Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar mums svarbi vasario 16-oji?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Sveikinu visus Lietuvos patriotus su nuostabia švente- Nepriklausomybės atkūrimo diena- Vasario 16-ąja.Šiemet ji yra labai ypatinga- 90 metų mūsų Lietuvos valstybei.

    Comment


      #82
      Parašė Rydik Rodyti pranešimą
      Penktoje nuotraukoje mano klasiokes užgaudei..ta kur pasilenkus turbūt labai garsiai juokėsi, taip?
      ta viena labai linksejo i ritma kai merunas dainavo
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        #83
        Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
        Šiemet ji yra labai ypatinga- 90 metų mūsų Lietuvos valstybei.
        Lietuva kaip valstybė lyg ir 1236-aisiais atsirado
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #84
          Ačiū, Dts, už nuotraukas

          Iškėliau Vasario 16 -osios nuotraukas į atskirą temą.
          Bus įdomu palyginti įvairių miestų ir įvairių metų nuotraukas.

          Talpinkime ne tik renginių, bet ir papuoštų miestų nuotraukas.
          Paskutinis taisė Romas; 2008.02.16, 19:21.

          Comment


            #85
            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
            Lietuva kaip valstybė lyg ir 1236-aisiais atsirado
            Nežinia kada ji ten atsirado.Tai tik prielaidos, kad būtent 1236 metais.O kas gi prieš tai čia buvo ?Laukiniai miškais klaidžiojo ?Tai tik apytikslė data.Aš turėjau omenyje moderniąją Lietuvą- parlamentinę, demokratinę, pagaliau lietuvišką (LDK saulėlidyje buvo kalbama beveik išimtinai lenkiškai).Juk esame demokratinė valstybė, kurią sukūrė, pamatus jai padėjo, 20 tautos atstovų- Lietuvos Taryba, vadovaujama dr. J.Basanavičiaus.

            Comment


              #86
              Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
              Nežinia kada ji ten atsirado.Tai tik prielaidos, kad būtent 1236 metais.O kas gi prieš tai čia buvo ?Laukiniai miškais klaidžiojo ?Tai tik apytikslė data.Aš turėjau omenyje moderniąją Lietuvą- parlamentinę, demokratinę, pagaliau lietuvišką (LDK saulėlidyje buvo kalbama beveik išimtinai lenkiškai).Juk esame demokratinė valstybė, kurią sukūrė, pamatus jai padėjo, 20 tautos atstovų- Lietuvos Taryba, vadovaujama dr. J.Basanavičiaus.
              Na keista, visi kiti kažkodėl šią dieną vadina Valstybės atkūrimo diena, bet turbūt verta persvarstyti
              O prieš susikuriant Valstybei, dabartinė Lietuva buvo susiskaldžiusi teritorija be didesnių stipresnės valdžios apraiškų.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #87
                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                Na keista, visi kiti kažkodėl šią dieną vadina Valstybės atkūrimo diena, bet turbūt verta persvarstyti
                O prieš susikuriant Valstybei, dabartinė Lietuva buvo susiskaldžiusi teritorija be didesnių stipresnės valdžios apraiškų.
                Vasario 16-oji ir yra Valstybės atkūrimo diena.Prieš tai turėjome didžiausią Europos valstybę- LDK (turiu omenyje Vytauto Didžiojo laikus).Tačiau tai buvo kitokia Lietuva.Dabartinė Lietuva susikūrė po Vasario 16-osios.Be to, vėliau atsirado Tilžės aktas, kuriuo Mažoji Lietuva patvirtina, norinti prisijungti prie Lietuvos.Deja, tai nėra įgyvendinta.

                Comment


                  #88
                  Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                  Vasario 16-oji ir yra Valstybės atkūrimo diena.Prieš tai turėjome didžiausią Europos valstybę- LDK (turiu omenyje Vytauto Didžiojo laikus).Tačiau tai buvo kitokia Lietuva.Dabartinė Lietuva susikūrė po Vasario 16-osios.Be to, vėliau atsirado Tilžės aktas, kuriuo Mažoji Lietuva patvirtina, norinti prisijungti prie Lietuvos.Deja, tai nėra įgyvendinta.
                  Tai dėl to aš nei kiek neabejoju, tiesiog toks pastebėjimas, kad Lietuva, kaip valstybė, yra daug senesnė, nei 90 metų.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment

                  Working...
                  X