Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Korupcija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Galys Rodyti pranešimą
    Nepatingėjau ir perskaičiau visus DG ir EM laiškus, kuriuos įdėjo Lrytas
    https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...iskai-6166932/
    Tai jei iki šitų laiškų paviešinimo man asmeniškai Grybauskaitė buvo 50/50. Tai dabar matau, kad tai yra žmogus tikrai vertas savo posto.
    Sutinku. Išskyrus čia neaišku - https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=77890281
    Ir dar vienas faktas. Kaip liudija buvęs „Lietuvos žinių“ vyriausiasis redaktorius, man ten dirbant, jau po kelių mano kritiškų straipsnių prieš VSD, verslo grupės, kuriai priklauso laikraštis, vadovui paskambino iš Prezidentūros ir liepė mane atleisti.

    Ne straipsnį išimti, stabdyti „neršimą“, bet atleisti. Prezidentūroj dabar progresas! Koncerno prezidentui perdavus reikalavimą redaktoriui ir jam atsisakius, buvome atleisti abu.

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Visoje šioje istorijoje stebuklingiausias dalykas ta, kad tam koncernui viskas "kaip nuo žąsies vanduo".
      Grybauskaitės kryptis man priimtina, bet veiklos metodai - ne. Kaip tai suderinti, yra aukštosios politikos menas.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą

        Visoje šioje istorijoje stebuklingiausias dalykas ta, kad tam koncernui viskas "kaip nuo žąsies vanduo".
        Grybauskaitės kryptis man priimtina, bet veiklos metodai - ne. Kaip tai suderinti, yra aukštosios politikos menas.
        Kažkaip niekad neturėjau vilčių, kad Grybauskaitė yra maloni bendraujant su jai prieštaraujančiais, praktiškai dėl tokio savo įvaizdžio ji ir laimėjo antrą kadenciją. Iš tikro tai net galvojau, kad DG neoficialioje aplinkoje pavaro daug griežčiau, o čia viso labo vienas skalikas per 60 laiškų.

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą

          Visoje šioje istorijoje stebuklingiausias dalykas ta, kad tam koncernui viskas "kaip nuo žąsies vanduo".
          Grybauskaitės kryptis man priimtina, bet veiklos metodai - ne. Kaip tai suderinti, yra aukštosios politikos menas.
          Koncernas šiaip gali kiek nori kištis į savo žiniasklaidos priemonių darbą ir žurnalistams nurodinėti, ką rašyti, čia nebent moralės klausimas, o politikai kai kišasi ir bando uždrausti kritiką, tai jau primena tokias šalis kaip Rusiją ir tai nelabai teisėta.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Koncernas šiaip gali kiek nori kištis į savo žiniasklaidos priemonių darbą ir žurnalistams nurodinėti, ką rašyti, čia nebent moralės klausimas, o politikai kai kišasi ir bando uždrausti kritiką, tai jau primena tokias šalis kaip Rusiją ir tai nelabai teisėta.
            Klausimas ar bandoma uždrausti kritiką, ar piktinamąsi neigiamu nuomonės formavimu apie kandidatą į prokurorus, ką kaip suprantu iš laiškų, koncernas lygtai darė ankščiau.
            ir dar:
            15min. lt redaktoriaus Š. Černiausko mintys jo fb. Turbūt žino, ką rašo.
            2. Spaudimas žurnalistui? Stipriai pasakyta. Galėčiau ilgai pasakoti apie tai, kaip mane bandė paspausti įvairios valdžios. Konservatoriai, tie patys liberalai, socdemai, Darbo partija. Ryškesnio spaudimo nesu patyręs tik iš "tvarkiečių" - bet čia gal dėl to, kad ta partija jau kokius 10 metų nelabai mato prasmės savo munduro valyme. Negali ginčytis. O tai, kas buvo siunčiama iš tulpių pašto (tikrai siaubingas pasirinkimas, bent jau mano skoniui), buvo aiškūs nusiskundimai žurnalisto darbu. Kiek jis sutampa ar nesutampa su koncerno interesais - tikrai ne man vertinti. Bet tokių nusiskundimų politikai daro devynias galybes. Ne, tai nėra gerai. Ir tikrai nemanau, kad prezidentė elgėsi gerai. Kaip tik labai norėčiau, kad tokie bandymai paspausti būtų išgyvendinti iš mūsų politikos (svajoti nedraudžiama gi). Bet čia toli iki spaudimo - bent jau iki tokio, kokį esu patyręs iš kitų politikų.

            Comment


              Seimo komiteto tyrime – informacija apie žurnalisto T.Dapkaus ryšius

              „Lietuvos ryto“ šaltinių žiniomis, su „MG Baltic“ savininkais bendraujantis žurnalistas NSGK tyrime įvardijamas kaip viena raktinių figūrų tarp kai kurių politikų ir verslininkų. Politinės korupcijos byloje buvusiam koncerno viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo bei prekybos poveikiu. LNK televizijos laidos vedėjas T.Dapkus šiame tyrime buvo apklaustas kaip liudytojas.

              Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...sius-56-966340
              slidus reikalas ir su žurnalistais, reikia laukti išvadų.

              Comment


                Prezidentės požiūris į žiniasklaidą gerai atsiskleidė, kai Latvijoje per oficialų interviu vietinis žurnalistas pabaigoje uždavė kažkokį neoficialų klausimą, o ji atsakė, kad klausimas nesuderintas .
                T. Dapkus anksčiau buvo vienas iš normalesnių žurnalistų, nebijančių kalbėti nepatogiomis temomis, vesdavo pokalbių laidas ir per radiją. Paskutiniu metu jis man atrodo toks nukenksmintas, eilinis žurnalistas, rašantis tai, "ką reikia".
                O MG Baltic "pilietiškumas" stebina - jiems viskas rūpi viskas: ir Basanavičiaus paminklo statyba, ir gen. prokuroro skyrimas, o kur dar konkretūs verslo reikalai. Reali įtaka politikai ir politikams sunkiai išmatuojama.
                Paskutinis taisė senasnamas; 2018.05.04, 08:09.

                Comment


                  Neblogas Rokiškio straipsnelis - http://rokiskis.popo.lt/2018/05/03/s...ntoju-galvose/
                  Mano nuomonė panaši.

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Prezidentės požiūris į žiniasklaidą gerai atsiskleidė, kai Latvijoje per oficialų interviu vietinis žurnalistas pabaigoje uždavė kažkokį neoficialų klausimą, o ji atsakė, kad klausimas nesuderintas .
                    T. Dapkus anksčiau buvo vienas iš normalesnių žurnalistų, nebijančių kalbėti nepatogiomis temomis, vesdavo pokalbių laidas ir per radiją. Paskutiniu metu jis man atrodo toks nukenksmintas, eilinis žurnalistas, rašantis tai, "ką reikia".
                    O MG Baltic "pilietiškumas" stebina - jiems viskas rūpi viskas: ir Basanavičiaus paminklo statyba, ir gen. prokuroro skyrimas, o kur dar konkretūs verslo reikalai. Reali įtaka politikai ir politikams sunkiai išmatuojama.
                    ne kartą ir ne vieno Dapkus buvo prigautas gandus laidantis, o kai asmeniškai man pažįstama tema rašė, mano įsitikinu-mulkis jis, o ne žurnalistas. Ką jau kalbėt apie tai, kad buvo garliavinės Venckienės haliucinacijų perrašinėtojas.
                    Русский военный корабль, иди нахуй!

                    Comment


                      Na ką paskelbta VSD pažyma - visada sakiau banditus su pistoletais pakeitė banditai baltomis apykaklėmis ir jie jau yra tikra mafija. Beje, kaip forumiečiai, liberalų gynėjai jaučiatės? DP ir TT tik žiedeliai prieš liberalų partiją... O dar visada sakydavau kad žurnalistai žurnalistai seniai korumpuoti, tik papirkimai vadinami šiais laikais "viešaisiais ryšiais ir reklama". Ech vaikai vaikai...

                      P.s. Apie Mockų sklandė legendos - sako pavojingiau nei KGB, o namuose įrengtas spec kambarys, kur pasiklausymo aparatūrą blokuodavo.

                      Išslaptinta VSD pažyma: „MG Baltic“ bandė valdyti valstybę, D.Mockus sako, kad koncernas dirbo gerai

                      Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...tybe-56-968010


                      Liberalų sąjūdis pavadintas „MG Baltic“ projektu: kyla du esminiai klausimai

                      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=77925605
                      Paskutinis taisė udrius; 2018.05.07, 19:47.

                      Comment


                        Fignia kažkokia

                        „Prašiau nesudarinėti nepalankių sąlygų viešojoje erdvėje. R. Kurlianskis teiravosi, ar kažko nesitikime iš koncerno, ir aš jam atsakiau, kad tikimės tik sąžiningumo. (...) R. Kurlianskis tiesiogiai finansinės paramos nėra siūlęs, tačiau yra minėjęs, kad jeigu būtų poreikis finansavimui, tai yra galimybė paremti. Supratau, kad jis kalbėjo apie paramą partijai. (…) R. Kurlianskiui griežtai atsakiau, kad tokio poreikio nėra“, – protokole cituojamas G. Landsbergis.

                        Negalima lyginti, bet palyginkime: kas ir ko norėjo iš korupcijos byloje įklimpusio koncerno

                        Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=77905693

                        Comment


                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                          Na ką paskelbta VSD pažyma - visada sakiau banditus su pistoletais pakeitė banditai baltomis apykaklėmis ir jie jau yra tikra mafija. Beje, kaip forumiečiai, liberalų gynėjai jaučiatės?
                          Aš esu liberalių pažiūrų, nežinau, ar galiu vadintis "liberalų gynėju" (kad ir ką tai bereikštų). Jaučiuosi gerai, bet kokia korupcija yra blogai. Tai, kad dabar yra tvarkomas MG Baltic, yra be jokio abejo gerai.

                          Comment


                            Parašė udrius Rodyti pranešimą
                            Na ką paskelbta VSD pažyma - visada sakiau banditus su pistoletais pakeitė banditai baltomis apykaklėmis ir jie jau yra tikra mafija. Beje, kaip forumiečiai, liberalų gynėjai jaučiatės?
                            Aš, kaip ir digital, esu liberalių pažiūrų, ne kartą ir ne du balsavau už Liberalų sąjūdį.

                            Kaip aš jaučiuosi? Jaučiuosi blogai dėl to kad liberalai pasirodė besą korumpuoti apsišaukėliai, jaučiuosi gerai dėl to kad jie buvo išaiškinti ir pagauti, labai tikiuosi bus ir nubausti.

                            Savo šiokiai tokiai gynybai galiu pasakyti kad jie bent jau neatrodė sukčiais, tuo tarpu valstiečiai ir jų Vadas yra neabejotini sukčiai, pagauti vagiant ir meluojant ne kartą ir ne du. Liberalų ir MG Baltic atveju turėjom suktą oligarchą, kuris papirkinėjo politikus, valstiečių atvejų turim suktą oligarchą, kuris pats tapo politiku, gudriai išnaudojęs nusivylusių kvailių, tokių udrius, balsus.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Aš, kaip ir digital, esu liberalių pažiūrų, ne kartą ir ne du balsavau už Liberalų sąjūdį.

                              Kaip aš jaučiuosi? Jaučiuosi blogai dėl to kad liberalai pasirodė besą korumpuoti apsišaukėliai, jaučiuosi gerai dėl to kad jie buvo išaiškinti ir pagauti, labai tikiuosi bus ir nubausti.

                              Savo šiokiai tokiai gynybai galiu pasakyti kad jie bent jau neatrodė sukčiais, tuo tarpu valstiečiai ir jų Vadas yra neabejotini sukčiai, pagauti vagiant ir meluojant ne kartą ir ne du. Liberalų ir MG Baltic atveju turėjom suktą oligarchą, kuris papirkinėjo politikus, valstiečių atvejų turim suktą oligarchą, kuris pats tapo politiku, gudriai išnaudojęs nusivylusių kvailių, tokių udrius, balsus.
                              Kolosalus argumentai gynyboje. Griuk negyvas.
                              Show must go von!

                              Comment


                                Parašė VNS Rodyti pranešimą

                                Kolosalus argumentai gynyboje. Griuk negyvas.
                                Čia maždaug kai reikia pateisinti savo mylimos partijos veiksmus ir paniekinti dabar valdančius, nes klaidas sunku pripažinti, tai randami argumentai maždaug "nuuu, taip, jie blogi ir pagauti, bet va šiandien tai valdo tikri demonai".

                                Comment


                                  Parašė Galys Rodyti pranešimą

                                  Na tik greičiausiai visiški plūgai gal nesuprato ką iš tiesų galvoje turėjo prezidentė prašydama perduoti "linkėjimus" koncernui. Kai tokia mūsų švietimo sistema tai kas antras tiesiogiai tai ir suprato kaip nuoširdžius linkėjimus ir prokuroro kandidatūros derinimą.
                                  Tai taip gaunas Jakilaitis visiškas plūgas, nes per savo laidas taip aiškino apie linkėjimus

                                  Comment


                                    Tai juk neteisino "savo mylimos partijos veiksmų", o tik "paniekino dabar valdančius", yra gi minimalus skirtumas, ar ne?

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Tai juk neteisino "savo mylimos partijos veiksmų", o tik "paniekino dabar valdančius", yra gi minimalus skirtumas, ar ne?
                                      As tai pvz. be kolchozo seime apskritai neisivaizduoju kaip tokie dalykai apskritai butu islinde i dienos sviesa. Paluckas butu rekaves? Ar anukas? Btw anukas jau ka nors pageidojo apie MG Gentvila? Ar cia irgi viskas normalu, kaip ir tulpes@lrpk.lt?
                                      Show must go von!

                                      Comment


                                        Parašė VNS Rodyti pranešimą

                                        As tai pvz. be kolchozo seime apskritai neisivaizduoju kaip tokie dalykai apskritai butu islinde i dienos sviesa. Paluckas butu rekaves? Ar anukas? Btw anukas jau ka nors pageidojo apie MG Gentvila? Ar cia irgi viskas normalu, kaip ir tulpes@lrpk.lt?
                                        Tai čia vakstiečių dėka STT E.Masiulį pričiupo?
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                          Tai čia vakstiečių dėka STT E.Masiulį pričiupo?
                                          Priciupo ir padejo byla po devyniom spynom. Atejo kolchozas, spynos krenta.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X