Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno arena ar Nacionalinis stadionas?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    @jasha: Tame ir bėda, kad "nėra nė kalbos", kai praktiškai tai vienintelis Lietuvos miestas kuriame ne tai kad turi, bet privalo būti statomas Nacionalinis stadionas. Jei tu taip nemanai ir iš tokios mano nuomonės dar drįsti šaipytis, tai gal tu nesi tikras lietuvis, Lietuvos ir Kauno patriotas? Užsirašęs, kad iš Kauno, o terši Kauno vardą.

    Comment


      Atrodo, laikas užsičiaupti abiems pusėms. Ką reikė, tą ir statys, aišku? Trinkt temą velniop, bo kaip su normaliais nepabendrausi. Vaikų darželis... jei ne dar blogiau...
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        @jasha: Tame ir bėda, kad "nėra nė kalbos", kai praktiškai tai vienintelis Lietuvos miestas kuriame ne tai kad turi, bet privalo būti statomas Nacionalinis stadionas. Jei tu taip nemanai ir iš tokios mano nuomonės dar drįsti šaipytis, tai gal tu nesi tikras lietuvis, Lietuvos ir Kauno patriotas? Užsirašęs, kad iš Kauno, o terši Kauno vardą.
        Nenusišnekėk, žmogau.
        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

        Comment


          Tikrai taip
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment

          Working...
          X