Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal ir nieko variantas.Tikesimes ,kad prametys "kompetetingus" savivaldybes klerkus atejusius su Gudisauskiene ir neprileis Buskeviciaus prie jokio posto.

    Comment


      Kas dieną po naujieną. Kuo toliau, tuo įdomiau.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Manau geras pasirinkimas. Bet tai tik dar kartą iliustruoja, kad Kaune tvarkos nėra.

        Comment


          Mikaitis gal ir ne pats blogiausias variantas, bent jau už, Matijošaitį ir Ručienę, manau, kad geresnis. Ne komunistas, niekada nebuvo įsivėlęs į skandalus dėl korupcijos ar panašius dalykus. Turi patirties politikoj ir neatrodo kaip senas pirdyla. Visgi, jeigu leistų rinktis iš Kupčiaus ir Mikaičio, rinkčiaus Kupčinską.

          Parašė Grillz Rodyti pranešimą
          Manau geras pasirinkimas. Bet tai tik dar kartą iliustruoja, kad Kaune tvarkos nėra.
          Kas tau čia ką iliustruoja? aceit Kaune jau kitoki politikai, negu kitur ...

          Comment


            Parašė Grillz Rodyti pranešimą
            Manau geras pasirinkimas. Bet tai tik dar kartą iliustruoja, kad Kaune tvarkos nėra.
            pažiūrėsim, ką Vilniuje išsirinks

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              pažiūrėsim, ką Vilniuje išsirinks
              Imbrasas - amžinas Vilniaus meras
              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

              Comment


                Esamoje situacijoje Mikaitis geriausias variantas.

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  pažiūrėsim, ką Vilniuje išsirinks
                  Vyrai Vyrai. Tik nereikia pult. Mano žodžiuose absoliučiai nėra jokios priešpriešos ar kažkokio noro pasišaipyt. Man tiesiog pasirodė keista kai Kaune per valandą buvo pakeista koalicijos pozicija ir išrinktas visai kitas meras.

                  P.S Kauniečiai, nustokit lygint Vilnių ir Kauną.

                  Comment


                    žinau, atsiprašau, galvojau pikta pašaipa čia

                    Comment


                      Tai geriau nei ta...
                      DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                      Comment


                        Jeigu net Buškevičius palaikė Mikaitį, tai kažkas negerai ten buvo su Kupčinsko chebra ir paksistais tame "koaliciniame" susitarime..

                        Comment


                          Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                          Vyrai Vyrai. Tik nereikia pult. Mano žodžiuose absoliučiai nėra jokios priešpriešos ar kažkokio noro pasišaipyt. Man tiesiog pasirodė keista kai Kaune per valandą buvo pakeista koalicijos pozicija ir išrinktas visai kitas meras.

                          P.S Kauniečiai, nustokit lygint Vilnių ir Kauną.
                          Mano manymu, tik oficialiai koalicijos pozicija pasikeitė per valandą, o viskas buvo suderinta, suplanuota ir aptarta anksčiau.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                            Vyrai Vyrai. Tik nereikia pult. Mano žodžiuose absoliučiai nėra jokios priešpriešos ar kažkokio noro pasišaipyt. Man tiesiog pasirodė keista kai Kaune per valandą buvo pakeista koalicijos pozicija ir išrinktas visai kitas meras.

                            P.S Kauniečiai, nustokit lygint Vilnių ir Kauną.
                            Tai, kad ir Vilniuje viskas vos kas ne valandą keičiasi. Tik tiek, kad Kaune, manau, išrinktas geriausias galimas variantas, ir koalicija bus be TT ir JL. Vilniuje spėju viskas baigsis liūdniau.
                            Flickr

                            Comment


                              Tai as dabar nesupratau. Kokia gi vis dėlto bus koalicija Kaune?

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Tai, kad ir Vilniuje viskas vos kas ne valandą keičiasi. Tik tiek, kad Kaune, manau, išrinktas geriausias galimas variantas, ir koalicija bus be TT ir JL. Vilniuje spėju viskas baigsis liūdniau.
                                Apie Vilnių pagalvojus baisu darosi.

                                Comment


                                  Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                  Tai as dabar nesupratau. Kokia gi vis dėlto bus koalicija Kaune?
                                  Liberalų sąjūdis, LiCS, Socdemai, Uspaskichas ir "vieningas Kaunas". Labai marga koalicija, bet vis tiek geriau nei merė paksistė. Liberalų renesansas, dar kad Vilniuj Zuokas būtų..

                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Bet kad Buškevičius priesiekinėjo amžiną meilę Kupčinskui, kiek pamenu.
                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      Tai labai gerai. Be Konservatorių ir tvarkiečių

                                      Comment


                                        Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                        Tai labai gerai. Be Konservatorių ir tvarkiečių
                                        Gal gerai, gal negerai, bet vistiek kliūna viena ir ta pati smulkmena: konservatoriai laimėjo šiuos rinkimus, tačiau jų nėra koalicijoje.. Tiesiog atbaido norą balsuoti tokie bajeriai, gerai pagalvosiu kitą kartą, ar man pakeliui ta balsadėžė einant namo..

                                        Comment


                                          O, kad tik šitas mano šiandienos Kauno politikos aktualijas atspindintis paveiksliukas man kada nors neišlystų pro gerklę.



                                          Norėjau Kupčinsko, bet gal taip ir geriau bus. Gaila, kad dabar opozicijoje sėdės. Kartu su Ručiene, su kuria ta pati koalicija ir iširo.
                                          Paskutinis taisė Magician; 2011.04.14, 16:56.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X