Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ būtent, svarbu, kad pats pagrindas būtų ne šerifai

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      Bet kad mėgsta ir pakenkti. Atsiminkim kieno iniciatyva kultūros paveldu tapo Dariaus ir Girėno stadionas.
      Nesu įsigilinęs į Dariaus ir Girėno stadiono restauracijos subtilybes, bet ar objekto paskelbimas kultūros paveldu neatveria galimybių gauti įvarias paramas?

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Nesu įsigilinęs į Dariaus ir Girėno stadiono restauracijos subtilybes, bet ar objekto paskelbimas kultūros paveldu neatveria galimybių gauti įvarias paramas?
        Dėl to nežinau, bet kiek žinau neleidžia atlikti jokių didesnių pertvarkymų. Objektas gali būti tik restauruojamas. t.y. jokių naujų tribūnų, jokio stogo ir t.t.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
          Šiuo metu konservatoriams nėra labai didelio pasirinkimo. O Butkevičius, nepaisant to, kad visada, kai kalba yra piktas, bent jau man sudaro kaip ganėtinai sąžiningo kauniečio įspūdį.
          Buškevičius tėra nejuokingas klounas. Bet dar didesnė, beveik skausmo ašarą spaudžianti klounada buvo to piliečio paskyrimas vicemeru
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            O Butkevičius, nepaisant to, kad visada, kai kalba yra piktas, bent jau man sudaro kaip ganėtinai sąžiningo kauniečio įspūdį.
            Buškevičius, o ne Butkevičius. Ir jei jis yra sąžiningas, tai tik dėl to, kad yra tiesmukai kvailokas (kiek man teko su juo asmeniškai susidurt...). Kaip anglosaksai sako - "a honest fool". O šiaip tai nacionalistas, šovinistas, N+1 fobijų apsėstas. Nu tikras šerifas.

            Comment


              Geriau sąžiningas, bet kvailesnis šerifas kontroliuojamoj vietoj, negu į valdžią lendantis slidus tapšniukas (nors ir tuos, ko gero prikabins, vaje, vaje). Kas džiugina, tai kad sociai nepraeina stabiliai į valdžią (išskyrus miegantįjį Ašmį toj nesąmonių kadencijoj, kai kauniečiams iš viso stogas nuvažiavęs buvo).
              Birth, school, METALLICA, death

              Comment


                jeigu tiksliau - durnius su iniciatyva. va sitie patys blogiausi...
                *censored*

                Comment


                  Parašė Simex Rodyti pranešimą
                  Geriau sąžiningas, bet kvailesnis šerifas kontroliuojamoj vietoj, negu į valdžią lendantis slidus tapšniukas (nors ir tuos, ko gero prikabins, vaje, vaje). Kas džiugina, tai kad sociai nepraeina stabiliai į valdžią (išskyrus miegantįjį Ašmį toj nesąmonių kadencijoj, kai kauniečiams iš viso stogas nuvažiavęs buvo).
                  Aš tai iš vis turiu aštrią "kvailių neprileidimo prie atsakomybės" nuomonę. O socialdemokratų nepraėjimas į valdžią tai... Nei jie blogesni, nei geresni nei tie patys TS-LKD. Taip kad dėl to nei džiaugtis, nei verkti per daug nereikėtų. Tiesiog, vieniem vieni patinka, kitiem kiti.

                  Comment


                    Taiga, aš sociams alergiškas. Pakankamai teko TSRS marazmo patirti. Kiek komiai (sociai) nekeistų suknelės, vis tiek komiais liks. Argumentas vieni patinka vienims, kiti kitiems mano atveju negalioja.
                    Birth, school, METALLICA, death

                    Comment


                      Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                      Aš tai iš vis turiu aštrią "kvailių neprileidimo prie atsakomybės" nuomonę. O socialdemokratų nepraėjimas į valdžią tai... Nei jie blogesni, nei geresni nei tie patys TS-LKD. Taip kad dėl to nei džiaugtis, nei verkti per daug nereikėtų. Tiesiog, vieniem vieni patinka, kitiem kiti.
                      Tai, kad sockomunistai dažnai mėgsta veikti pagal Rusijos interesus, kas dažnai kenkia Lietuvai. Prisiminkim kas pardavė Gazpromui Lietuvos dujas ir dar daugybė dalykų..
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        http://www.kaunietis.lt/kaunas-nauji...ochos-pabaiga/

                        oho, negi tai realu? bet kas su bet kuo bet kaip, kad tik be konservų?..

                        Comment


                          Na stipriai nustebino šis susitarimas. Reikia tikėtis kad tai nėra tiesa. Nes tokia koalicija nemanau kad bus stipri..

                          Comment


                            Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                            Na stipriai nustebino šis susitarimas. Reikia tikėtis kad tai nėra tiesa. Nes tokia koalicija nemanau kad bus stipri..
                            Nu jei visa tai issipildys tai bus galima sakyti, kad Liberalcentristai save nusizude amziams Kaune...
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              Jedynaja Rosyja, tfu, Jedyny Kaunasas atrodys išties įspūdingai. Geriau nei Šustausko laikais

                              Comment


                                Parašė lightfire Rodyti pranešimą
                                Jedynaja Rosyja, tfu, Jedyny Kaunasas atrodys išties įspūdingai. Geriau nei Šustausko laikais
                                Nejuokinga. Na tikiuosi kad dar gal kas nors apsigalvos, arba konservatoriai perkalbės kuriuos nors į savo pusę.. Nes dabar koalicija iš 5 partijų nieko gero nežada. Mane stipriai gąsdina Matijošaičio noras visais įmanomais būdais tapti meru. Net nežiūri su kuo eina svarbu kad tik meru taptų. Tai nieko gero nežada... Matijošaitis Garbaravičius Barštys.. Baisu..

                                Comment


                                  Kupčių. Kaip šunį. Išdūrė.

                                  Comment


                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    Net nežiūri su kuo eina svarbu kad tik meru taptų. Tai nieko gero nežada... Matijošaitis Garbaravičius Barštys.. Baisu..
                                    Bent iš interviu, kiek esu matęs, man susidarė vaizdas, kad tai žmogus visai nepanašus į tokius veikėjus kaip Barštys.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Bent iš interviu, kiek esu matęs, man susidarė vaizdas, kad tai žmogus visai nepanašus į tokius veikėjus kaip Barštys.
                                      Na gal ir nepanašus bet save gerbiantis politikas su bet kuo neis į koaliciją.. Verslininko milijonieriaus noras bet kuria kaina tapti meru einant į valdžią su bet kuo atrodo nekaip. Iki šio susitarimo aš apie Matijošaitį buvau geresnės nuomonės.

                                      Comment


                                        Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                        Na gal ir nepanašus bet save gerbiantis politikas su bet kuo neis į koaliciją.. Verslininko milijonieriaus noras bet kuria kaina tapti meru einant į valdžią su bet kuo atrodo nekaip. Iki šio susitarimo aš apie Matijošaitį buvau geresnės nuomonės.
                                        Jis ne politikas. Jei būtų politikas, tai gal toks variantas ir tenkintų sėdėti opozicijoje, kritikuoti ir nieko neveikti, bet nemanau, kad tokių tikslų turi. O dabar reikalingi kompromisai. Jei žmonės renka šustauskus, tvarkiečius, jaunalietuvius, tenka su jais ir tartis. Šiaip kitose savivaldybėse dar margesnės koalicijos, kiek žinau, iš didžiųjų miestų socdemai su konservais koalicijoje Vilniuje ir Panevėžyje.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2011.03.01, 19:08.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                          Iki šio susitarimo aš apie Matijošaitį buvau geresnės nuomonės.
                                          Čia tamsta kalbate apie tą patį Matijošaitį -- Kremliaus statytinį bei mafijozą?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X