Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip mes sugyvename su savo kaimynais?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip mes sugyvename su savo kaimynais?

    Turiu dabar tokią problemėlę su kaimynais. Tiksliau su kaimyno nuomininkais.
    Apsigyveno prieš mėnesį ir per tą laiką butas pavirto naktiniu klubu
    Grojama, dainuojama, rėkiama, vartojama (nežinia tik kas) visą parą be poilsio.

    Pats esu gan kantrus žmogus, bet jau pradeda užknisti. Kiti kaimynai jau rašė peticijas, siūlė nurimti, skambino šeimininkui, kvietė policiją... Bet niekas nepadeda.

    O ką jūs darote tokiais atvejais? Pabalsuokite, o jei nerandate tinkamo atsakymo, rašykite savo pasiūlymus
    51
    Pradedu pats triukšmauti
    11,76%
    6
    Kviečiu policiją
    19,61%
    10
    Paprašau geruoju nurimti
    19,61%
    10
    Užsikemšu ausis kamštukais
    7,84%
    4
    išjungiu jiems elektrą
    13,73%
    7
    Paimu beisbolo lazdą ir einu pas juos "į svečius"
    11,76%
    6
    Išeinu iš namų
    0,00%
    0
    Tai jų asmeninė laisvė, negaliu jiems trukdyti
    7,84%
    4
    Rašau laiškus seniūnijai
    1,96%
    1
    Kviečiu juos "baliavoti" į savo butą
    5,88%
    3

    The poll is expired.


    #2
    Skamba kaip kažkas, kur aš norėčiau dalyvauti! Duok man savo adresą
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #3
      manau paprastai reikia daryt, nueiti vidury dienos ne savaitgaly ir paaiškinti, kad jie kelia problemą ne tik Jums asmeniškai, bet visai laiptinei, ir kad jei nesiliaus ar nesumažins triukšmo, Jūs būsite priversti imits visų priemonių, kad juos išspirtumėte, pabaigai, gali pridurti, kad dar niekur Vilniuje daugiabutyje neatsirodo naktinis klubas, tad akivaizdu kad ir jie nepadarys.

      Comment


        #4
        Parašė blitz Rodyti pranešimą
        Skamba kaip kažkas, kur aš norėčiau dalyvauti! Duok man savo adresą
        Neduosiu, ten ir taip jau aiškiai perdaug dalyvių

        Comment


          #5
          Pas mus namie dažniausiai nesigirdi. Tiesa, vieni kaimynai kartą pasakė: "Tai pakentėt negalit?"
          Nieko nebus spėju, nebent pabrangs nuoma arba kas nors po vieną išgaudys

          Tiesa, che chem... 20 Ways To Calm Down Your Noisy Neighbours... chem che chem... google... eche chem.

          P.S. Kuo geresnė aparatūra tuo geriau, + reikia sugalvot planą B jei situacija peraugs į atvirą konfliktą.

          Comment


            #6
            Šiaip, jei normalūs žmonės tai po vidurnakčio neutralesnėj vietoj švenčia.

            Nesu piktybiška, dažnai nieko nesakau, pakenčiu. Bet jei būna neįmanoma miegoti ir dar kitą dieną į darbą, tai tenka nueiti ir pasakyti.

            Teko kartą ir elektrą atjungti, nes per triukšmą negirdėjo nei skambučio nei beldimo.

            A, tiesa, turim name viena debilą kaimyną (atsiprašau ), kuris kai išgeria jam stogas važiuoja, ir jei nueini tai išverčia nieko nematančias akis ir nieko nesiaiškina ir negirdi tik rėkia, toks jausmas , kad kiti triukšmauja. Tai jam parūpinu mielesnę kompaniją , nes pačiai aiškintis beprasmiška
            Paskutinis taisė Irma; 2009.05.08, 14:43.
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              #7
              Kai Lietuvoj gyvenau pas mane taip irgi budavo ; muzika grodavo iki 1-2 ryto (savaitgaliais dar ilgiau) rekaudavom ir gerdavom siaubingai.Kaimynai kviesdavo policijas graziai prasydavo liautis grasindavo i galva duot etc bet nieks nepadedavo.....

              Atsakyt i tavo klausima - manau kad ir ka bedarytum niekas nepades taip kad siulyciau uzsipirkt alkoholio ir prisijungt prie ju!
              Paskutinis taisė El_Greco; 2009.05.08, 15:54.

              Comment


                #8
                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Turiu dabar tokią problemėlę su kaimynais. Tiksliau su kaimyno nuomininkais.
                Apsigyveno prieš mėnesį ir per tą laiką butas pavirto naktiniu klubu
                Grojama, dainuojama, rėkiama, vartojama (nežinia tik kas) visą parą be poilsio.
                Pats esu gan kantrus žmogus, bet jau pradeda užknisti. Kiti kaimynai jau rašė peticijas, siūlė nurimti, skambino šeimininkui, kvietė policiją... Bet niekas nepadeda.
                O ką jūs darote tokiais atvejais? Pabalsuokite, o jei nerandate tinkamo atsakymo, rašykite savo pasiūlymus
                Beveik ta pati situacija buvo su mano kaimyno kaimynu. Tai jis kentėjęs nekentėjęs, pradėjo daryti vos ne kapitalinį remontą. Turbūt neverta minėti, kurią sieną daugiausia gręžė ir plaktuku kalė bei kada???
                P.S.: Jau ~2-3 mėnesius laiptinėje ramu.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  #9
                  Geriausias būdas ant kaimynų pachmielo surengti tūsą pas save su dvigubai daugiau dalyvių ir dvigubai galingesne aparatūra.. na, bet veiksmingiausios lietuviškos - beisbolo lazda ir savo vietos parodymas arba policija.
                  Jūsų,
                  Analitikas PlėtRa™

                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                    bet veiksmingiausios lietuviškos - beisbolo lazda ir savo vietos parodymas arba policija.
                    Man su kitais kaimynais panašiai buvo. Ilgą laiką jie rengė pas save vakarėlius. Ir pagaliau kažkas iš kaimynų iškvietė policiją. Tai kol šeimininkas aiškinosi su policija laiptinėje, jo chebrytė pradėjo man į sieną daužyt kažkokiais metaliniais daiktais (pamanė, kad aš kviečiau ir tokiu būdu atseit keršijo ). Aš išeinu į laiptinę, o ten kaimynas ir 2 policininkai. Sakau, dar kartą padaužysi man į sieną, aš padaužysiu tau per makaulę. Policininkai tik šypsosi...

                    Ir padėjo, žinok. Nors galvojau, kad pradės po to šakotis ir keršyt, bet jau metai kaip patapo šilkiniais... Tai dabar, matyt, atėjo kitų eilė

                    Comment


                      #11
                      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                      Kai Lietuvoj gyvenau pas mane taip irgi budavo ; muzika grodavo iki 1-2 ryto (savaitgaliais dar ilgiau) rekaudavom ir gerdavom siaubingai.Kaimynai kviesdavo policijas graziai prasydavo liautis grasindavo i galva duot etc bet nieks nepadedavo.....

                      Atsakyt i tavo klausima - manau kad ir ka bedarytum niekas nepades taip kad siulyciau uzsipirkt alkoholio ir prisijungt prie ju!
                      Geras patarimas, o jeigu žmogus turi mažų vaikų, reikia ryte į darbą važiuoti, ruoštis egzaminams? Jei nori daryti vakarėlį yra tam skirtos vietos. Jei nori namie- pasistatyti namą, tada nei tau kas trugdys su policija, ne tu kam nors. Niekada nesu daręs bute jokio vakarėlio, koks iš vis smagumas tokioje vietoje linksmintis?
                      Šiaip pasisekė, kad tolerantiški kaimynai yra, kviečia policiją- stengiasi civilizuotai viską išsiaiškinti. Nes gali kur kas liūdniau viskas baigtis po tokių linksmybių.
                      Flickr

                      Comment


                        #12
                        Jei kaimynai linksminasi, tai reikia pajausti bandos instinktą ir prisijungti - jeigu nepakvietė, tai atsisėdi prie radijatoriaus, paimi du šaukštus į rankas ir įsivaizduoji kad esi būgnininkas
                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                        Comment


                          #13
                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Geras patarimas, o jeigu žmogus turi mažų vaikų, reikia ryte į darbą važiuoti, ruoštis egzaminams? Jei nori daryti vakarėlį yra tam skirtos vietos. Jei nori namie- pasistatyti namą, tada nei tau kas trugdys su policija, ne tu kam nors. Niekada nesu daręs bute jokio vakarėlio, koks iš vis smagumas tokioje vietoje linksmintis?
                          Šiaip pasisekė, kad tolerantiški kaimynai yra, kviečia policiją- stengiasi civilizuotai viską išsiaiškinti. Nes gali kur kas liūdniau viskas baigtis po tokių linksmybių.
                          Tai ir baigdavos labai liudnai - ryte siaubingai galva skaudedavo.

                          Del vaiku tai juos galim pas mociute palikt egzaminams tikri studentai ruosiasi tik paskutine minute na o del darbo cia jau sunkiau.
                          Paskutinis taisė El_Greco; 2009.05.08, 16:24.

                          Comment


                            #14
                            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                            Tai ir baigdavos labai liudnai - ryte siaubingai galva skaudedavo.

                            Del vaiku tai juos galim pas mociute palikt egzaminams tikri studentai ruosiasi tik paskutine minute na o del darbo cia jau sunkiau.
                            Originaliai tu čia, dėl kaimynų triukšmavimo atiduoti vaikus auginti seneliams?
                            Viskam turi būti ribos, isterikai kaimynai irgi labai nervina, kai dėl menkiausio krepštelėjimo naktį beldžia į duris iš kart, bet po 12h garsios muzikos nebeturėtų likti.
                            Butas yra butas, nieko nepadarysi, nenorėk gyventi kaip name.
                            Flickr

                            Comment


                              #15
                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Originaliai tu čia, dėl kaimynų triukšmavimo atiduoti vaikus auginti seneliams?
                              Na taip o ka?

                              Comment


                                #16
                                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                Na taip o ka?
                                Čia iš vis absurdas, kaip tokie klausimai gali kilti?
                                Geriau linsmintis gamtoje ar klubuose. Tada visi bus patenkinti Nereiks nei beizbolkių, nei policijos nei šautuvų.
                                Flickr

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Čia iš vis absurdas, kaip tokie klausimai gali kilti?
                                  Geriau linsmintis gamtoje ar klubuose. Tada visi bus patenkinti Nereiks nei beizbolkių, nei policijos nei šautuvų.
                                  nu ką tu su juo diskutuoji? nematai, kad čia mūsų šaunieji emigrantai taip "juokauja"?

                                  Comment


                                    #18
                                    Kvieti mentus ir viskas. Pirmas kartas ispejimas, Antras bauda iki 150lt, trecia karta iki 1000lt. Duru neatidarymas nepades, nes bus surasytas protokolas, uzfiksuoti skundai ir baigtas balius

                                    Comment


                                      #19
                                      Šiandien sužinojau, kad buto šeimininkas iškraustė tuos nuomininkus, nes kiti kaimynai kvietė policiją 3 naktis iš eilės

                                      Comment


                                        #20
                                        Paimu beisbolo lazdą ir einu pas juos "į svečius"

                                        Comment

                                        Working...
                                        X