Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LV-RU, EE-RU. Latvių - rusų ir estų - rusų santykiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sula
    replied
    Parašė Edgaex
    Beje, vienas blogas dalykas Rygoje yra tas, kad ten puse rusu.
    Kodėl Juk Ryga suklestėjo būtent Imperijoje. Vilnius - atvirkščiai.

    Komentuoti:


  • Edmas
    replied
    Parašė Edgaex
    Ziauriai grazi ir didziule atrodo Ryga. Man atrodo, kad nei Tallinn'as, nei VIlnius jai neprilygsta...
    Beje, vienas blogas dalykas Rygoje yra tas, kad ten puse rusu.


    Be to, aciu uz sias grazias nuotraukas.
    Ačiū už atsiliepimą! Ir man Ryga atrodo nepaprastai didelė ir graži. Vis dėlto Vilnius jaukesnis už Rygą, kurios gatvėse kartais jautiesi kaip užmiršto šulinio dugne.

    Rygos pliusas - jūra, plati upė ir gausybė caro laikų turtingų pastatų. Vilniaus pliusas - nepakartojamas reljefas ir bažnyčių gausa. Vilnius turi unikalių baroko šedevrų (Petro ir Povilo bažnyčia), o Rygos barokas (pvz., Pėterio bažnyčia, Domo katedra) - tai tik nuobodus gotikos papildymas. Ryga - tik eilinio vokiečių miestelio parodija

    Rusų tikrai daug. Tik klysti, manydamas, kad čia jų pusė Jų ištisi du trečdaliai. Labiausiai stebina ne patys rusai, o tie rusai, kurie niekaip neišmoksta kitos kalbos, išskyrus rusų. Piktybiškai nesimoko. Beje, šią politiką mielai palaiko lietuviška "Vilniaus prekyba", kurią visai nustojau gerbti dėl grobuoniškumo. Jie priima į darbą visus, kurie tik eina. Latvių kalbos mokėjimo nereikalauja. Nenustebk, jei užeisi su latvių kalbos vadovu rankose į kokią nors "Saulytę" ir nuoširdžiai paklausi pardavėjos ko nors latviškai, bet tavęs net nesupras.

    Komentuoti:


  • Edgaex
    replied
    Ziauriai grazi ir didziule atrodo Ryga. Man atrodo, kad nei Tallinn'as, nei VIlnius jai neprilygsta...
    Beje, vienas blogas dalykas Rygoje yra tas, kad ten puse rusu.


    Be to, aciu uz sias grazias nuotraukas.

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    mantaz paskutinis postas ogyzas, "Nesu as absoliuciai pries kiekviena nusiteikes ir nesmerkiu as ju kaip tautos", tiesiog tie kulturiniai skirtumai man nera priimtini, o pats beabejo turiu draugu pazystamu ir giminiu rusu, mokykloje rusu kalba mokausi, neniekinu zmogaus ir nieko pries ji neturiu vien del to kad rusas, bet placiaja prasme imant man jie nepatinka.

    Komentuoti:


  • alonso
    replied
    specz, gali nemegti valstybes, istorijos - bet ne tautos.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Čia diskusija apie tautybes ir baigiaisi, toliau tęskite asmeninėmis žinutėmis.

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Nesu as absoliuciai pries kiekviena nusiteikes ir nesmerkiu as ju kaip tautos, tiesiog del istoriniu aplinkybiu as ju nekenciu, o apie dabartine ju kultura kalbant irgi neimponuoja. Dauguma pvz nesistengia net ismokti kalbet lietuviskai gyvenant Lietuvoje, vnz nesiteisinsiu del savo antipatiju

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    / nusistatyt pries visa tauta manau yra kvaila... Cia jau kazkas is 20 amziaus......

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Edd, ne nepagalvojau, kad ten randeis
    John, tiesiog as esu asmeniskai nusistates pries rusus ir ju nemegstu O jei dar kalbet apie visus marozus ir kitas atmatas visuomenes, tai isvis ziauru...

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Pas mus irgi galetu buti kokia prevencine programa nuo rusu ir ju kalbos Arba tvarkytis reik kaip Latvijoj. Seip Talinas gana grazus, NCC is arti atrodo neblogai ypac bankas. O seip gal kas tu dvyniu 110m statomu randeri koki turit?

    Komentuoti:


  • LV-RU, EE-RU. Latvių - rusų ir estų - rusų santykiai

    Talinas kitoks, negu Vilnius ar Riga. Turi isskirtinuma. Senamiestis ypac jaukus (gal del to, kad nedidukas ir labai sutvarkytas). naujoji architektura irgi nebloga. teko nekarta lankytis, tai stebino zmoniu nepakantumas rusu kalbai Ir siaip, kiek teko su estais bendrauti, jie megsta pabrezti, kad yra geresni uz kitus
Working...
X