Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nerūkymo zona Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Rodyti pranešimą
    Elementariai įrengdami rūkymo patalpas?

    Čia problematiška galėtų būti nebent su naktiniais klubais. Jiems reikėtų viso atskiro rūkymo pastato Galbūt draudimas rūkyti Laisvės alėjoje turėtų galioti tik dienos metu, naktį alėjoje žmoių praktiškai nebūna, o būna tik tie patys naktinių klubų lankytojai, tad papildomos neigiamos įtakos nebūtų. Nebent galima tarša. Gal iš tokių įstaigų reiktų imti sąlyginai nedidelį nuorūkos mokestį
    Aš, ar nesupyksi už asmeninį klausimą?

    Koks tavo paties santykis su cigaretėmis?
    a) niekada nebandei rūkyti
    b) esi pabandęs, bet buvo šlykštu
    c) retkarčiais parūkydavai tam tikrose situacijose
    d) rūkei, bet metei
    e) kitas variatas (<įrašyti>)

    Klausiu, nes pagal tavo pasisakymų įkarštį ir entuziazmą spėčiau, jog variantas a). Įdomu, ar aš klystu

    Comment


      #42
      Ateis diena, kai aš tapsiu diktatorium, tada uždrausiu importuot ir pardavinėt cigaretes. O alkoholio leisčiau išgert tik 0,5 l į mėnesį (ne stipresnio nei 10 laipsnių). Taip kad, smoke'ykit kol galit

      Comment


        #43
        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        As, man atrodo tu su tais narkomanais ir kitais issireiskimais smarkiai persistengei. Yra daugybe visuomenei gerbiamu zmoniu - menininku, aktoriu, daininku, mokslininku, netgi gydytoju kurie ruko.
        Netgi Haris Poteris ruko :
        Prisijuokiau...

        Comment


          #44
          Parašė rat Rodyti pranešimą
          Ateis diena, kai aš tapsiu diktatorium, tada uždrausiu importuot ir pardavinėt cigaretes. O alkoholio leisčiau išgert tik 0,5 l į mėnesį (ne stipresnio nei 10 laipsnių). Taip kad, smoke'ykit kol galit
          Gerai, laukiam sauso įstatymo, nors man ir rugsėjo 1 buvo per akis O kai tai įgyvendinsi savo planą, suklestės vėl korupcija, nusikalstamos grupuotės susitraus milijonus ir panašiai... Geriau jau kitom priemonėm mažinti vartojimą...

          Comment


            #45
            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
            Klausiu, nes pagal tavo pasisakymų įkarštį ir entuziazmą spėčiau, jog variantas a). Įdomu, ar aš klystu
            Klysti Rūkiau apie tris metus (būdamas 16-19 metų). Neturėjau poreikio rūkyti būdamas vienas, tai, kažkodėl, būdavo kur kas maloniau daryti su draugais (ne, ne dėl to, kad būčiau „kietas“). Greičiausiai todėl nepripratau prie to. Tačiau tai visvien buvo daroma pakankamai dažnai. Vieną deną pagalvojau, kam man tai, ir tiesiog mečiau (tai buvo istorinė 2005-ųjų lapkričio 3-ioji ). Be jokių nesąmonių „man neparūkius rankos dreba“, „neparūkęs esu nervingas“ ir t.t., tiesiog išmetėm pakelį cigarečių su draugu ir nuo tos akimirkos niekada daugiau nerūkiau (įskaitant kalijaną, cigarus ir kitą egzotišką, bet brudą)
            Paskutinis taisė ; 2007.09.27, 19:21.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #46
              Parašė Rodyti pranešimą
              Klysti Rūkiau apie tris metus (būdamas 16-19 metų). Neturėjau poreikio rūkyti būdamas vienas, tai, kažkodėl, būdavo kur kas maloniau daryti su draugais (ne, ne dėl to, kad būčiau „kietas“). Greičiausiai todėl nepripratau prie to. Tačiau tai visvien buvo daroma pakankamai dažnai. Vieną deną pagalvojau, kam man tai, ir tiesiog mečiau (tai buvo istorinė 2005-ųjų lapkričio 3-ioji ). Be jokių nesąmonių „man neparūkius rankos dreba“, „neparūkęs esu nervingas“ ir t.t., tiesiog išmetėm pakelį cigarečių su draugu ir nuo tos akimirkos niekada daugiau nerūkiau (įskaitant kalijaną, cigarus ir kitą egzotišką, bet brudą)
              Aišku

              Galiu paaiškininti kodėl to paklausiau. Nes kai kurie žmonės, kurie yra karšti blaivybės/nerūkymo šalininkai ir niekada negėrė/nerūkė - tiesiog nesusimąsto apie tai, kodėl žmonės rūko/geria, ko pasėkoje visus rūkančius/geriančius laiko idiotais, kuriuos kaip mažus vaikus reikia priversti negerti/nerūkyti.

              Comment


                #47
                Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                Nes kai kurie žmonės, kurie yra karšti blaivybės/nerūkymo šalininkai ir niekada negėrė/nerūkė - tiesiog nesusimąsto apie tai, kodėl žmonės rūko/geria, ko pasėkoje visus rūkančius/geriančius laiko idiotais, kuriuos kaip mažus vaikus reikia priversti negerti/nerūkyti.
                Įtariu iš neperseniausios praeities išvada padaryta.. Ar tik akmenėlis ne į gerbiamojo Kauno vicemero Valančiaus.. a, atsiprašau Stanislovo Buškevičiaus daržą
                Matyt ir jo pačio viena kita sugeneruota mintis prie pasiūlymo dėl nerūkymo prisidėjo Nei sau... nei kitiems... arba jei ne aš... tai niekas...
                Paskutinis taisė mmm; 2007.09.28, 11:20.
                Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

                Comment


                  #48
                  Iš lrytas.lt
                  Mieste vėl galandami ginklai prieš dūmų baubą
                  Taryboje posėdžiaujančių politikų nuomonės dėl nerūkymo zonų – skirtingos



                  Arūnas Dambrauskas
                  LS korespondentas
                  2007-09-29
                  Grįžta prie seno klausimo

                  Po septynerių metų pertraukos Kaunas vėl ketina grįžti prie seno klausimo: rūkyti ar nerūkyti Laisvės alėjoje.
                  Tokios iniciatyvos ėmėsi savivaldybės Sveikatos skyrius. Šią savaitę Kauno miesto tarybos sekretoriatui buvo įteiktas sprendimo projektas, kuriuo siūloma uždrausti rūkyti Laisvės alėjoje, Vilniaus ir S.Daukanto gatvėse, Ramybės ir Santakos parkuose, Karo muziejaus ir istorinės Prezidentūros sodeliuose, taip pat vaikų žaidimų aikštelėse ir jaunimo susirinkimo vietose.
                  „Laikinoji sostinė“ pasidomėjo, ką apie galimybes sukurti Kaune nerūkymo zonų tinklą mano rūkantys ir nerūkantys Kauno miesto tarybos nariai.
                  Vadina vaikų žaidimais
                  Socialdemokratas Bronislovas Kučinskas (aktyviai rūkantis):
                  - Jei mums atrodo, kad jau Kaunas nebeturi problemų, galima gaišti laiką svarstant, leisti ar neleisti žmonės rūkyti labiausiai lankomose miesto vietose.
                  Aišku, jog tai neesminė problema, todėl, manau, jos gvildenti nebūtina. Draudimai nieko nepakeis. Bandymas kurti zonas man primena vaikų žaidimus. Bet į miesto tarybą atėjome ne žaisti, o dirbti.

                  Zoną reikia tikslinti

                  Socialdemokratų frakcijos narė, Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Antanina Medvedevienė (nerūkanti):
                  - Kas nerūko, žino, kaip nemalonu, kai šalia sėdintis traukia cigaretę ir dūmai plaukia nerūkančiajam.
                  Tačiau su tokiais atvejais galima susidurti uždarose patalpose. O gatvėse, parkuose, skveruose dūmai greitai išsisklaido ir, manau, aplinkiniams nesukelia nepatogumų.
                  Aišku, jei parke ant suoliuko šalia atsisėda rūkalius, tai norisi susirasti kitą suoliuką.
                  Manyčiau, kad parkuose visiškai uždrausti rūkyti nederėtų.
                  Galbūt reikėtų nurodyti specialias vietas, kuriose rūkantys žmonės galėtų jaustis gerai ir kitiems netrukdyti.
                  Jei miesto parkuose ir skveruose visiškai jiems uždrausime rūkyti, tai bus panašu į diskriminaciją.

                  Cigaretė – kaip dilgė

                  Konservatorių frakcijos narys Gediminas Žukauskas (nerūkantis):
                  - Profesorius Zigmas Vegertas yra sakęs, kad vyrams cigaretė – kaip dilgė per kiaušiukus. Geriau jau išlenkti taurelę, bet cigaretės atsisakyti.
                  Nors rūkaliai ir labai burbuliuoja, tačiau reikėtų ryžtis paskelbti Kaune nerūkymo zonas.
                  Tai atitiktų esminį siekį – gyventi sveikame mieste.
                  Vicemeras Rimantas Mikaitis (nerūkantis):
                  - Aš manau, kad steigti specialių zonų tikrai nereikėtų. Pasisakau už tai, kad būtų vykdomos socialinės, švietėjiškos programos, kurių tikslas formuoti viešąją nuomonę, kad rūkymas – visai atžvilgiais blogas pomėgis.

                  O kur rūkyti?

                  Socialdemokratas, miesto tarybos Sveikatos, ekologijos ir sporto komiteto pirmininkas Kęstutis Kriščiūnas (nerūkantis):
                  - Mūsų komitetas šį klausimą jau svarstė, dauguma narių pritarė idėjai kurti nerūkymo zonas. Nors aš pats nerūkau, tačiau manau, kad nerūkymo zonos nebūtų geras sprendimas.
                  O kur tuomet rūkyti? Kavinėse – negalima, daugumoje įstaigų – negalima.
                  Totalus draudimas tikrai nėra išeitis.

                  Tik įvaizdžio problema

                  Konservatorius Rimantas Didžgalvis (nerūkantis):
                  - Manau, kad specialių zonų įsteigimo tikslas – sumažinti rūkančiųjų skaičių. Tačiau esu įsitikinęs, kad sukūrę tokias zonas rūkančiųjų tikrai nesumažinsime. Aš pastebėjau, kad rūkantieji Laisvės alėjoje nemoka deramai elgtis. Nuorūkas metas kur papuola.
                  Toks elgesys kenkia Laisvės alėjos ir Kauno įvaizdžiui.
                  Tačiau kažin ar dėl įvaizdžio reikėtų imtis draudimų.
                  Geriausias būdas – įtikinėjimų ir svarių argumentų kalba, o to įmanoma pasiekti tik įgyvendinant švietėjiškas programas.
                  Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

                  Comment

                  Working...
                  X