Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Cirkas Kaune (foto)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Nuotraukos gražios , tačiau aš neapkenčiu cirko... Gyvūnų išnaudojimas , prisidažę žmonės , pigūs blizgučiai ir kvaila muzika tikrai manęs nežavi.

    Comment


      #22
      Parašė inz1K Rodyti pranešimą
      Nuotraukos gražios , tačiau aš neapkenčiu cirko... Gyvūnų išnaudojimas , prisidažę žmonės , pigūs blizgučiai ir kvaila muzika tikrai manęs nežavi.
      Mano vaikas cirko laukia kaip sventes. Kai as buvau mazas, cirkas man buvo pasakiskas reginys. Dabar arba as uzaugau , arba cirko vaidinimai labai suprastejo. Bet ko tik del vaiko nepadarysi
      Beje sis cirkas zymiai geresnis uz ta, kuris buvo prie McDonaldo.
      S_P

      Meninė fotografija
      www.sp-foto.lt

      Comment


        #23
        noreciau paklausti kokius parametrus naudojai, kad taip kokybiskai isejo tikrasis cirkas?, nes kai as fotkinau patalpoje, tai pagrinde visos nuotraukos buvo tarsi sulietos, ir nekokybiskos. i ka reiktu atkreipti demesi?

        Comment


          #24
          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
          noreciau paklausti kokius parametrus naudojai, kad taip kokybiskai isejo tikrasis cirkas?, nes kai as fotkinau patalpoje, tai pagrinde visos nuotraukos buvo tarsi sulietos, ir nekokybiskos. i ka reiktu atkreipti demesi?
          Fotkinau su aukstu ISO, blykste isjungiau, nes is tokio atstumo ji nenaudinga. Dar padeda SPOT METERING ekspozicijos nustatymas pagal fotografuojama objekta. Fonas gaunasi tamsesnis, bet pagrindinis objektas neperdeges.
          Dar reikia tvirtu ranku

          S_P
          S_P

          Meninė fotografija
          www.sp-foto.lt

          Comment


            #25
            taciau naudojant labai auksta ISO pvz. 1800 nuotraukos yra su daug ,,triuksmo", ipatingai jei dar esi priartines kelis kartus.... kaip tuomet reikia daryti, ar fotkinti tik nepritraukus?

            Comment


              #26
              Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
              taciau naudojant labai auksta ISO pvz. 1800 nuotraukos yra su daug ,,triuksmo", ipatingai jei dar esi priartines kelis kartus.... kaip tuomet reikia daryti, ar fotkinti tik nepritraukus?
              Veidrodiniu fotiku triuksmai nera tokie pastebimi kaip kompaktu. Ir dar, jeigu reikia rinktis ar daryti triuksminga nuotrauka ar nedaryti jos visai, as renkuosi pirma varianta

              Tiesa, gali nusipirkti brangu objektyva su IS ir 2.8 diafragma, tada galesi fotkinti su mazesniu ISO.

              S_P
              S_P

              Meninė fotografija
              www.sp-foto.lt

              Comment


                #27
                Sviesus tele objektyvas, butu tinkamiausia iseitis fotografuojant cirka ar kad ir sporto varzybas uzdaroje patalpoje. Bet problema tokia, kad toki objektyva nelabai kas is megeju gali ipirkti. Kainos prasideda nuo 3.000 euru. Tad siame forume apie tai daugiau plesti kaip ir nera prasmes.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #28
                  /\ Nebūtinai 3k€
                  Pvz. Sigmą 150mm (nors ir ne visai telephoto) F/2.8 galima nusipirkti už ~2000 Lt,
                  Sigma 70-200 bei Nikkor 80-200, abu F/2.8 ~4000 Lt
                  Visgi, ir šie stiklai didžiajai daugumai mėgėjų nelabai "įkandami"...

                  Comment


                    #29
                    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                    /\ Nebūtinai 3k€
                    Pvz. Sigmą 150mm (nors ir ne visai telephoto) F/2.8 galima nusipirkti už ~2000 Lt,
                    Sigma 70-200 bei Nikkor 80-200, abu F/2.8 ~4000 Lt
                    Visgi, ir šie stiklai didžiajai daugumai mėgėjų nelabai "įkandami"...
                    Kadangi dauguma neturi pasirinkimo ir nelabai megejui prieinamas objektyvas uz 3 tuks. euru, tada pasirenkamas objektyvas pagal kisene. Tokiu atveju galima sakyti, kad yra iseitis ir su 50mm 1/4 objektyvu, kurio kaina 1-1.5 tuks. litu.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #30
                      aciu uz patarimus..... grazaus savaitgalio, lekiu i namucius.....

                      Comment

                      Working...
                      X