Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Valstiečiai kelia Verygą kandidatu į merus, sako iššūkį mes nebent Visvaldas, jei dalyvaus, kitaip nemato konkurentų.

    Comment


      Parašė zanaz Rodyti pranešimą

      P.S. O Matijošaitis jau seniai taip kalba? Nerišliai, nevykę palyginimai ir lėkši pokštai. Graudus vaizdas
      Visą laiką jis taip kalba, man panašus įspūdis susidaro tarkim ir klausant E.Musko, jis ir nerišliai kalba, mėtosi mintyse, bet nuverčia žmogus kalnus. Tai gal nereikia būti rišliu kalbėtoju ar idealiu komiku, kad gerai dirbtum?

      Comment


        Parašė thomcius Rodyti pranešimą

        Visą laiką jis taip kalba, man panašus įspūdis susidaro tarkim ir klausant E.Musko, jis ir nerišliai kalba, mėtosi mintyse, bet nuverčia žmogus kalnus. Tai gal nereikia būti rišliu kalbėtoju ar idealiu komiku, kad gerai dirbtum?
        Ko norėti iš sovietinio raugo milicininko, tai Uspaskis, tik be jokios charizmos.

        Comment


          koncesija šitam melagiui, matomai, nėra linksmoji dalis pažiūrėsim kaip seksis, turint omenyje kokie cirkai vyko su Žalgirio arena.

          Comment


            Parašė Ragutis Rodyti pranešimą
            koncesija šitam melagiui, matomai, nėra linksmoji dalis pažiūrėsim kaip seksis, turint omenyje kokie cirkai vyko su Žalgirio arena.
            Savas laimės, o po to pora projektų už tai.

            Comment


              "V.Matijošaitis yra P.Motiejūno patėvis" L.Kleiza

              Comment


                Tema apie stadioną, o komentatoriai vistiek ateina ant mero palot ir save apsispjaudyt...

                Comment


                  Šita tema yra labiausiai Jumoristinė miestai.net tema. Visada ateinu pasikrauti serotonino.

                  Comment


                    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
                    Tema apie stadioną, o komentatoriai vistiek ateina ant mero palot ir save apsispjaudyt...
                    Čia iš serijos: "Vagia, bet ir kažką daro".

                    Comment


                      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                      Čia iš serijos: "Vagia, bet ir kažką daro".
                      Cia is kitos temos. Kodel brolyti nerasinejai kai meras pries tai nieko nedare tik tualeta auksini pastate, o dar pries ji buves meras vazinejo tik Lexusu, kisenes buvo placiai atvertos, bet vis tiek nieko nedare.

                      Comment


                        Parašė vlk Rodyti pranešimą

                        Cia is kitos temos. Kodel brolyti nerasinejai kai meras pries tai nieko nedare tik tualeta auksini pastate, o dar pries ji buves meras vazinejo tik Lexusu, kisenes buvo placiai atvertos, bet vis tiek nieko nedare.
                        Nes nieko nebuvo daroma, ir mano account'as tik nuo 2017. Bet ar čia pateisinimas korupcijai ir santykiams su ruZZija, vien tik dėl to, kad kažkas daroma?!

                        Comment


                          Eilinį kartą praleidai progą protingai patylėt...

                          Comment


                            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                            Čia iš serijos: "Vagia, bet ir kažką daro".
                            Vien asfaltu ar stadionu auginti populiarumą, manau, yra skurdoka. Berods teko skaityti, kad Rusijoje valdžios irgi augino populiarumą ten mažesniuose miestuose pervoliodami nauju karštu asfaltu gatves. Jei būtų mano valia, tai norėčiau matyti merą Zemkauską ar kažką tokio

                            "Lai kauniečiai nesupyks, Zemkauskas yra mano meras šiuo metu <3"

                            Comment


                              Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                              Vien asfaltu ar stadionu auginti populiarumą, manau, yra skurdoka. Berods teko skaityti, kad Rusijoje valdžios irgi augino populiarumą ten mažesniuose miestuose pervoliodami nauju karštu asfaltu gatves. Jei būtų mano valia, tai norėčiau matyti merą Zemkauską ar kažką tokio

                              "Lai kauniečiai nesupyks, Zemkauskas yra mano meras šiuo metu <3"
                              Taigi dar Magnumą pastatė, nuvertęs Respūbliką, pritraukė kažkiek daugiau investicijų ir sukurtas renovavimo fondas. Bet norisi, kad sovietinio raugo neliktų: atkatų, savo chebros protegavimo.

                              Comment


                                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                Taigi dar Magnumą pastatė, nuvertęs Respūbliką, pritraukė kažkiek daugiau investicijų ir sukurtas renovavimo fondas. Bet norisi, kad sovietinio raugo neliktų: atkatų, savo chebros protegavimo.
                                Už Magnumą* ir šiokias tokias renovacijas padėkoti galima, už Britaniką nelabai Taip, dėl sovietinio raugo sutinku

                                *vienas svarbus aspektas yra atsainus požiūris į pėsčiąjį, bet geriau nei vaiduoklis vidury svarbios Kaunui vietos.

                                Comment


                                  A tai čia matyt tie patys mažieji kavianskiukai, kurie mano labai gražų peizažinį asambliažą nucancelino.

                                  Kaip yra sakoma, mentas yra šventas.

                                  Comment


                                    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                                    A tai čia matyt tie patys mažieji kavianskiukai, kurie mano labai gražų peizažinį asambliažą nucancelino.

                                    Kaip yra sakoma, mentas yra šventas.
                                    Tai, kad tavo paveiksliukas niekaip neigiamai krabo neįtakojo ir nieko neigiamo apie jį nereiškė.

                                    Comment


                                      Man jau porą mėnesių nepasiekiamas www.kaunas.lt, per visus browserius, ir per kompą ir telefone ERR_CONNECTION_TIMED_OUT Angliška versija veikia, visokie šalutiniai kaip https://epaslaugos.kaunas.lt/ ar https://iniciatyvos.kaunas.lt/ irgi veikia puikiai. Tik ne pagrindinis puslapis. Gal čia tik iš užsienio taip. Kaip kitiems?
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment


                                        Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                        Man jau porą mėnesių nepasiekiamas www.kaunas.lt, per visus browserius, ir per kompą ir telefone ERR_CONNECTION_TIMED_OUT Angliška versija veikia, visokie šalutiniai kaip https://epaslaugos.kaunas.lt/ ar https://iniciatyvos.kaunas.lt/ irgi veikia puikiai. Tik ne pagrindinis puslapis. Gal čia tik iš užsienio taip. Kaip kitiems?
                                        man veikia be problemu su Safari

                                        Comment


                                          Kelias pastarasias savaites man buvo, kad projektinių pasiūlymų skiltis (bent einant tiesiogiai per naršyklėje išsaugotą nuorodą) telefone neveikdavo, o kompiuteryje veikdavo.
                                          Bet dabar kaip tik pažiūrėjau, pagaliau ir telefone veikia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X