Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

VEKS-2009. Katedros a. 2009.01.01 (Gert Hof šviesos šou)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Omenyje turiu, kad yra tikrai daugiau vietų kur panaudot pinigus. o 22 mln, geriau nei 19

    Comment


      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      Kiekvienas turi teisę dėstyti savo nuomuonę apie žmogų ir t.t. Tik aišku neneudojant jokių rasistinių ar smurtą ir neapykantą apibūdinančių terminų/žodžių. Taip kad, nematau jokių neteisėtų veiksmų.
      Nuomonę, jei turi iš ko ją susidaryti, o tu šiuo atžvilgiu neturi. Beje budulis, jau kaip ir įžeidimas
      Paskutinis taisė Aiwa; 2009.01.07, 12:27.

      Comment


        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
        Nuomonę, jei turi iš ko ją susidaryti, o tu šiuo atžvilgiu neturi
        Nu tau matau sunkiai daeina Aš bendrai susidariau, o beto ne aš vienas:

        TH1 rašo:
        seniai beteko regėt tokius snobus ir nuobodybes
        Čia iškart po tavo komentaro apie benziną. Tai pagal, tamstą, išeina, kad nereikia jokių renginių. Na, pačiam, nereikia, tai ir neik. važinėk po benzo kolonkes ir aptarinėk, kiek kur kainuoja benzas

        Tu man parodyk, kur konkretūs faktai apie tave parašyti? Nėra, todėl nevaizduok čia kažko.
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Čia reikia teismo
          gera gyventi gerai

          Comment


            Parašė Kema Rodyti pranešimą
            Čia reikia teismo
            Tai pabūk teisėju ir išdėstyk savo mintis šiuo klausimu
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Aš nieko nevaizduoju. Nebent pačiam vaizdiniai rodosi. Niekur nerašiau, kad nereikia renginių, jau esu šioje temoje rašęs, kad geriau būtų, kaip kultūros sostinei buvę surengti, kad ir kokį spektaklį naujametį, už 3 mln manau būtų išties išėjęs neblogas. O fejerverkai jokia čia kultūra. Užtekę būtų ir kaip kasmet.
              O dėl nuobodaus tipo ar tai snobo jau čia nieko negaliu pasakyti, aplinkiniai kurie mane pažįsta įvardija kaip tik priešingai, bet matyt ponaitis/panelė TH1 mane pažįsta geriau vien iš 1 komentaro..

              Comment


                aš nesuprantu ko jūs skaičiuojat ne savo pinigus? Eikit geriau dirbt, kad dar 3 limonų nepaleistumėt vėjais

                Comment


                  Kas sako, kad nedirbu? Ne svetimi pinigai

                  Comment


                    Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                    O fejerverkai jokia čia kultūra. Užtekę būtų ir kaip kasmet.
                    Nu tikrai, tik kiniečių kultūros dalis, menanti nemažai amžių. Jei nematei, tai turėjom ir spektaklį. Ir evien fejerferkus, o ir nemažai elektonikos. Kas neupranta, kaip yra valdoma viskas, tai aikšku galvoja, kad padėgė fejerfekus ir paleido čia ką domina papratsi variantai synchronizavimo ir valdymo įrenginuikai http://www.pyrodigit.com/pyrodigit%20pro%20plus.htm nepamirškim, kur kas sudetingesnės poržektorių valdymo sistemos, kur procesms naudojami programuoti taimeriai, postumio mecanizmai ir t.t. Nu jei jūs lyginsit tokią techniką su "fanariku" iš kiosko, tai atleiskit... ne tos kainų kategorijos.
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Tikiu, kad reginys gražus, to neneigiu. Kultūra kaip rašei Kiniečių, ne mūsų . Šis mūsų pokalbis niekur neprives, nes skiriasi nuomonės, nuo ko ir kilo, aš kaip sakiau, kad yra kur labiau šiuo metu reikia pinigų to ir laikausi. Nemanau, kad ir tu pakeisi nuomonę, tad geriau baigt šią diskusiją. O dar geriau, kad moderatoriai pratrintu mūsų ne į temą žinutes. Taškas

                      Comment


                        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                        kYra daug vietų kur būtų buvę galima tuos pinigus panaudoti, kad ir jūsų pačių stadiono statybai...
                        Viskas tuo ir pasakyta... Taip, kad beprasmiška jau ir besiginčyt...
                        No one really knows
                        Which way the wind blows

                        Comment


                          Taip, stadionas jūsų, mūsų yra Dariaus ir girėno, kas čia keisto?

                          Comment


                            Va taip ir būna paskui - "ką čia MANO mieste veiki?! Važiuok į SAVO kaimą! Ko tau į MŪSŲ "Akropolį" važiuot, jei SAVO turit?" ir pan.

                            Comment


                              Aiwa: Naujametinis spektaklis tikrai buvo
                              O jei jau taip mąstai, tai gal paimkim 19mln iš stadiono ir atiduokim juos VEKS'ui? Skamba kvailai?
                              Taip pat, kaip ir tavo pasiūlymas atimti 3mln iš ten, kur tų pinigų tikrai reikia.
                              Why visit Vilnius?

                              Galerija

                              Comment

                              Working...
                              X