Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rinkodara ir sveikas protas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Na Vilniaus variantas cia siek tiek netinkamas, nes tai labiau VEKS o ne Vilnius... o VEKS trunka tik 2009... bet siaip ne vienas nera tobulas. O Kauno diskusija kilo tokia, nes tai realiai ko gero pirmas padoresnis zingsnis ta linkme...
    Na o jei lyginti Kauna ir Klaipeda butent siuos vaizdelius... man Kauno priimtinesnis, Klaipedos tas atvirukas labai jau tarybiniu stilium nesa... na o logotipas man siek tiek neisbaigtas... bet sukis labai nieko

    Comment


      #42
      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
      Klaipėda
      Atvaizdas

      Šitoje nuotraukoje labiausiai dėmesį traukia kažkokia tai naftos bazė

      Comment


        #43
        Parašė taspac Rodyti pranešimą
        Daiktai nera vienodi, jie skirtingi... taciau ju sukurtas ivaizdis reklamos deka, nebutinai objektyviai atsipindi ju realia verte... ir kartais sh daikta galima pateikti kaip lygu kokybiskam daiktui... va situo tiki marketingistai ir zmones ju tikejima patvirtina rinkdamiesi daznai ta sh.. bet gerai prasukta, vietoj kokybisko bet blogai prasukto...
        Turėjau omeny daiktų objektyvias savybes.

        Įsivaizduok, prieš tave - 10 vienodų bokalų su alumi. Arba 10 megztukų be etikečių ir skiriamųjų ženklų.

        Comment


          #44
          Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
          Turėjau omeny daiktų objektyvias savybes.

          Įsivaizduok, prieš tave - 10 vienodų bokalų su alumi. Arba 10 megztukų be etikečių ir skiriamųjų ženklų.
          Isivaizduoju, na ir ka?

          Comment


            #45
            Parašė taspac Rodyti pranešimą
            Isivaizduoju, na ir ka?
            Juk atskirtum tų 10 bokalų skonius, ir turėtum savo nuomonę apie juos? Taigi ta nuomonė būtų pagrįsta objektyvia savybe (skoniu), o ne marketinginiais fokusais.

            Comment


              #46
              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
              Juk atskirtum tų 10 bokalų skonius, ir turėtum savo nuomonę apie juos? Taigi ta nuomonė būtų pagrįsta objektyvia savybe (skoniu), o ne marketinginiais fokusais.
              Beabejo, as to ir niekur neneigiau. O prie ko cia tai ir musu diskusija apie marketinga?
              Taciau vat del tu anot tave fokusu kartais ir geriam pratesni alu laikydami ji tikrai geru Arba is lygiu alu issirenkam butent fokusais apipinta
              Kalbant apie ta pati alu ir LT, imkim populiariausia EXTRA. Pas mus mazuma yra tikrai alaus megeju kurie is skonio atskirtu koks alus. Dauguma geria alu nes... tai alus
              Tai vat pastebek kaip daznai buna kavineje uzsakomas extra, ne del to, kad tas zmogus labai jaustu skirtuma (as kalbu apie mases, o ne atskirus individus), o del to kad tas extra visur. Kai jis nori isgerti alaus, jam pirma mintis kas sauna i galva yra extra. Nesakau akd extra blogas alus ar pervertinamas, taciau kitu alaus gamintoju alus, bent tam statistiniam vartotojui didelio skirtumo nesukelia ir nera kazkuom prastesnis. Bet sakoma extra nes tai gerai isukta zmogaus galvoje. O isuko kas? Butent kad reklama.
              Ir jei padaveja pasako kad extros neturi, tada uzsisakoma koks carlsbergas, utenos ar tauras ir lygiai taip pat sekmingai sedima ir geriama. Taciau pirminis pasirinkimas dazniausiai buna extra, nors didelio skirtumo geriant ir nera.

              Comment


                #47
                labai geras Wyckos miestų reklamų palyginimas. ir kaunas iškrenta:

                tai mano tapkės
                tai mano sumuštinis
                tai mano kojinės
                tai mano mašina.
                tai mano miestas. mano! ir kad būtų stipriai pabrėžiu -tai!

                kai man kažkas pareiškia: tai mano! aš suprantu, kad man geriau prie to nelįsti, ypač kai dar papildo: kad ir kur bebūčiau!. kas apskritai reiškia, kad nors aš šio sumuštinio nenoriu, bet jis yra mano ir tau jo valgyti negalima.
                Paskutinis taisė aesde; 2009.10.15, 16:46.
                Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                Comment


                  #48
                  tobulai...

                  Comment


                    #49
                    Labai pigus ir paprastas būdas reklamuoti šalį. Firma tiesiog gamina tokius kilimėlius kompiuterio pelėms (kaina — 5 doleriai):

                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment

                    Working...
                    X