Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos kariuomenės pasirengimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Dadis Rodyti pranešimą
    Katino ašaros...
    ir dar įvertinus KADA..iki to laiko jau reikia būti vidutinį nuotolį pilnai įdiegus, bet tam laikui, pačiu optimistiškiausiu atveju mes tik tik būsim 2 proc. pasiekę.

    Comment


      Parašė Dadis Rodyti pranešimą
      Katino ašaros...
      O tai ko norėt, kai niekaip neišeinam per tiek metų iki tų nelaimingų 2% ribos? Seimo automobiliams pinigų yra, kažkokiems gobelenams į muliažą Katedros aikštėje yra, seimo neišmanėlių "padėjėjams" yra, bet va Lietuvos gynybai akivaizdaus ir mirtino pavojaus atveju pinigų nėra. Ką išsirenkam, taip ir gyvenam.

      Comment


        Parašė StarSailor Rodyti pranešimą
        papasakokit geriau apie kario savanorio kursus. kokie normatyvai , kokia nauda, ko ismokstama. Baziniai kariniai mokymai nedomina del amziaus cenzo..per senas jau. ir negaliu skirt 3 menesiu vien tam.
        Tai niekas nenorit pasidalinti tarnybos patirtim? Klausimas būtų toks: kaip civiliokui su dieniniu darbu prisijungti prie gynybių pajėgumų? Savanoriuose, kaip supratau, užima daugokai laiko, be to, aš turbūt jau per senas, kad priimtų (man tuoj bus 42, o ten rašo iki 38). Kaip reikalai su Šaulių sąjunga? Kokie ir kaip ten organizuojami mokymai ir kokiu laiku (pvz., savaitgaliais ar kažkaip suktis per atostogas)?

        Comment


          /\ man irgi aktualu, bet dėl bendro išprusimo, kad karo padėtyje labiau gaudytis kas aplink vyksta, kaip elgtis. Bet taip pat turiu mažai laiko.

          Comment


            Parašė r08n Rodyti pranešimą
            Tai niekas nenorit pasidalinti tarnybos patirtim? Klausimas būtų toks: kaip civiliokui su dieniniu darbu prisijungti prie gynybių pajėgumų? Savanoriuose, kaip supratau, užima daugokai laiko, be to, aš turbūt jau per senas, kad priimtų (man tuoj bus 42, o ten rašo iki 38). Kaip reikalai su Šaulių sąjunga? Kokie ir kaip ten organizuojami mokymai ir kokiu laiku (pvz., savaitgaliais ar kažkaip suktis per atostogas)?
            KASP pratybos vyksta 1-2 savaitgalius per mėnesį. apie 20-30 tarnybos dienų per metus. iki 38 m prima berods tuos, kurie nėra atlikę pradinės privalomosios karo tarnybos LK (sovietinė armija nesiskaičiuoja). Atlikusiems, tarnyba galima iki 55 m. Dėl šaulių nieko nežinau.

            Comment


              Vilniaus Šaulių rinktinėje dabar bus pradedamas Bazinis šaulio kursas. Kas per daiktas dar nežinau, bet bus kažkokie egzaminai ir t.t. Sako norima, kad atitiktų BKM standartus. Mokslas bus po darbo, kartą į savaitę. Kaip kitose rinktinėse tas bus daroma nežinau.
              Aš neliūdnas - aš blaivus

              Comment


                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                O tai ko norėt, kai niekaip neišeinam per tiek metų iki tų nelaimingų 2% ribos?
                Ukrainoje dabar kasdien iššaudo ir sudegina turbūt daugiau nei tie 0,83% ar kiek ten LT BVP kurių trūksta iki tų 2% ...
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                  Vilniaus Šaulių rinktinėje dabar bus pradedamas Bazinis šaulio kursas. Kas per daiktas dar nežinau, bet bus kažkokie egzaminai ir t.t. Sako norima, kad atitiktų BKM standartus. Mokslas bus po darbo, kartą į savaitę. Kaip kitose rinktinėse tas bus daroma nežinau.
                  1 kartą per savaitę? ŠS puslapy lyg minėta, kad šauliai kažkaip pritvirtinami prie KASP dalinių. Aš galvojau, kad ten praeina BKSĮK ar pan.

                  Comment


                    Prasideda "mažulytės abejonytės".
                    Tegu eina jis ir jo aplinka ten kur saulė neapšviečia.

                    Šiaip-jau net neturiu žodžių.

                    http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=65742570

                    Comment


                      Parašė r08n Rodyti pranešimą
                      1 kartą per savaitę? ŠS puslapy lyg minėta, kad šauliai kažkaip pritvirtinami prie KASP dalinių. Aš galvojau, kad ten praeina BKSĮK ar pan.
                      Nu tai ir praeis kažką panašaus į BKSĮK, tik per ilgesnį laiką. Šauliuose daugiausia dirbantys ir šeimas turintys žmonės, tai palengva ir mokysis. Jau geriau taip rengtis dienai X, nei visai nieko nedaryti.
                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                      Comment


                        kiekvienas savanoris ptivalo turėti šitą senieną

                        https://www.youtube.com/watch?v=ISKnl1OnI9Y

                        Comment


                          Parašė klinkeris Rodyti pranešimą
                          kiekvienas savanoris ptivalo turėti šitą senieną

                          https://www.youtube.com/watch?v=ISKnl1OnI9Y
                          Ir kam tai LK savanoriams?
                          Šauliai galėtų pasikviesti Rožę Namajūnas: https://sports.yahoo.com/blogs/yahoo...050944005.html
                          Ir ŠS patrauklesnę padarytų, ir iš šaulių tikrus vyrus

                          Comment


                            /\ ten ji su Lietuvos vėliava?

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą
                              /\ ten ji su Lietuvos vėliava?
                              Ten Lietuvos vėliava. Ir tokios mergaitės neverkia, kad ant kelių apsaugų nėra, kad šalta be superduper marškinėlių, kad akis pramušta, kad šautuvas be pribambasų - jos eina ir kovoja. Visada ir visur.

                              Comment


                                Aišku kam tie pribombasai, buržujų išmislas, kad tik daugiau pinigų nusiurbti iš liaudies.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                  Aišku kam tie pribombasai, buržujų išmislas, kad tik daugiau pinigų nusiurbti iš liaudies.
                                  Kažkaip mano pažįstami labai gerai ir be jų apsieina. Ir AK4 jiems labai tinka, ir G36 pakankamai taiklus. Mes, kaimiečiai, paprastesni, vartotojiškos kultūros mažiau "pagraužti"

                                  Comment


                                    Čia elementari logika, o ne kažkokia kultūra. Toks pat priešininkas su tokiu pačiu ginklu, bet su pribumbasais jau turės pranašumą. O ką tai reiškia, manau, čia niekam nereikia aiškinti. Jokia teliko nenuvarginta žvitri erelio akis nebus pranašesnė už tokią pačią ir dar su optikos papildomos doze.
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Parašė EPP Rodyti pranešimą
                                      Kažkaip mano pažįstami labai gerai ir be jų apsieina. Ir AK4 jiems labai tinka, ir G36 pakankamai taiklus. Mes, kaimiečiai, paprastesni, vartotojiškos kultūros mažiau "pagraužti"
                                      Manau ponui EPP reikia užsirašyt į kariuomenę. Nereikės nei ginklų nei šalmų. Žaliukus plikom rankom niurkit galės Rembo pavydės

                                      Comment


                                        Ar LK vadovybė yra morališkai pasiruošusi duoti įsakymą šaudyti į žmones, o kariai jį besąlygiškai vykdyti? Žmonės gali būti ir mandagūs žali žmogeliukai, ir tuteišiai su medžiokliniais ir net bobos su ikonom. Matant Ukrainos kariuomenės patirtį ir žinant, kad LK su įsakymų vykdymu buvo problemų gali kilti visokių, gal nereikalingų, abejonių.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Ar LK vadovybė yra morališkai pasiruošusi duoti įsakymą šaudyti į žmones, o kariai jį besąlygiškai vykdyti? Žmonės gali būti ir mandagūs žali žmogeliukai, ir tuteišiai su medžiokliniais ir net bobos su ikonom. Matant Ukrainos kariuomenės patirtį ir žinant, kad LK su įsakymų vykdymu buvo problemų gali kilti visokių, gal nereikalingų, abejonių.
                                          Tas įsakymas privalo būti duotas čia ir dabar. Bet koks ginklu nešinas asmuo, nesvarbu kaip apsirengęs ir kokios lyties tiesiog privalo būti tuoj pat guldomas ant žemės ir bent kiek nepaklusus iškart šaunama. Ukraina čia visiems davė puikią neveiklumo pamoką.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X