment

Veikia ir Windows Chrome.

Comment

Kam neveikia, padarykit filmuką arba ekranvaizdžius (screenshotus).

Comment

Kai Chrome kopijuoji URL iš naršyklės adreso juostos (o ne tarkim paspaudus dešinį pelės mygtuką ant paveikslėlio ir pasirinkus "Copy image address"), pati naršyklė labai paslaugiai nukopijuoja tą URL kaip formatuotą tekstą, kuris įklijavus į formatavimą palaikantį laukelį ar dokumentą automatiškai atsivaizduoja kaip nuoroda. Nukopijuoto formatavimo visada galima atsikratyti iš pradžių tekstą įklijuojant į formatavimo nepalaikantį laukelį - tam tinka pvz. forumo puslapio viršuje esantis "Paieškos" laukelis - ir iš jo per naują perkopijuoti į žinutės tekstą.

Comment

Parašė bucaneer Rodyti pranešimą
                          Kai Chrome kopijuoji URL iš naršyklės adreso juostos (o ne tarkim paspaudus dešinį pelės mygtuką ant paveikslėlio ir pasirinkus "Copy image address"), pati naršyklė labai paslaugiai nukopijuoja tą URL kaip formatuotą tekstą, kuris įklijavus į formatavimą palaikantį laukelį ar dokumentą automatiškai atsivaizduoja kaip nuoroda. Nukopijuoto formatavimo visada galima atsikratyti iš pradžių tekstą įklijuojant į formatavimo nepalaikantį laukelį - tam tinka pvz. forumo puslapio viršuje esantis "Paieškos" laukelis - ir iš jo per naują perkopijuoti į žinutės tekstą.
                          Paprasčiau ctrl+shift+v arba dešiniu pelės mygtuku ir "paste as plain text"

Comment

Working...
                          X